Ape Coin Nedir? Ape Coin Geleceği 2023, 2023, 2025, 2030

Ape Coin Nedir? Ape Coin Geleceği 2023, 2023, 2025, 2030
0

Ape coin hakkında, geleceği ve tahminlerimizle alakalı bilgiler vereceğiz.

Ape Coin nedir?

Ape coin aslında bir NFT koleksiyonudur. Son zamanların en çok konuşan projelerinden biri olan NFT ağlarında ki en popüler sanal para birimi Ape coinlerdir. Bu sanal para ETH blok zincirine sahip olup insansı maymun görsellerinin olduğu NFT’leri içermektedir.

Ape Coin Arzı

Son 3 aylık süreye bakıldığında Ape kripto parasına yapılan hacim ve arz oldukça yüksektir. Bu kripto paranın günlük hacim oranı en az 5 milyon olmaktadır. İlerleyen zamanlarda ise arın daha çok artacağı tahmin edilmektedir.

ApeCoin Fiyat Tahmini

Şu an için bu para sanal para biriminin fiyatı 240 Türk lirası seviyelerindedir. Bu yükselişi toplamda 3 yıl içinde gerçekleştiren Ape, yıl sonuna kadar 300 Lira barajını aşması beklemektedir. Öte yandan RSI ve MACD analiz sonuçları da fiyatların 6 aylık ve yıllık periyotlarda artacağını söylemektedir. 

Ape Coin Hangi Ülkenin?

Bu para birimi ABD ülkesinde ki bir platform tarafından borsaya sürülmüştür. Günümüzde kripto paranın tüm hisseleri halen üreticisi şirkete aittir. Ancak Ape coin, ABD ülkesinin sahip olduğu en iddialı sanal para birimleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle başka ülkelere hisse satışı yapılmamaktadır.  

Ape Coin Nereden Alınır?

Birçok kripto para birime göre Ape kripto para birimi çok sayıda borsada listelenmektedir. Listelendiği borsalar genel olarak şu şekildedir. Coinbase, FTX, Etoro, OKX, Gemini ve Binance borsalarıdır. Bu borsaların herhangi birinden alım veya satım işlemi yapıla bilinmektedir. En yaygın alım işleminin gerçekleştiği borsa ise Coinbase olmuştur.

Ape Coin Kimin?

Ape Coin, Bored Yacht Club isimli şirketin genel müdürü olan Amerikalı iş adamı Nicole Muniz’e aittir. Nicole Muniz sadece bu sanal paranın sahibi değil aynı zamanda Ape’nin en büyük yatırımcısıdır. Öte yandan NFT fikrinin de mimarlarındandır. 

Ape Coin Neden Düştü?

2021 yılına oranla 2023 yılında yüzde 2 değer kaybı yaşayan Ape, bu değer kaybına son 3 aylık zaman dilimde son verdi. Yaşanan bu düşüş dalgasının ana nedeni ise yatırımcı kaybından kaynaklandığı tahmin edilmektedir.

Fiyatlarda ki aşırı dalgalanmalar yatımcıları satış işlemine yönlendirdi. Durum böyle olunca da hacim ve arz azalışı fiyatlara negatif olarak yansıdı.

Ape Coin Geleceği Nasıldır?

Bu para birimi özellikle gelecek projeleri ile yatırımcıları oldukça heyecanlandırmaktadır. Öte yandan önümüzde ki yıllarda çok farklı projeler ile tüm borsalarda listelenmeyi hedeflemektedir.

Eski bir kripto para olmamasına rağmen fiyat analizlerinde oldukça tutarlı sonuçlara rastlanmaktadır. Birçok kripto para uzmanına göre ilerleyen dönemlerde fiyatları ile borsanın en gözde kripto parası olması beklenmektedir.

Ape Coin Geleceği 2023

2023 yılının ilk çeyreğine ciddi bir fiyat artışı yaşanmasa da yılın ikinci yarısında yüzde 25’lik bir fiyat artışı beklenmektedir. Özellikle yıl sonlarına doğru RSI analiz sonuçları 280 TL alt limite geleceğini söylemektedir. Bu analiz sonucu MACD sistemleri de desteklemektedir. 

Ape Coin Geleceği 2023

Ape coin 2023 yılında yapılan analizlere göre 30 dolar seviyesinden işlem görmesi beklenmektedir. Öte yandan bu analiz şuan ki hacim miktarına göre hesaplanmıştır. Bu para biriminin 2023 yılında farklı borsalarda satışa geçmesi fiyatları 40 dolara dahi çıkarabilir. 

Ape Coin Geleceği 2025

2025 yılında ise Ape kripto parasının fiyatlarının tekrar yükselişe geçeceği görülmektedir. RSI analiz sonucuna göre 2025 yılında Ape, şuan ki fiyatının 2 ile 4 katı arasında bir fiyat artışı yaşayacağını göstermektedir.

Ape Coin Geleceği 2030

2030 yılında Ape coin tarihinin en yüksek fiyat seviyelerinde olabilir. Çünkü Hacim artışı yıllara göre orantılı olarak giderse 2030 yılında bu coin yüzde 60 değer kazanacaktır. Öte yandan 10 yıllık MACD analiz sonuçları da fiyatların oldukça yükseleceğini söylemektedir. Özellikle NFT projelerinin borsaya girmesi bu kar yüzdesini daha da yukarı çıkartabilir. 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir