Garanti Bankası 50.000 TL Kredi Başvurusu

Garanti Bankası 50.000 TL Kredi Başvurusu
0

Garanti Bankası, acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak adına pek çok kredi kampanyası sunar. Şu anda güncel olan kredi kampanyasından emekli, özel sektör çalışanı ya da devlet memuru olarak çalışan herkes faydalanabilmektedir. Pandemi süreciyle birlikte ekonomik göstergeler de sürekli olarak değişmektedir. 07.04.2021 tarihi itibariyle Garanti Bankası 50.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır ve bu kredinin güncel faiz oranları nasıldır, detaylı bilgi sunalım;

Garanti Bankası 50.000 TL kredi başvurusu kanalları nelerdir?

Garanti Bankası, gerekli koşuları sağlamaları halinde, düşük kredi notuna bile kredi veren bankalardan biridir. Kredi notunuz 1100’ün altında değilse kefil ve ipotek teminatları vererek, bu bankadan ihtiyacınız olan krediyi hemen alabilirsiniz. Bu bankadan kredi alabilmeniz için kredi notunun yanında aylık düzenli gelirinizin olması ve sigorta primlerinizin ödeniyor olması da gerekir. Bu koşulları sağlayan kişiler, banka müşterisi olsun ya da olmasın çeşitli kanalları kullanarak kredi başvurusu yapabilir ve anında kredilerini kullanabilirler.

Garanti Bankasından ne kadar kredi alabileceğinizi, başvuru yapmadan önce sorgulamayabilmeniz de mümkündür. Bu banka yeni hizmeti olan “ne kadar kredi alabilirim” uygulaması ile size ne kadar tutarda nakit sağlayacağı hakkında hemen bilgi vermektedir. Ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenmek için https://www.garantibbva.com.tr/hizli-kredi adresinizi kullanabilirsiniz. Bu adrese tıkladıktan sonra karşınıza açılan sayfadaki gerekli bilgileri doldurarak, hemen ne kadar kredi kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Buradan alabileceğiniz kredi miktarını öğrendikten sonra da kolayca başvurunuzu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası 50.000 TL kredi başvurusu için mobil bankacılık kullanımı;

Mobil bankacılık, Garanti Bankası müşterilerinin hesaplarına hemen ulaşım sağlayabildiği, cep telefonundan her zaman ve her yerde erişilebilen ve pek çok bankacılık işleminin kolayca yapılabildiği bir uygulamadır. Bu bankanın müşterisiyseniz, hemen müşteri numaranızı ve şifrenizi öğrenerek mobil bankacılığa giriş yapabilir ve kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu başvuru için; menü kısmından bankacılık işlemleri bölümüne, oradan da başvurular ve kredi başvurusu bölümlerine gelerek, gerekli bilgileri doldurmanız gerekir. Başvurunuz hemen onayladığında ise kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz.

Garanti Bankası 50.000 TL kredi başvurusu için internet bankacılığı kullanımı;

Bilgisayarın olduğu her yerden Garanti Bankasının internet sitesine girerek, internet bankacılığına giriş yapabilirsiniz. Garanti Bankası 50.000 TL kredi başvurusu için internet bankacılığını kullanmak istiyorsanız da bu bankanın müşterisi olmanız gerekir. Müşteri numaranızı ve şifreniz kullanarak intenret bankacılığına giriş yaptıktan sonra menü kısmından “başvuru” bölümüne, oradan da “kredi ve ihtiyaç kredisi” bölümlerine gelerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylanırsa, kredinizi hemen hesabınıza aktarabilirsiniz.

Müşteri iletişim merkezinden Garanti Bankası kredi başvurusu;

Garanti Bankası müşteri iletişim merkezine 444 0 333 numarasından ulaşabilirsiniz. Banka müşterisi olan kişiler bu numarayı arayarak gerekli bilgileri girdikten sonra müşteri temsilcisine bağlanabilirler. Ardından kredi başvurusu yapmak istediğinizi söyleyebilir ve başvurunuzun yapılmasını sağlayabilirsiniz. Onaylanan tutarın da hesabınıza aktarılmasını isteyebilirsiniz.

Anında kredi hattından Garanti Bankası kredi başvurusu;

Alo Kredi Hattı, yalnızca kredi işlemlerinin yapılabildiği özel bir hattır. Kredi başvurunuzu yapmak için 444 0 335 numaralı telefonu da arayabilir ve hemen bağlanabilirsiniz. Gerekli bilgiler alındıktan sonra başvurunuz alınır ve onaylandığında hesabınıza aktarılmasını talep edebilirsiniz.

Garanti Bankası kredi başvurusu için diğer kanalların kullanımı;

Banka müşterisi değilseniz, kredi başvurunuzun yapılması için banka şubelerine gidebilirsiniz. Yanınıza yalnızca nüfus cüzdanınızı ve gelir belgenizi alarak, size en yakın Garanti Bankası şubesine başvuru yapabilirsiniz. Bunun dışında banka ATM’leri üzerinden ya da web sitesinde bulunan başvuru formunu kullanarak da kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru formuna ulaşmak için https://www.garantibbva.com.tr/tr/bireysel/krediler/bireysel_destek_kredisi/ssl/basvuru.page?creditAmount=100000&maturity=36&calculationType=0#calcContent=UID2e57537 adresine tıklayabilirsiniz.

Garanti Bankası 50.000 TL kredi özellikleri nelerdir?

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi kampanyasını 07.04.2021 tarihi itibariyle güncellemiştir. Buna göre ihtiyaç kredisi kampanyasının güncel hali şöyledir;

  • Bu bankadan 1.000 liradan 100.000 liraya kadar kredi başvurusu yapmanız mümkündür.
  • Garanti Bankasından 3 ile 36 ay vade aralığında kredi alabilirsiniz.
  • Bu kredi için uygulanan faiz oranı %1,79 ile %2,12 arasında değişmektedir. Hangi faiz oranına göre kredi alacağınız, kredi notunuza bakılarak belirlenir. %1,79 faiz oranı 1850 ve üzerinde kredi notu olan kişiler için geçerlidir.
  • Garanti Bankası kredilerinden hayat sigortası masrafı ve dosya masrafı tutarları tahsil edilir. Bu masraflar, kredinizi çekeceğiniz zaman alınır ve kalan tutar hesabınıza aktarılır.

Garanti Bankası 50.000 TL kredi hesaplama;

Garanti Bankasından ne kadar kredi almak istediğinizi ve alacağınız kredi için ne kadar aylık maliyetiniz olacağını hesaplamak oldukça kolaydır. Bankanın internet sitesinden krediler bölümüne gelerek hesaplama aracına hemen ulaşabilirsiniz. Hesaplamanızı dilerseniz kredi tutarı ile dilerseniz de aylık taksit tutarına göre yapabilirsiniz. Sizlere 07.04.2021 tarihi itibariyle 50.000 lira kredi için maliyet hesaplaması yapalım;

  • Garanti Bankasından 50.000 TL krediyi 36 ay vadede almak istediğinizde aylık faiz oranınız en düşük %1,83 olarak hesaplanır. Bunun nedeni bankanın kredi faiz oranlarının hem kredi notunuza hem de kredi tutarına ve vadesine göre değişiyor olmasıdır. Buna göre aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 2.023,92 lira olur. Bu kredinin toplam geri ödeme tutarı 72.861,10 lira olarak hesaplanır. Krediden alınacak olan tahsis ücreti 250 lira olurken kredinin yıllık toplam maliyet oranı ise %30,2880’dir.

 

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir