Shiba Coin Geleceği ve Yorumları (2023 2023 2025 2030)

Shiba Coin Geleceği ve Yorumları (2023 2023 2025 2030)
0

Shiba Coin, merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Shiba Coin geleceği ve yorumları konusunda bilgi sahibi olmak isteyen okuyucularımız için bu konuyu araştırdık. Bu para birimi nedir, geleceği var mıdır, ilerleyen yıllarda durumu ne olacaktır gibi soruların cevabını merak ediyorsanız yazının devamına göz atabilirsiniz.

Shiba Coin Nedir?

Shiba Coin, 2020 yılında kendini Ryoshi adıyla tanıtan kişinin çıkardığı yeni ve popüler bir kripto para birimidir. Dolayısıyla bir merkeze bağlı değildir. Fiyatı çok düşük olan bu para birimi, insanların milyarlarca satın almasına olanak sağlamıştır. Bu para biriminin logosunda, Shiba Inu adı verilen köpek türünün resmi vardır, adı da zaten buradan gelir. İlk piyasaya sürüldüğünde şaka parası olarak anılmıştır.

Shuba Coin, piyasadaki Dogecoin kripto para terimine karşı ‘doge killer’ yani köpek katili anlamıyla ortaya çıkmıştır. Yaratılırken Dogecoin para birimini taklit etmesi ve ondan daha başarılı olması amaçlanmıştır. Fakat bu taklide rağmen farklı yönleri de vardır. Shiba Coin, ERC-20 tokenidir.

Bu para birimi ilk oluşturulduğunda geliştiricileri tarafından 1 katrilyon SHIB coininin yarısı Uniswap borsasına gönderilmiştir. Bunun sebebi, müşterilere tokenleri alacağı ya da satacağı adil bir piyasa sunmaktır. Tokenlerin diğer yarısı ise Vitalik Buterin’in cüzdanına aktarılmıştır. 2021 yılında Vitalik, Shiba Coin tokenlerinin bir kısmını Hindistan’da COVID19 ile mücadele kapsamında bağışlamış ve kısa bir süre sonra kalan tokenlerin neredeyse tamamını tokenleri yakan bir siteye göndermiştir.  

Shiba Coin Geleceği Nedir?

Shiba Coin geleceği ve yorumları, kripto para meraklıları tarafından merak edilen konular arasındadır. Deneysel olarak piyasa sunulmasına rağmen Shiba Coin, kripto para meraklılarının ilgisini çekmiş ve en değerli para birimlerinden biri olmuştur. Günümüzde piyasa değeri olarak ilk sıralardaki 20 kripto para birimi arasında yer alır. En tercih edilenlerden biri olmasının farklı sebepleri vardır. Ama başlıca sebebinin Binance, Coinbase, Kraken gibi herkesin ulaşabileceği, bilindik, güvenilir ve popüler platformlarda satışa sunulması olduğunu söyleyebiliriz.  

Bu alandaki uzmanlar, ilk çıktığından itibaren yirmi katı değerlenen Shiba Coin para biriminin gelecekte yirmi kat daha değerlenebileceğini düşünüyor. Önümüzdeki yıllarda bu para biriminin çok daha değerleneceğini söyleyen uzmanların yanı sıra fazla değerlenmeyeceğini düşünenler de mevcuttur. Shiba Coin geleceği ve yorumları başlığımızda, Shiba Coin para biriminin 2202’de ne durumda olduğu ve 2023,2025

,2030 yıllarında ne durumda olacağına ilişkin tahminleri sizlerle paylaşmak isteriz.

Shiba Coin 2023 2023 2025 ve 2030 Fiyat Tahminleri

Piyasada henüz yeni bir kripto para birimi olmasına rağmen, Shiba Coin geleceği ve yorumları internet sitelerinde karşımıza çıkıyor. Shiba Coin 2023 fiyatlarına dair farklı analiz ve tahminler vardır. Kripto para birimi alanında uzman bazı kişiler, 2023 yılında Shiba Coin fiyatının en az 0,00007068 civarında olacağını ve en fazla 0,00008543 seviyesine çıkacağını söylüyor. WalletInvestor, DigotalCoinPrice, PickACrypto gibi kripto para alanında ünlü ve uzman kişilerin yorumlarını sizlerle paylaştık.

Shiba Coin geleceği ve yorumları konusunda uzmanların bir kısmı ise 2023 itibariyle Shiba Coin’in 0,0001 seviyesinde olacağını savunuyor. Bu durum gerçekleşirse Shiba Coin bir sıfırı atarak büyük değer kazanabilir.

Yıllar geçtikçe Shiba Coin’in daha da değerleneceğini savunan uzmanlar, en düşük işlemin 0,00015787 seviyesinde olacağını söylüyor. 2025’te Shiba Coin işlem fiyatının yaklaşık 0,00016212 olurken en fazla işlem fiyatı da 0,00018336 olarak öngörülüyor. 2030 yılında Shiba Coin’in en az $0.00068875 seviyesinde olacağı uzmanlar tarafından analiz ediliyor.

Shiba Coin Fiyat Geçmişi Nedir?

Shiba Coin geleceği ve yorumları konusundan bahsettiğimiz yazımızda, bu kripto para biriminin fiyat geçmişinden de bahsetmek isteriz. Fiyat geçmişi, geleceği hakkında bilgi veriyor olabilir. Ağustos 2020’de piyasaya sürülen Shiba Coin, Nisan 2021’e kadar yükselme göstermiştir. Ardından $0,00000085-$0,0000022 seviyelerine geriledi ve mayıs ayına kadar böyle kaldı.

Mayıs ayının başında Shiba Coin, fiyatında çok büyük bir artış göstererek en yüksek değerine ulaştı. Ayın sonuna doğru ise fiyat tekrar düşüş göstererek $0,00000620 – $0,00001220 aralığına geriledi.

 

Shiba Coin Yükselecek Mi?

Kripto para yatırımcılarının en çok merak ettiği, Shiba Coin yükselecek mi sorusunu sizin için cevapladık. Birçok kripto para uzmanı yükseleceği hakkında yorum yapmaktadır. Fakat, bu para birimini üreten kişinin projeyi bırakması halinde ya da Shiba Coin’in popülerliğini kaybettiği durumda ciddi anlamda değeri düşebilir.

Shiba Coin’in çok yüksek değerlere ulaşması şu an için mümkün görünmüyor ama uzmanlar tarafından $0,0005 seviyesine ulaşacağı söylentisi vardır. Bu da piyasaya sürüldüğü değerin katlarca fazlasıdır ve satın alanlar için büyük kâr oranını ifade eder.

Shiba Coin geleceği ve yorumları başlığımızda, Shiba Coin kripto para teriminin ne olduğu ve hakkındaki geleceğe dair tahminlerden bahsettik. Rakamları uzman görüşlerini esas alarak sizlere sunduk. Bu yazının bir yatırım tavsiyesi olmadığını, kripto para meraklılarını bilgilendirmek için kaleme alındığını da belirtmek isteriz. Bol kazanç ve iyi günler dileriz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir