Flamingo FLM Coin Nedir? FLM Coin Geleceği 2023, 2023, 2025, 2030

Flamingo FLM Coin Nedir? FLM Coin Geleceği 2023, 2023, 2025, 2030
0

Flamingo FLM Coin Nedir? 

Flamingo, Poly Network iş birliği protokolü üzerine kurulmuş Neo blok zincirine dayalı bir kripto para platformudur. Platform birden fazla DeFi uygulamasını tek bir ekosistemde birleştirir. Jetonları dönüştürmeye, likidite sağlayıcısı olmaya ve getiri elde etmeye yardımcı olan bir platformdur. 

Flamingo Finance, kripto para birimleri satın almayı ve satmayı, doğrudan blok zincirinde yatırım yapmayı ve gelir elde etmeyi kolaylaştıran bir borsa ağıdır. FLM, Flamingo platformunun yerel para birimidir. 

Flamingo FLM Coin Arzı

Flamingo Coin güncel Arzı 312.284.062 olan bir coindir.

Flamingo, başından sonuna kadar DeFi ilkelerini takip ediyor ve teknik makalelerinde bununla ilgili birçok ayrıntıya yer vererek, blok zincirinde doğrudan yatırımı ve gelir elde etmeyi kolaylaştıran bir yapı sağlıyor.

Bu sayede piyasa için daha olumlu beklentiler yaratmaktadır.

Flamingo FLM Coin Fiyat Tahmini

1 FLM’nin kripto para borsalarındaki güncel fiyatı 2,51 TL’dir. Dövizde ise 0.138 dolardan borsada alıcı buluyor.

Son olarak, Flamingo 24 saatte -%1.34 oranın değer kaybetti. Güncel fiyatın ilerleyen zamanlarda 20,00 TL bandında olması bekleniyor.

Flamingo FLM Coin Yorum

Flamingo coin uzun zamanlı yatırım planlaması yapmayı düşünen kişiler için son derece ideal bir yatırım aracıdır.

Flamingo FLM Coin Hangi Ülkenin

Flamingocoin, yatırımcılar için daha yüksek kar elde etmek amacıyla Eylül 2020’de piyasaya sürüldü.

Flm paraları, alım satım işlemleri için oluşturulan sanal para cüzdanlarında uzun yıllar güvenli bir şekilde saklanabilir.

Aynı zamanda Flm platformu uzun vadeli yatırım yapmak isteyenler için oldukça kullanışlı ve güvenlikli bir platform olarak sektörde ön plana çıkar.

Flamingo FLM Coin Nereden Alınır?

İlk olarak Flmcoin satın almak için alım satım işlemlerine izin veren bir kripto para borsası ile adınıza bir hesap açmanız gerekiyor.

Özellikle Binance veya Gate.oi gibi kripto para borsalarında güvenle hesap açabilirsiniz.

Bir hesap açtıktan sonra ne kadar çok Flm jetonu almak istiyorsanız, hesaba o kadar fazla para aktarmanız gerekir. Daha sonra satın al sekmesi üzerinden alacağınız Flmparası miktarını girerek çevrimiçi Flmparası satın alabilirsiniz.

Flamingo FLM Coin Kimin?

Başlangıç ​​aşamasında, proje Neo Global Development (NGD) tarafından başlatıldı.

Neo Global Development, DeFi’nin çok önemli bir parçası olduğu akıllı bir ekonomi inşa etme vizyonuyla gelişime katkıda bulunmuştu.

Kurucusu, Ethereum’un ana rakiplerinden biri olan Neo blok zinciri ağının kurucu ortağı olan Çinli girişimci Da Hongfei’dir.

Aynı zamanda özel bir blockchain hizmetleri şirketi olan OnChain’in kurucu ortağı olarak birçok önemli girişimin de önde gelen isimlerinden biridir.

Flamingo FLM Coin Neden Düştü?

FED merkez bankası başta olmak üzere kripto paralara yakın bir zaman dilimi içinde gelen yaptırımlarla birlikte Flamingo coinde de düşüş trendleri gerçekleşti.

Burada yatırımcıların düşüş dönemlerini alım fırsatı olarak değerlendikleri de biliniyor.

Ancak Flamingo Coinin ne zaman dip yapıp yükselişe geçeceğine dair henüz bir netlik de ortaya çıkmış değil.

Flamingo FLM Coin Geleceği Nasıldır?

Flamingo coinde 2023 yılına gelindiğinde, fiyatta olağanüstü bir artış ve tüm seviyelerin üzerinde büyük bir yükseliş trendi göreceksiniz.

Ayrıca, dijital para bu yıl 0,47 dolarlık bir üst hedefe kolayca ulaşacak. Dijital para bu hedefe ulaşırsa, inanılmaz karlar elde edebilirsiniz.

Flamingo FLM Coin 2023

Flamingo Coin 2023 yılında büyük düşüşler yaşadı, bunun en önemli sebebi kripto para dünyasına gelen boykotlardır.

Ayrıca FED faiz artışının ve ABD’deki enflasyon oranının da kripto para piyasasını olumsuz yönde etkilediği bilinmektedir.

Flamingo FLM Coin 2023

2023 yılı bu kadar şaşırtıcı bir büyümeye sahip olabilen bu dijital para için en hızlı büyüyen yıl olacak.

Ayrıca fiyattan bahsedecek olursak bu coinin 0.68$ fiyat seviyesine ulaştığını ve çıkışını göreceğinizi söyleyebiliriz. Bu noktada 2023 yılının kritik bir yıl olacağını da rahatlıkla ifade edebiliriz.

Flamingo FLM Coin 2025

2025’e girildiğinde büyük olasılıkla bu madeni parada şaşırtıcı bir artış göreceksiniz ve fiyat 1,47 dolara ulaşacak.

2025 yılındaki fiyat artışının gerçekleşmesi durumunda Flamingo Coin varlığının karlı bir yatırım noktasında geniş kapsamlı fırsatları sunduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

Flamingo FLM Coin 2030

Uzmanlar, Flamingo coinin gelecekte ve performansının 2030’da en düşük 12.54 $ seviyesinin üzerine çıkacağını tahmin ediyor.

Bu da bu dijital varlığa olan ilginin her geçen gün itibariyle artış göstermesini de mümkün kılıyor.

 

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.     

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir