Movieblock Coin Nedir? Movieblock Coin Geleceği 2023, 2023, 2025, 2030

Movieblock Coin Nedir? Movieblock Coin Geleceği 2023, 2023, 2025, 2030
0

Moviebloc coin hakkında geleceği ve fiyat tahmin analizleriyle alakalı bilgiler verilecektir.

Moviebloc Coin Nedir

Movie sözcüğünden de anlaşılabileceği gibi bir film platformu olup ücretsiz olarak ya da küçük ücretler ile film izlenebilmektedir. Bunun karşılığı ise yaratılan dijital para olan bu coin cinsi ile ödenmektedir.

Henüz çok yayınlaşmamıştır. Gelecekte çok sayıda bu platformun kullanıcısı olacağı tahmin edilmektedir. Şu an henüz tam olarak yaygınlaşması gerçekleşmemiş olup gelecek vaat etmektedir.

Moviebloc Coin Arzı

İlk çıkarken tanıtım kağıdında 30 milyar dijital coin çıkarılacağı belirlenmiştir ve tüm mining yapılıp 30 milyar adet coin çıkmıştır. Geleceğinin çok iyi olacağı tahmin edilen bir kripto para birimidir.

Şu an dolaşımdaki arzı yaklaşık 17,5 milyar adettir. Sinema izleme projesi ve ödeme aracı olarak kullanılması işlevsel olmasını getirmektedir. Zaman içinde platform daha çok kullanıcı tarafından kullanılıp sinema izleme konusunda tek olacağı düşünülmektedir.

Moviebloc Coin Fiyat Tahmini

Artık dijital coinin fiyatlarında artış beklenmektedir. Hızlı artış sonrası oluşan yeni düşüş sonrası oluşan yeni bir yükseliş aşamasının başlaması beklenmektedir.

Moviebloc Coin Yorum

Bu dijital coin uzun vadeli portföyde saklanması sonucu kazandırabilecek bir yatırım aracıdır. Bu yüzden kısa süreli değişimleri yapılmamalıdır.

Moviebloc Coin Hangi Ülkenin?

Moviebloc Coin’in fiyatı artması ile birlikte hangi ülkeye ait olduğu sorusu gündeme gelmiştir. Kore’de bulunan Pandora TV tarafından oluşturulan bir film izleme ve destekleme projesi olup, amacı dijital ortamdaki en yaygın film ekosistemini oluşturmaktır.

Christ Kang, Jeffrey Jin ve Peter Kim tarafından kuruldu. Şu anda sadece alt yazı ve çeviri için mining yapılmaktadır. 

Moviebloc Coin Nereden Alınır?

Bu kripto coin’in alım satımı kripto para borsalarında yapılmaktadır. Bu popüler borsaları şöyle sıralamamız mümkün: Binace, Upbit, Gate.io, Coincone, MXC, Bithump, Indodox.

Moviebloc Coin geleneksel paralar ile satın alınamamaktadır. Bu kripto parayı almak için yapmanız gereken, iyi bilinen bir kripto para satın almak olmalıdır. Sonrasında aldığınız kripto para ile Moviebloc Coin alabilmeniz mümkün olacaktır.

Moviebloc Coin Kimin?

Moviebloc Kore menşeilidir. Sahipleri Jeffrey Jin, Peter Kim, Christ Kang’dır.

Moviebloc Neden Düştü?

Bu dijital para birimi düşme göstermiştir. Bunun sebebinin diğer kripto paralar ile yeterli bağlantı kurmada gösterdiği sorunlar olmaktadır. Kısa vadede çok karlar etmeyeceği ama uzun vadede oldukça kazandıracak bir coin ile karşı karşıyayız.

Moviebloc Coin Geleceği Nasıldır?

Moviebloc Coin Değer kayıp ettiği zamanlarda bile ileriye dönük olarak iyi bir coin olarak tanımlanmıştır. İleride olacak büyük değer artışı gözlemlenmesi beklenmektedir.

Kısa vade yatırım yapacaklar için riskli bir yatırım aracıdır. Piyasa analistleri böyle dese de karar yatırımcının kendi fikirlerine ve risk alma gücüne göre olacaktır.

Moviebloc Coin Geleceği 2023

Günümüz Kripto piyasaları oldukça oynak seyir etmektedir. Belli türbülanslardan etkilenmemek için portföyünüzü çeşitlilikte tutmanız bu yıl doğru olacaktır. Bu yıl kısa vadeli yatırımları Moviebloc coinler kar etmeyebilir. Bu konuda portföy çeşitliliği tercih edilmeli ve coin portföyde uzun süre tutmak için bulundurulmalıdır.

2023 yılında platforma bir çok kısa film eklenmesi gerçekleştirilmiştir. Bu sayede kullanıcıların ilgisini çekip hareketlenme gerçekleşmiştir. Bu yüzden bu sene artış olacağı düşünülmektedir.

Wallet Inverstor tahminlerine göre 2023 yılı sonu bu coin 0,348 doları görecektir. Bu da bu hareketli alış veriş piyasasında iyi bir değer olarak kabul edilmelidir.

Moviebloc Coin Geleceği 2023

Coin 2023 beklentisi olarak en düşük 0,0111 dolar düşünülmektedir. Tepe noktasının da bu coin için 0.043 olacağı tahmini vardır. Bu noktada kırılacağı sanılmaktadır. Beklentiler bu yöndedir. 

Moviebloc Coin Geleceği 2025

2025 yılı içinde bu coin değeri için piyasa analistlerinin düşündüğü fiyat 0,1 dolar olmaktadır. ama her koşulda 0,01 desteğinin sabit olacağı kesin düşünülmektedir.

Moviebloc Coin Geleceği 2030

2030 yılı içinde bu coin en düşük olarak 0,32 doları göreceği düşünülmektedir. Piyasa analistleri 2030 yılında bu coin için maksimum değerin ise 0,38 dolar olacağı düşünülmektedir. Bu da uzun vade yatırımları için iyi bir yatırım aracı olacağınız göstermektedir.

 

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.     

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir