TokenClub TCT Coin Nedir? TCT Coin Geleceği ve Yorumları

TokenClub TCT Coin Nedir? TCT Coin Geleceği ve Yorumları
0

TokenClub (TCT) Coin Nedir?

2017 yılında ilk çıkışını gerçekleştirmiş olan bu coin Token Club tarafından çıkarılmıştır. Hedefi yatırımcılar için güvenilir bir platform oluşturmaktır.

Özerk diyebileceğimiz bu platform kullanıcılarına danışmanlık hizmeti de sağlamakta ve onların 6000’den fazla para birimini takip etmelerine olanak sağlamaktadır. Bu özelliği ile de yatırımcıların ilgisini oldukça çekmektedir. 

TCT Coin Arzı

7 piyasada işlem gören TCT coin Etherium platformunda çalışmaktadır. Günde yaklaşık 45 milyon dolar civarında işlem yapıldığı bilinmektedir. Günlük dolaşım arzı: 817,902,279’dur.

Kendi kitlesini bilinçlendirmeyi ve onların yatırımlarını büyütmesini de oldukça önemseyen platform 300’den fazla borsa ile çalışmaktadır. Bu yönüyle geleceği oldukça parlak görünmektedir.

TCT Coin Fiyat Tahmini

Uzmanlar yaptıkları fiyat tahminleri ve piyasa araştırmalarından sonra bu coine yatırım yapma konusunda yatırımcıların dikkatli olmasını salık vermiştir.

Son haftalarda coinin değerini düşüşe geçmesi nedeniyle riskli bir yatırım olarak görülmektedir. Şu an sergilediği eğriye bakarsak ilerde de yüksek artışlar beklemenin yanlış olacağını söyleyebiliriz. 

TCT Coin Yorum

Birçok kişi bu coinle ilgili ümitli olsa da son dönemlerde bu dijital para biriminin yatırımcıları memnun etmediğini söylemek mümkündür. Fakat Etherium zincirine dahil olması yatırımcıların güvende hissetmesini sağlamaktadır.

İlerde gelen balina piyasasından olumlu etkilenirse yatırımcılarının yüzünü güldürebileceği söylenmektedir. 

TCT Coin Hangi Ülkenin?

TCT coin için Kanadalı bir şirket demek doğru olacaktır. Birçok kişinin bir arada çalıştığı şirket planlarını ilerletmek için son sürat çalışmalarına devam etmektedir.

Bu nedenle uzmanlar uzun vadede şirketin çıkardığı TCT coini hakkında oldukça olumlu şekilde konuşmaktadır. Yatırımcılarda bu nedenle coinlerini saklamayı tercih etmektedir.  

TCT Coin Nereden Alınır?

Şuan için bu coin 19 farklı borsada işlem görmektedir. Güvenli bir şekilde alım yapmak isteyenler Binance ve Gate.io sitelerinden alım yapabilirler. Bunun haricinde Bakeryswap, Pionex, OKEx üzerinden de isteyenler coinin adını aratıp alım sayfasına ulaşabilirler.

Bazı siteler kimlik doğrulaması istemektedir. Bunun için eğer daha önce abone değilseniz doğrulamadan geçmek için kimlik kartınızı yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz.    

TCT Coin Kimin?

Baş yönetici olarak şirketin başında Scott Burke bulunmaktadır. Teknolojiden sorumlu olan kişiyse Andrew Redden’dır.

Onlara ise Matthew Pickup, Andrew Trudel gibi değerli isimler eşlik etmektedir. Bir takım olarak oldukça iyi bir iş çıkaran ekip platformlarını ve coinlerini oldukça iyi bir şekilde idare etmektedir. 

TCT Coin Neden Düştü?

Son dönemlerde ki çalkantılı piyasa hareketlerinden nasibini dijital para piyasası da almıştır.

Yaşanan son olumsuz gelişmelerden sonra yatırımcıların riskli piyasalara yönelmesiyle beraber sadece TCT coin değil oldukça bilinen coinler bile son zamanların en düşük seviyelerine gerilemişlerdir. Bu düşüşün devam edip etmeyeceği ise tam olarak bilinmemektedir. 

TCT Coin Geleceği Nasıldır?

Bir yatırım ekosistemi kurmak için çalışmalar yapan TokenClup ilke dönemlerinde oldukça başarılı bir çıkış yakalamıştır. ICO piyasasında adından söz ettirmesi ve Etherium zincirinde çıkması insanların bu dijital para birimine güvenmelerini sağlamıştır.

Birçok insan bu coin üzerinden güzel karlar elde etmiştir. Son düşüşler coinin popülaritesini etkilemiştir. Fakat birçok uzman geleceğe dair olumlu görüşler bildirmektedir.   

TCT Coin Geleceği 2023

Bu sene içinde düşüşler olsa da coinin yüksek seviyelerde olmasa da bir artış göstereceği düşülmektedir. 

TCT Coin Geleceği 2023

Coin piyasasının riskli olduğunu hatırlatmakla birlikte bu para biriminin 2023 yılı içinde düşüşler yaşasa da değerini koruyacağı düşünülmektedir. 

TCT Coin Geleceği 2025

2024 2025 yılları içinde eğer TokenClup söz verdikleri gibi devam edip ilerledikleri yolda şaşmaz ve yeni projeler ile yollarına devam ederlerse günümüz fiyatlarını ikiye katlayacağı düşünülmektedir. 

TCT Coin Geleceği 2030

Önümüzde ki 10 senenin neler getireceği teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesinden dolayı tahmin edilemezdir. Bu nedenle bir coinin 10 sene sonraki fiyatı tahmin etmek oldukça zordur.

Bu yüzden coin alırken, tüm coin piyasasını takip etmek ve ileriye dönük tahminler yapmak gerekiyor. Bir sene sonraki dünyada gelişen olaylar dahi coin piyasasını etkilemektedir. Örneğin; Pandemi gibi.

 

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.     

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir