Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatları

Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatları
0

Kullanıcıların yakınlarıyla iletişimde kalmak için cep telefonlarına hat alması gerekir. Türk Telekom’da yer alan faturalı ve faturasız hat seçenekleri bunlardan biridir. Yeni bir hat almak ya da hattına TL yüklemek isteyen kullanıcıların akıllarında ‘Türk Telekom faturasız hat fiyatları’, ‘Türk Telekom hazır kart kaç para?’ ve ‘Türk Telekom yeni hat ücreti ne kadar?’ gibi çeşitli sorular dönmektedir. İşte biz bu yazımızda akıllarda dolanan bu sorulara tek tek cevap vermeye çalıştık. Türk Telekom ve faturasız hatlarla ilgili aklınızdaki her sorunun cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Türk Telekom faturasız hat fiyatları en az 90 TL’den başlayıp 150-200 TL bandına kadar çıkmaktadır. Faturasız hat almak için ödenen ücretin belli bir kısmı hatta bakiye olarak eklenmektedir. Örneğin 120 TL yapılan bir hat alım ödemesinde 20 TL hatta bakiye olarak yansıtılmaktadır. Ayrıca faturasız hat fiyatları Türk Telekom’un yaptığı kampanyalara göre bayiden bayiye değişiklik gösterebilmektedir.

Türk Telekom Hazır Kart Kaç Para?

Cep telefonları yakınlarımızla iletişimde kalmak için son derece önemlidir. Ülkemizin büyük GSM operatörlerinden biri olan Türk Telekom kullanıcılarının her an her yerde sevdikleriyle iletişim kurmasını, internete girerek yaşanan olaylardan haberdar olmasını sağlamak için yeni fırsatlar ortaya çıkarıyor.

Türk Telekom yeni faturalı hat almak isteyen kişilerden ücret almamaktadır. Faturasız yani Türk Telekom hazır kart kaç para diye soracak kullanıcılarımız için ise bu konuyu detaylıca araştırdık. Faturasız hat almak isteyen kullanıcılar 130 TL ücret ödemek zorundadır. Bu fiyat her Türk Telekom bayisinde farklılık gösterebilir.

Türk Telekom Yeni Hat Ücreti Ne Kadar?

GSM operatörlerinden Türk Telekom, yeni hat almak isteyen kullanıcılara diğer operatörlere göre daha avantajlı fiyatlar sunmaktadır. Türk Telekom yeni hat ücreti ne kadar sorusunun cevabı yazımızda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : TÜRK TELEKOM BEDAVA İNTERNET

Türk Telekom yeni hat almak isteyen kullanıcılara iki seçenek sunuyor. Türk Telekom bayisine giderek ya da Türk Telekom’un internet sitesinden yeni hat alınabilir. Bunun için en az 100 TL’yi gözden çıkarması gerekir. Bayiye giden kullanıcı ufak tefek işlemlerden sonra hattı hemen alabilirken, internet üzerinden alan kullanıcıların biraz beklemesi gerekmektedir. Çünkü kargolama süreci en az 5 gün sürmektedir.

Faturalı hat almak isteyen birisi hat ücretini direkt vermek yerine faturasına 12 taksit şeklinde yansıtarak hat ücretini ödeyebilir. Faturasız hat almak isteyen kullanıcılardan ise hat ücret direkt alınıyor. Bazı Türk Telekom bayilerinde faturalı hat fiyatı 130 TL civarındayken faturasız hat fiyatı 150-200 TL’ye kadar çıkmaktadır.

Faturalı hat ücretine ek olarak Türk Telekom bir de aylık olarak faturaya yansıtılan bir vergi ücreti almaktadır. Bu vergi ücreti aylık olarak 14,25 TL’dir.

Kontörlü Telefon Hattı Nasıl Alınır?

Kontörlü telefon hattı nasıl alınır sorusu günümüzde sık sık duyduğumuz bir sorudur. Gelişen ve değişen dünyayla birlikte her işimizi internet üzerinden halledebiliyoruz. Kontörlü telefon hattı da internet üzerinden alınabiliyor. Kullanıcılar dilerlerse operatörlerin internet sitelerinden başvuru yaparak yeni hatlarını evlerine kadar getirtebilirler. Ayrıca yeni çıkan bir uygulamayla artık e-Devlet uygulaması üzerinden de yeni hat alınabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : TÜRK TELEKOM KALAN KULLANIM SORGULAMA VE PAKET ÖĞRENME

Türk Telekom’dan kontörlü telefon hattı almak isteyen kullanıcılar yine Türk Telekom’un internet sitesinden, e-Devlet üzerinden ve Türk Telekom bayisine giderek yeni hatlarını hemen alabilirler. Ayrıca cep telefonlarından MOBIL yazıp 6606’ya SMS atarak da Türk Telekom kontörlü telefon hattı alınabilir.

Türk Telekom bayisine giden birisi kimliği yanındaysa hattı anında alabilir. Ancak Türk Telekom’un internet sitesi, e-Devlet ya da cep telefonundan başvuru yapan birisi hattının istediği yere gelmesini beklemek zorundadır. Bu süreç en az 5 gün sürmektedir. Dileyen kullanıcılar yeni hatlarını evlerine kargolatabilirken dileyen kullanıcılar ise en yakın Türk Telekom bayisinden alabilmektedirler.

Türk Telekom En Az Kaç TL Yüklenir 2023?

Faturasız hatların en büyük sorunlarından biri; olur olmadık anda biten TL’dir. Özellikle köylerde, kasabalarda yaşayan insanlar TL yükleyecek yer bulmakta zorluk yaşamaktaydı. Günümüzde ise GSM operatörleri bu işlemi en kolay şekilde halledebilmeleri için kullanıcılarına çeşitli fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Türk Telekom en az kaç TL yüklenir 2023? Türk Telekom en az kaç TL yüklenmeli? Türk Telekom TL nasıl yüklenir? gibi sorular kullanıcıların aklında dolaşıp durmakta. İşte bu yazımızda bu sorulara cevap vereceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : TÜRK TELEKOM YENİ HAT FİYATLARI 

Faturasız hat sahibi Türk Telekomlular bayilere, giderek, Türk Telekom uygulamasını, ATM’leri kullanarak TL yükleyebilirler. Ayrıca Türk Telekom’un yapmış olduğu anlaşma neticesinde kullanıcılar evlerine en yakın A-101, ŞOK ve BİM marketlere giderek hem faturalı hatlarının faturalarını ödeyebilir hem de Türk Telekom hatlarına TL yükleyebilirler. Peki Türk Telekom en az kaç TL yüklenir 2023 yılında?

Türk Telekom’da da diğer operatörler gibi minimum TL yükleme sınırı vardır. Bu operatörde faturasız hat kullanıcıları, hatlarının kapanmaması ve avantajlı paketlerden yararlanmak için ayda en az 30 TL’lik yükleme yapmalılardır.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir