Spell Coin Nedir? Spell Coin Geleceği ve Yorumları 2023, 2023, 2025, 2030

Spell Coin Nedir? Spell Coin Geleceği ve Yorumları 2023, 2023, 2025, 2030
0

Spell Coin Nedir?

Bir stablecoindir ve dolar ile sabitlenmiştir. Abracadabra bünyesinde çalışan coin otonom organizasyon olmasa da snapshot sayfası üstünden yönetilmektedir. Üretiminde takma adları bulunan on kişi öne çıkmaktadır. Kullanıcılara faiz getiren pozisyonlarda kaldıraç hakkının tanınması teknolojinin güzel taraflarından biri olarak görülüyor. 

Spell Coin Arzı

Toplamda spell coin arzı 210 milyar kadardır. Ağın coin dağılımının yüzde altmış üçü küresel farm teşviklerine, yüzde yedisi ilk DEX arzına ve yüzde otuzu dört senelik yatarım programı süresince ekibe ayrılmış durumdadır. 

Spell Coin Fiyat Tahmini

Her sene dağıtılan ödülleri yarı yarıya indirerek on senelik yarılanma modelinin takip edilmesi tahmin edilmektedir. Ekip, coinlerin yarısını ilk senede yüzde yirmi beşini ise ikinci yılda alacaktır.

Üçüncü ve dördüncü yıllarda ise yüzde on iki civarında coin alacaklardır. Bu şekilde her hafta altı yüz yirmi dört milyon Spell dolaşıma girmektedir. 

Spell Coin Yorum

Bir yönetişim tokeni olarak kullanılan Spell, yatırımcıların hangi oranlarda birikim yaptıklarına bağlı olarak oy kullanma kuvveti sağlamaktadır.

Çoklu zincir protokolüne sahip olan Abracadabra, pek çok coin üzerinde çalışıyor. En popüler blockchain ağları arasında olan Ethereum, merkeziyetsiz uygulamanın da ilk tercihi olan konumundadır.  

Spell Coin Hangi Ülkenin?

Sushiswap tarafından sunulmuş olan Kashi Kredi teknolojisi sayesinde Abracadabara’nın izole edilen kredi piyasaları, defi kredilerine yeni bir soluk getirmektedir. İzole edilmiş kredi piyasasındaki risk, toplu biçimde paylaşılmamaktadır. Kullanıcılar istedikleri coin için likidite sağlayabilmektedir. 

Spell Coin Nereden Alınır?

Sürekli bir yükseliş trendine sahip olan ve yaklaşık iki milyar dolarlık piyasa değerine çıkmasına rağmen muazzam miktardaki arzı olmasından dolayı bir dolara ulaşması mümkün görülmemektedir. Yükselişe devam edecek gibi görünün bu coini almak için Gate.io, FTX ve SushiSwap alım satım formlarını kullanmak mümkündür. 

Spell Coin Kimin?

Çoklu imzalı bir sözleşmeyle doğmuş olan bu coin 10’da 6 imza şartı aramaktadır. Üreten kullanıcılar takma isimler kullanmıştır. Bu takma isimler şunladır:

  • Michael – Curve DAO Token (CRV)
  • Leo Cheng – Cream Finance (CREAM)
  • 0xmerlin — Abracadabra
  • Sifu – Wonderland (TIME)
  • Danielesesta — Abracadabra, TIME ve ICE
  • Poolpi – yearn.finance (YFI)
  • Squirrel – Abracadabra ve ICE
  • C2tp – Convex Finance (CVX)
  • Julien – Stake DAO (SDT)
  • Georgiy – Abracadabra ve Popsicle Finance (ICE)

Spell Coin Neden Düştü?

Merkezi olmayan kredi platformlarından biri olup borç alım ve satımına olanak sağlayan platform spell ekosisteminin yerel para birimi spell coindir.

Yatırımcıların işlemleri ve diğer etkenler doğrultusunda bazı değişimler yaşanmaktadır. Düşüş ve yükselişler bu noktada iyi değerlendirilmeli ve işlemler buna göre yapılmalıdır. 

Spell Coin Geleceği Nasıldır?

Yüksek kapasite sunmaya ve işlemleri hızlı bir şekilde sonuçlandırmaya imkan tanıyan konsesüs mekanizmasının kullanılması önemlidir. Fantom güvenlik iyileştirmeleri de bu noktada gelecek vadeden bir coin olarak karşımıza çıkmasını sağlamaktadır. 

Spell Coin Geleceği 2023

Stake elde etmek suretiyle pasif gelir elde etmeyi sağlaması pek çok kişiyi kendine çekiyor. Coin sahipleri platformun yönetim hakları için oylamaya katılma hakkını saklı tutar.

Ayrıca yatırımcılar için küçük piyasa değeri sunan ekosistemi sayesinde fiyat manipülasyonlarına karşı koruma mümkün olmaktadır. Coin sahipleri bu platformdan bazı özel ödüller de alabilir. 

Spell Coin Geleceği 2023

Dünya borsalarında 2021 yılının Ağustos ayında listelenmeye başlanan bu coinin fiyat grafiği incelendiğinde kararlı bir yükseliş gösterdiğini söylemek mümkündür.

Piyasaya katılma fiyatı 0,000659 dolar olan coin daha yüksek seviyeden işlem göreceğe benzemektedir.

Spell Coin Geleceği 2025

İlk fiyatlarına göre iyi bir yükseliş ivmesi kazanan coin Binance borsasında listelenmeye başlanmasıyla daha da artacaktır.

Kullanıcılarına yüksek avantajlar sağlaması ve aynı işleve sahip diğer tokenlerle yapılan rekabet nedeniyle geri kalması da ihtimal dahilindedir. 

Spell Coin Geleceği 2030

Volatilitesinin yüksek olmasından dolayı riskli bir yatırım aracı olarak değerlendirmek mümkündür. Ancak genel anlamda kazandırması mümkün olan bir yatırımdır.

Geleceği hakkında olumlu yorumların olduğunu söylemek mümkündür.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir