20 Bin TL Kefilsiz, Evraksız, Şubesiz Kredi Veren Bankalar

20 Bin TL Kefilsiz, Evraksız, Şubesiz Kredi Veren Bankalar
0

Pandemi sürecinin uzun sürmesi ve salgın hastalığın yayılmasının ardından, son dönemlerde insanların krediye olan ihtiyacı daha fazla artmıştır. Bankalar, özellikle 5 Nisan 2021 tarihinden itibaren kredi kampanyalarında güncellemeye gitmiş ve kredi faiz oranlarını aşağı çekmiştir. Pek çok banka, acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla düşük tutarlı olan kredileri, kefilsiz ve evraksız olarak sunmaktadır. Sizin de acil paraya ihtiyacınız varsa, 20 Bin TL kefilsiz, evraksız, şubesiz kredi veren bankalar hakkında bilgi edinebilir ve hemen kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Sizlere bu bankalar ve kredi özellikleri hakkında açıklama yapalım;

20 bin TL kefilsiz, evraksız şubesiz kredi veren bankalar hangileridir, kredi özellikleri nelerdir?

5 Nisan 2021 tarihinden itibaren krediye ihtiyacınız doğmuşsa ve kredinizi oturduğunuz yerden, evrak ya da kefil derdiyle uğraşmadan almak istiyorsanız, birkaç bankayı değerlendirme imkanınız bulunur. Sizlere bu bankalar ve kredi detaylarını açıklayalım;

CEPTETEB kefilsiz, evraksız, şubesiz 20 bin TL kredi;

CEPTETEB, şubeye gitme derdiniz olmadan kolayca kredi alabileceğiniz ve acil nakit ihtiyaçlarınızı uygun faiz oranları ile karşılayabileceğiniz, bir dijital bankacılık platformudur. Kefil ya da teminat göstermeden, hiçbir evrak temin etmeden kredinizi alabileceğiniz bu banka 1.000 liradan 75.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. CEPTETEB 20 bin TL kefilsiz, evraksız, şubesiz kredi genel özelliklerini şöyle açıklayalım;

 • Bu krediyi 75.000 liraya kadar, kefil ve evrak göstermeden, tek bir başvuru ile alabilirsiniz.
 • Kredinizin vadesini 3-36 ay aralığında belirleyebilirsiniz. 3 ay ertelemeli olarak alacağınız kredinin de vadesi, toplamda en fazla 36 ay olabilir.
 • CEPTETEB, kredi notu yüksek olan kişiler için oldukça uygun faiz oranları sunar. Bu krediyi %1,60’dan başlayan faiz oranı ile alabilirsiniz. Bu kredinin aylık faiz oranı kredi notunuza göre belirlenir ve en yüksek faiz oranı %1,86’dır.
 • Bu krediye başvurmak için CEPTETEB internet sitesindeki hemen başvur formunu doldurabilirsiniz. Eğer CEPTETEB ya da TEB müşterisiyseniz, hemen başvuru yapmak için mobil ya da internet şubeyi kullanabilirsiniz.
 • Bu krediye yalnızca CEPTETEB müşterisi olanlar kredi tahsis ücreti ödemezler. Ancak hem CEPTETEB hem de TEB müşterisi olan kişilerden tahsisi ücreti, dosya tutarının binde beşi kadar alınacaktır.

CEPTETEB 20.000 TL krediyi 36 ay vadede almak istediğinizde, aylık faiz oranı %1,60’dan başlar. Buna göre aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 774,61 lira olur. Kredi tahsis ücreti olarak 105 lira alınır. Bu kredi için toplam geri ödeyeceğiniz tutar 27.885,99 lira olur. Kredinin toplam yıllık faiz oranı ise %26,1191 olur.

Enpara 20 bin TL kefilsiz, evraksız, şubesiz kredi;

Enpara.com da CEPTETEB gibi dijital bir bankadır. Bu bankadan da evraksız, kefilsiz ve hiçbir belge olmadan kredi almanız mümkündür. Kredi almak için yalnızca aylık gelirinizin olması ve sigorta primlerinizin ödenmesi yeterlidir. Tüm bankalarda olduğu gibi 5 Nisan 2021 tarihi itibariyle enpara.com’da da güncel kredi kampanyası başlamıştır. Bu kampanyanın detayları şöyledir;

 • Enpara.com sayesinde 1.000 liradan 75.000 liraya kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınızı, tek bir başvuru ile ve saniyeler içinde karşılayabilirsiniz.
 • Bu krediyi banka şubesine gitmeden, evrak ya da teminat vermeden hemen alabilirsiniz. Banka müşterisi olmayanlar başvuru için web sitesindeki başvuru formunu kullanabilirler. Kredileri onaylanırsa, evrakları adreslerine kadar teslim edilir ve onaylanan kredi tutarı hesaplarına, aynı gün aktarılır. Banka müşterisi olmayanlar da başvuru için mobil ya da internet şubeyi kullanabilirler. Başvuruları onaylandığında ise kredilerini hemen hesaplarına alabilirler.
 • Enpara.com kredileri 3 ay erteleme özelliği olmadan, toplamda 36 ay vadede kullandırılır.
 • Bu bankada kredi notuna göre faiz oranı belirlenmez. Kredi faiz oranı %1,79’dur. Bu oran tüm tutarlar ve tüm vadeler için geçerli olduğu gibi herkes için de aynıdır.
 • Enpara.com kredilerinin en önemli özelliği tahsis ücreti alınmamasıdır. Banka müşterisi olun ya da olmayın krediniz için tahsis ücreti ödemezsiniz.

Enpara’dan 20 bin lira olan kredinizi 36 ay vadede almak istediğinizde, bu kredi için aylık olarak 803,43 lira taksit ödersiniz. Aylık %1,79 faiz oranına göre toplam kredi masrafınız 28.923,48 lira olur. Bu kredi için tahsis ücreti alınmaz ve toplam yıllık kredi maliyet oranı %29,0496 olarak hesaplanır.

Finansbank 20 bin TL kefilsiz, evraksız, şubesiz kredi;

Finansbank, düşük kredi notunuz olsa bile kredi alabileceğiniz ve kredilerinde uygun faiz oranları sunan bir bankadır. Eğer kredi notunuz 1500 ve üzerindeyse, bu bankadan da kefilsiz, evraksız ve şubesiz kredi alma imkânınız bulunur. Finansbank’ın 5 Nisan 2021 tarihi itibariyle güncellemiş olduğu kredi kampanyası detayları şöyledir;

 • Bu bankadan 1.000 liradan 75.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkündür.
 • Kredinizin vadesini 3-36 ay arasında belirleyebilirsiniz. Dilerseniz 3 ay ertelemeli olarak da kredinizi alabilirsiniz. Bu durumda toplam vadeniz 33 ay olacaktır.
 • Finansbank ihtiyaç kredisinin aylık faiz oranı %1,49’dan başlar. Bu oran müşterilerin kredi notuna göre değişir. En yüksek oran ise %2,24’tür.
 • Finansbank kredilerinden dosya masrafı ve hayat sigortası masrafı tahsil edilir.
 • Bu bankadan kefilsiz, evraksız ve şubesiz kredi almak için aylık düzenli gelirinizin olması ve sigorta primlerinizin ödeniyor olması gerekir.
 • Kredinizi hemen almak için başvurularınızı mobil şube, internet şube, Alo kredi hattı, ATM’ler ya da çağrı merkezlerinden yapabilirsiniz.

Finansbank 20 bin TL krediyi 36 ay vade ile almak istediğinizde, aylık faiz oranınız %1,49’dan başlar buna göre aylık kredi taksit tutarınız 758,19 lira olur. Bu kredi için toplam geri ödeme tutarınız da 27.294,96 lira olarak hesaplanır.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir