GTO Coin Nedir? GTO Coin Geleceği 2023, 2023, 2025, 2030

GTO Coin Nedir? GTO Coin Geleceği 2023, 2023, 2025, 2030
0

GTO Coin Nedir? 

Gto coin merkeziyetsizlik olarak işlem görmekte olup, Etherium üzerinde çalışmaktadır. Çıkış amacına bakıldığında sanal bir hediye protokolü olarak bilinmektedir. 

GTO Coin Arzı

Güncel dolaşımlardaki GTO coin arzı şu an 770.236.879,203 coin kadardır. Bu rakam azami seviye arzıdır. Bu rakam farklı durumlara göre sürekli bir şekilde güncellenmektedir.

GTO Coin Fiyat Tahmini

GTO Coin fiyatı söz konusu olduğu zaman 2023 yılındaki güncel fiyatının 0,021 Dolar seviyesinde olduğunu ifade edebiliriz.

Bu fiyatın 2030 yılı itibariyle 0,49 Dolar seviyesine ulaşması beklenilmektedir.

GTO Coin Yorum

GTO, uplive’de sadece bir hediye protokolü olarak damga vurmuştur. Bunun yanı sıra Instagram, Twitter, YouTube, Facebook gibi bir dizi Büyük platformlar tarafından da kabul ediliyor. Bütün bunların dahilinde bu coin hızlandırılmış büyüme için bir aday haline gelmiştir. 

GTO’nun diğer kripto para birimlerinden ayrılmasının en önemli noktası ise çıkmış olduğu farklı konseptir. Yakın gelecek içerisinde hızlı büyüme potansiyelini sahip bir kripto para birimidir.

GTO Coin Hangi Ülkenin?

Ethereum tabanlı olan merkeziyetsiz sanal hediyeleşme protokolüdür. Bu coin asian innovations group tarafından hayata geçirilmiş bir projedir.

Kripto para kullanıcılarının birbirlerine sanal olarak hediyeler alabilmelerini ve bunları ERC-20 tabanlı olarak GIFTO sayesinde yapabilmelerini sağlıyor. 

GTO Coin Nereden Alınır?

GTO Coin yine satın alabilmek için borsaya TL bakiyesi atmak ya da bunun yerine kullanılabilecek olan kripto para satın almak gerekir. Bu işlemi Binance üzerinden yapabilirsiniz. 

Bunun için ise öncelikle binance ana sayfasına giriş yaparak sol üstte bulunan kripto al seçeneğini tıklayıp Kredi/Banka kartı sekmesine tıklamak gerekiyor. Açılacak olan sekme içerisinde ne miktar TRY ile işlem yapmak istediğinizi seçmeniz gerekiyor.

Coin kısmından bitcoin’i işaretlemeniz gerekiyor. Bitcoin’i aldıktan hemen sonra sol üst köşede yer alan al sat seçeneğini ön izleyin ve klasik sekmesine tıklayın.

Ardından açılacak olan kısımdaki sağ üstten bitcoin sekmesini tercih ederek arama butonu kısmına GTO yazın ve alt kısımda açılacak olan GTO/BTC çiftini seçin.

Bundan sonra ortadaki GTO al seçeneğine gelerek almak istediğiniz miktarı seçmeniz gerekiyor. Miktar seçildikten sonra işleme onay verip GTO coin alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

GTO Coin Kimin?

GTO Coin Assian Group tarafından geliştirilmiş olan ve ethereum üzerinde çalışan merkezi bulunmayan sanal hediye protokolüdür. Kripto para birimleri arasında bulunur.

GTO Coin Neden Düştü?

Şu anki güncel fiyatı GTO başına 0,021 TL’dir. GTO 17,383065 TL değeri ile bütün zamanların en Yükseliş oranlarının %98,36 altında bulunuyor. Düşüşün sebebi ise kur oranlarındaki dalgalanmalardır.

GTO Coin Geleceği Nasıldır?

Altcoin paraya yatırım yapmak isteyen kişilerin en fazla araştırma içerisinde oldukları konu GTO coindir.

Ethereum üzerinde çalışmakta olan ve merkezi bulunmayan sanal hediye protokolü şeklinde ortaya çıkmıştır.

GTO coinin geleceğinin belirlenmesi için alınan veriler anlık olarak yükselişe geçiyor ve anlık olarak düşüşe geçiyor.

GTO Coin Geleceği 2023

2018 yılı itibarı ile GTO coin ivme yakalamıştır. 2018 yılının sonrasında düşüşe geçmiştir. Birkaç yıl boyunca yatay düzenli bir hareket göstermiştir.

Yatay hareketlilik şu an itibariyle de devam ediyor ancak uzmanlar 2018 senesi itibariyle yatay hareketlerinin yerini yukarı yönlü hareketlerin alacağını bekliyor.

Uzman görüşlerine göre 2023 senesinde GTO coin ortalama olarak 0.10 dolardan işlem görecektir.

GTO Coin Geleceği 2023

2023 yılı itibariyle GTO coinin yukarı yönlü hareket kazanacağı uzmanlar tarafından bekleniyor. 2023 senesi için uzman beklentileri ortalama olarak 0.16 dolar civarında olacaktır.

GTO Coin Geleceği 2025

Uzmanların görüşüne göre 2023 yılı itibariyle yükselişe geçecek olan GTO coin 2025 yılının ilk yarısında daha da yükselecektir.

2025 yılının ikinci yarısında ise 0.30 dolar düşmesi uzmanlar tarafından bekleniyor.

GTO Coin Geleceği 2030

GTO coinin kader yılı olarak gösterilen yıl 2030 yılıdır. GTO coinin 2030 yılında 2018’de görmüş olduğu 0.90 seviyelerini tekrar göstermesi bekleniyor.

Ancak bu zaman içerisinde yüksek miktarlarda satış baskısına maruz kalırsa GTO coin tekrardan 0.60 dolar seviyelerini görebilecektir.

 

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.     

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir