Süt İzni Dilekçe Örneği

sut-izni-dilekce-ornegi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Daha önce bahsetmiş olduğumuz 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 104/D gereğince kullanılan süt izni dilekçe örneği aşağıda yer almaktadır. Doğum izni yani analık izni bitiminden itibaren toplam bir (1) yıl olarak kullanılan süt izni için dilekçe örneğini temin etmeden önce isterseniz aşağıdaki bağlantıdan süt izni kullanımı hakkında detaylı bilgiye sahip olunabilinir. 

Süt İzni Nasıl Kullanılır? Süt İzni Hangi Saatlerde Kullanılır? Süt İzni Ne Zaman Başlar? Süt İzni Kullanım Süresi Ne Kadardır?

Süt İzni Dilekçe Örneği

Süt izni dilekçe örneğini aşağıda paylaşıyoruz. Dilerseniz dosya halinde de dilekçe örneğini cihazınıza indirebilirsiniz. 

………………/BAŞKANLIĞINA/MÜDÜRLÜĞÜNE/AMİRLİĞİNE

Başkanlığınızda/Müdürlüğünüzde …… Sicil numarasıyla …….. unvanında görev yapmaktayım.

Doğum izni nedeniyle ……………. tarihinde görevimden ayrıldım ve ………………. tarihinde doğum sonrası iznimin sona ermesiyle görevime başladım.

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 104. Maddesi ile kadın memurlara süt izni verilmesine ilişkin hükümler doğrultusunda ilk altı ay günde üç saat …. , ….. saatleri arasında, ikinci altı ay günde bir buçuk saat ….. , ….. saatleri arasında süt iznimi kullanmak istiyorum.

Gereğini saygılarımla arz ve talep ederim. …./…../20

Adı Soyadı

İmza

Telefon :

Adres :

 

Soru , görüş ve önerileriniz için yorumlar bölümünden talebinizi iletebilir veya Bize Ulaşın sayfamızdan ulaşabilirsiniz.  Ayrıca talep ettiğiniz dilekçe örnekleri için de yine bahsi geçen kanallardan dilekçe örnekleri için talepte bulunabilirsiniz. 

Dilekçe Örneğini Dosya Halinde İndirmek İçin Tıklayın

Bu Yazıya Tepki Ver

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. adminhukuk_avatar
    2 sene önce

    […] Süt İznine İlişkin Dilekçe Örneği İçin Tıklayın […]

Giriş Yap

Memur Hukuku Kamu Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!