Yeni Hat Fiyatları 2023 (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom)

Yeni Hat Fiyatları 2023 (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom)
0

Yeni hat satın almak isteyenler ya da hattını değiştirmek isteyenler için yeni hat fiyatları 2023 belirli ücretlerle başlamaktadır. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom hat fiyatları birbirinden farklılık göstermektedir. Turkcell hat fiyatlarını 145 TL olarak belirlerken, vodafone 125 TL ve Türk Telekom ise 130 TL olarak belirlemiştir.

Bayilerden alınacak olan faturalı veya faturasız hatlar arzu edilen duruma göre değişmektedir. Faturalı ya da faturasız hatlar arasında ücret olarak 20 TL fark vardır. Faturalı hatların avantaj durumları ve içerikleri belirlidir. Ancak faturasız hatlar bayilerden alınmalıdır ve faturasız hat fiyatları telefon bayilerine göre değişebilmektedir.  

Faturalı ve Faturasız Hat Farkları

Faturalı hatlar, bir aylık süren ve yapılan konuşma, mesajlaşma, sms ve internet harcamalarının ücreti fatura kesim tarihinden sonra ödenebilen aboneliklerdir. Faturasız hatlar ise kontör yani lira üzerine kurulu olan aboneliktir.

Faturalı hatları bir ay boyunca istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. 1 ay sonunda faturayı istediğiniz ödeme yolu ile yapabilmeniz mümkündür. Fatura kesim tarihinden sonra hat yenilenir ve kullanıma devam edilebilir.

Faturasız hatlarda ise TL yüklemeli olarak işlem yapılabilir. Faturalı hatların aksine lira ile çalışan bu sistemde ne kadar paket kullanımına sahipseniz o kadar harcama yapabilirsiniz. Hattınızdaki pakete göre TL yüklediğinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Paketler içerisinde kampanyalı, avantajlı ve pahalı birçok taife bulabilmek mümkündür.  

Turkcell Hat Fiyatları 2023

Turkcell bayilerden veya operatörlerinden hat almak istiyorsanız bu hatların fiyatları 100 ve 150 TL arasında değişmektedir. Ancak hat taşıma durumunda veya numara üzerinde değişiklik yapılacaksa ücretler 100 TL üzerinde olmaktadır. Yeni hat fiyatları 2023 yılında bayilere göre değişmektedir. Bazı bayilerde fiyatlar daha az veya yüksek olabilmektedir.

Turkcell faturasız hat alındığında hattın fiyatı ödenir ve fatura kesim tarihinde gelen fatura miktarı ödemesi yapılır. Faturalı hattın yanı sıra faturasız hatları ise TL üzerinden kullanabilirsiniz.  

Turkcell Hat Paketleri Nelerdir?

Faturalı ve faturasız hatlarda birçok paket avantajı bulunmaktadır. Bu paketler her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. Taifeler içerisinde isteklerinize uygun olan dakika, sms ve internet paketi bulabilirsiniz. Bu paketler hakkında bilgi öğrenmek için Turkcell bayilerine gidilebilir ya da Turkcell internet sitesi ziyaret edilebilir.

Turkcell Hat Başvuruları Nasıl Yapılır?

Yeni hat fiyatları 2023 yılında belirlendikten sonra hat alacaksanız hem Turkcell bayilerinden hem de internet üzerinden alım gerçekleştirebilirsiniz. Hat başvuru işlemleri oldukça kısa sürmektedir. İsteğe bağlı olarak hat alım işlemi gerçekleştirebilmek mümkündür.

Vodafone Hat Fiyatları 2023

Vodafone üzerinden yeni hat işlemi gerçekleştirilmek isteniyorsa internet üzerinden hızlıca yapabilmek mümkündür. Çünkü Vodafone’ dan alınacak faturalı hatlarda ücret talebi yoktur. İnternetten yapılan yeni hat al seçeneği ile kolay bir şekilde hattınızı alabilirsiniz. Vodafone Sim kartı başvuru formu doldurulduktan sonra ücretsiz bir şekilde sahiplerine ulaştırılır.

Vodafone yeni hat fiyatları 2023 yılında faturasız hat aldığınızda değişir. Faturasız hat alındığında belirli ücretler ödenmelidir. Bu ücretler 100 ve 150 TL arasında değişmektedir. Faturasız hat sahipleri direkt olarak hat fiyatı öderler ve bundan dolayı b

aşka ücret ödemelerine gerek yoktur.

Vodafone Yeni Hat Kampanyaları Nelerdir?

Vodafone şirketinin yeni hat sahipleri için özel olarak yaptığı birçok kampanya çeşidi bulunmaktadır. Dönemsel olarak pek çok farklı kampanyalara rast gelmek mümkündür. Genel olarak belirli dönemlerde bedava internet paketi gibi kampanya düzenlemeleri vardır. Hattın alındığı tarihte olan kampanyalar incelendiğinde, birçok seçenek ön plana çıkacaktır ve bunlardan istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Türk Telekom Hat Fiyatları 2023

Türk Telekom bayilerinden yeni hat almak istiyorsanız ödeyeceğiniz fiyatlar 100 TL’den başlamaktadır. Yeni hat fiyatları 2023 senesi içerisinde değişebilir ve fiyat aralıkları farklı düzende olabilir. Hat üzerinde yapılacak olan değişiklikler dolayısı ile ücretlerin daha yüksek fiyatlarda olabilmesi mümkündür. Türk telekomda hat ücreti olarak ödeme yaptığınızda bu bedelin 5 TL’si hattınıza tanımlanmaktadır.

Türk Telekom Faturasız Hat Başvuru İşlemleri

Faturasız hat başvuruları Türk Telekom bayilerinden ve internet üzerinden yapılabilmektedir. Bayilerden yapılan işlemler hızlı bir şekilde kabul edilir. Hat teslimi onaylama işleminden sonra sahibine teslim edilir. Gerekli işlemler bittikten sonra yeni hattınızı kullanmaya başlamanız oldukça kısa sürer. İnternet üzerinden yapılacak işlemlerde kargo süresi vardır ve hattın elinize ulaşması biraz sürebilir. Ancak internette yapılacak olan başvurularda kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Türk Telekom Yeni Hat Kampanyaları Nedir?

Türk Telekom bayilerinden hat aldığınızda farklı kampanyalarla karşılaşabilirsiniz. Kampanyalar dönemsel olarak değişmektedir. Türk Telekom bayilerinden yeni hat aldığınızda herhangi bir ücret ödemeden ilk 3 ay içinde hat iptali yapabilmek mümkündür. Bunun yanı sıra paketlerin içerisinde bazı taifeler bulunmaktadır. TL olarak yükleme yaptığınızda internet paket hediyesi alabilirsiniz. Yeni hat fiyatları 2023 senesinde değiştiği için istediğiniz hattı en kısa sürede alıp kullanabilirsiniz.

 

Diğer Faturalı ve Faturasız Hat Fiyatları 2023

Türkcell, Vodafone ve Türk Telekom yanı sıra diğer hizmet veren hat operatörlerinden yeni hat alınabilir. Ancak diğer hatlar bu 3 büyük operatör şirketlerinin bünyesinde hizmet vermektedir. Bimcell, Teknocell ve benzeri firmalar Türk Telekom alt yapısında çalışmaktadır. Bu operatörlerden yeni hat almak istediğinizde ödeyeceğiniz fiyatlar, Türk Telekom hat ücretlerine eşdeğerdir. İstediğiniz hat operatörünü bütçenize uygun olarak satın alabilir ve hızlıca kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir