GMT Coin Nedir? GMT (STEPN) Coin Geleceği 2023, 2023, 2025, 2030

GMT Coin Nedir? GMT (STEPN) Coin Geleceği 2023, 2023, 2025, 2030
0

GMT STEPN Coin Nedir?

GMT Coin, küçük bir geliştirici ekibi tarafından geliştirilen yeni bir kripto para birimidir. Bu para birimi, Ethereum blok zincirine dayanmaktadır.

Ancak CryptoNight-Lite adlı kendi karma algoritmasını kullanır. GMT’nin amacı, mümkün olduğunca merkezi olmayan olmaktır.

Bu, her kullanıcının ağa katılma ve gelişimine katkıda bulunma gücüne sahip olduğu anlamına gelmektedir.

GMT STEPN Coin Arzı

GMT Coin, BitComet (BCY) adlı ilk kripto para birimini oluşturduğu 2013 yılından bu yana blockchain teknolojisi geliştiren Jerry Huang ve Yawn Rong tarafından hayata geçirildi.

Daha sonra, 2017 yılında 2 milyon dolara satılan Benji Roller (BENJI) adlı başka bir kripto para birimi yaratmaya geçmeden önce BCY’yi 1 milyon dolara satılmıştır.

Bu dijital varlığında güncel arzı 263.581.074 kadardır.

GMT STEPN Coin Fiyat Tahmini

GMT Coin, üstün işlem hızı, gizlilik ve güvenlik sağlamayı amaçlayan yeni bir kripto para birimidir.

GMT Coin ağı, işlemlerin gerçek zamanlı olarak gönderilip alınabileceği, merkezi olmayan ve dağıtılmış bir defter sistemi sunmaktadır. Bu durum GMT Coinin fiyatlarını da doğrudan etkilemektedir.

2023 yılındaki fiyatı 0,81 Dolar olan GMT Coinin 2030 yılında 6,17 Dolar seviyesine geleceği tahmin edilmektedir.

GMT STEPN Coin Yorum

GMT Coin, blok zincirinde hızlı, güvenli ve özel işlemler sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

Platform, diğer blok zincirlere kıyasla daha yüksek hız ve ölçeklenebilirlik sunan Grafen teknolojisi gibi geliştirmelerle birlikte DASH kod tabanının değiştirilmiş bir versiyonu kullanılarak sıfırdan inşa edilmiştir.

GMT Coin yorumları söz konusu olduğunda da karşımıza gelecek vaat etme potansiyeline sahip bir kripto varlık çıkmaktadır.

GMT STEPN Coin Hangi Ülkenin?

Jerry Huang ve Yawn Rong GMT Coinin kurucuları konumunda yer almaktadır. GMT coin bir kripto para belirtecidir ve Ethereum platformunda çalışmaktadır.

GMT parası, diğer herhangi bir kripto para birimi gibi satın alınabilir, satılabilir veya alınıp satılabilmektedir. 

GMT STEPN Coin Nereden Alınır?

GMT Coin, Bitcoin ve diğer kripto para birimleriyle perde arkasında çalışan profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından sürüldükten sonra hızlı bir şekilde gelişim göstermektedir.

Merkezsiz takas platformları üzerinden başka bir kripto para birimiyle satın alınabilir. GMT Token satın almadan önce Ethereum (ETH) almanız gerekir. Ardından GMT Token satın almak için bu ETH’yi kullanırsınız.

Kendi blok zinciri teknolojilerine dayanan ve her şeyden daha iyi olacak kendi paralarını yaratmaya karar verdiler.

Bu kripto varlığı online ticaret yapılmasına olanak tanıyan platformlardan alabilirsiniz.

GMT STEPN Coin Kimin?

GMT Coin sahibi söz konusu olduğunda Jerry Huang ve Yawn Rong ikilisi karşımıza çıkmaktadır.

Bu ekip, PayPal veya kredi kartları gibi çevrimiçi işlemler için alternatif bir ödeme yöntemi olarak kullanılabilecek bir para oluşturmak isterken, bu kripto varlığı geliştirmiştir.

GMT STEPN Coin Neden Düştü?

GMTcoin, ademi merkeziyetçilik, gizlilik koruması, sahteciliğe karşı koruma özelliği ve hızlı işlem doğrulama hızı özelliklerine sahiptir.

İş kanıtı konsensüs mekanizması yoluyla bloklar oluşturmak için SHA256 algoritmasını kullanmaktadır. Yakın zamandaki dalgalanmalara bağlı olarak GMT Coin de düşmüştür.

GMT STEPN Coin Geleceği Nasıldır?

GMT Coin’in geleceği, merkezi olmayan doğası ve Bitcoin’in bugün yaptığı gibi madencilik havuzlarının merkezileşmesine dayanmadığı gerçeği nedeniyle parlaktır.

Bu nedenle, GMT Coin, ASIC’ler veya yalnızca birkaç kişinin erişebildiği diğer özel donanımlar hakkında endişelenmenize gerek kalmadan herkes tarafından çıkarılabilmektedir.

GMT STEPN Coin Geleceği 2023

Kripto para birimlerinin nasıl çalıştığı hakkında önceden bilgi sahibi olmadan GMT paralarını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir borsa veya cüzdan hesabına gerek yoktur, çünkü tek ihtiyacınız olan telefon numaranız veya e-posta adresiniz ve hesabınıza erişmek için güvenli bir şifredir ve burada paranızı çevrimiçi veya çevrimdışı işlemler için kullanana kadar güvenle saklayabilirsiniz.

Bu özellikler 2023 yılında da GMT Coin varlıklarını ön plana çıkarmaktadır.

GMT STEPN Coin Geleceği 2023

GMT Coin, merkezi olmayan, güvenli, özel ve hızlı bir blok zinciri kripto para birimi olduğundan 2023 yılı itibariyle dijital paralara paralel bir şekilde gelişme gösterecektir.

Blockchain ve akıllı sözleşmenin en son teknolojisine dayanan GMT Coin, dünya için güvenli ve güvenilir işlem hizmetleri sağlamayı taahhüt ettiğinden güvenli yatırım olanağı da sunmaktadır.

GMT STEPN Coin Geleceği 2025

GMT coin, 2025 yılında da ana ağını başlattığında birden fazla borsada listelenecek.

Ekip ayrıca, kullanıcıların coinlerine istedikleri zaman istedikleri yerden kolayca erişebilmeleri için kendi borsalarının yanı sıra çevrimiçi bir cüzdan hizmeti de başlatacak. Böylece üst düzeyde yatırım fırsatları da sunacak.

GMT STEPN Coin Geleceği 2030

GMT bir değişim aracı, bir hesap birimi ve bir değer deposu olduğundan gelecek vaat etmektedir. Dolayısıyla 2030 yılında da etkili kripto varlıklar arasında yer alacağı tahmin edilmektedir. 

 

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.     

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir