Azero Coin Geleceği 2023, Azero Coin Yorumları ve Fiyat Tahmini

Azero Coin Geleceği 2023, Azero Coin Yorumları ve Fiyat Tahmini
0

Azero coin hakkında geleceği ve yorumları hakkında bilgiler vereceğiz.

Azero Coin nedir?

Bu kripto para birimi Aleph Zero adında ki bir platformunda bulunan işlemlerin kolay bir şekilde yapılması için kullanılan sanal para birimidir. İşletmelerin halka açık platformlarında işlem yapıla bilinmesi için bu kripto paraya sahip olunması gerekmektedir. Öte yandan bu coin diğer blok zincirler ile senkronize halindedir.

Azero Coin Arzı

Azero kripto para biriminin borsaya girmesi ile birlikte Aleph Zero uygulamasının kullanımı yıl içinde oldukça artmış durumda. Durum böyle olunca Azeroya olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Dolayısıyla Azero hacim, talep ve arz her geçen gün artmaktadır. 

Azero Coin Fiyat Tahmini

Şuan için yaklaşık 17 Türk lirası değerinde olan Azero önümüzde ki günlerde daha da yükselmesi beklenmektedir. Öte yandan yıl içerisinde bu kripto paraya özel bir ETH ağına bağlı sanal cüzdan oluşturulması gündemde. Eğer sanal cüzdan oluşturulursa kripto paraya olan arz ve hacim artacağından kripto paranın fiyatları da oldukça artacaktır.

Azero Coin Hangi Ülkenin?

Azero sanal parası ABD ülkesine aittir. Temelleri 2020’ye dayanan bu para birimi ilk olarak sadece ABD ülkesinde satışa sunulmuştu. 2023 yılında ise alımlar her ülke için açılmış durumda. Ayrıca önümüzde ki yıllarda Azero paranın hisse paylaşımı yapılabilir. Bu durumda hisselerin bir kısmı Kanada ülkesinde bulunan bluetech platformuna aktarılabilir. 

Azero Coin Nereden Alınır?

Şuan için Azero sadece iki farklı borsadan alınabilmektedir. Bu borsalar Binance ve Coinmarkettir. İlerleyen dönemlerde ise diğer global kripto cüzdanlarında da yer alması beklenmektedir. Bu kripto paranın kullanıcıları ise genellikle Binance borsasını tercih etmektedir. Bu borsada yapılan alımlar ve satımlarda komisyon ücreti bulunmamaktadır. 

Azero Coin Kimin?

Şuan için Azero hisselerinin tamamı Aleph Zero şirketinin sahibi olan Shulman adlı iş adamına aittir. Shulman, Azero kripto para birimin sahibi olmasının yanı sıra aynı zamanda bu kripto para biriminin en büyük yatırımcısı konumundadır.

Azero Coin Neden Düştü?

İlk çıktığı zamanda fiyatlarının oldukça düşük olmasından dolayı bu kriptoya aşırı bir ilgi olmuştu. Ancak ilerleyen zamanlarda fiyatların yatırımcıların istedikleri seviyelere gelmemesinden dolayı çok fazla satım işlemi yapıldı. Bu durumda kısa süreliğine fiyatlarda düşüş olmasına neden oldu.

Azero Coin Geleceği Nasıldır?

Bu kripto para birimine ait haftalık ve yıllık analizlerin sonuçlarına bakıldığında fiyatlarda ve hacimlerde ciddi dalgalanmalar beklenmemektedir. Ancak NFT ve sanal cüzdan projelerinin yakın tarihlerde tamamlanması ilerleyen dönemlerde bu kripto para birimine ciddi sayıda yatırımcı ekleyebilir. 

Azero Coin Geleceği 2023

2023 yılının son çeyreğine ait RSI analizine bakılırsa fiyatların yüzde 25 artması beklenmektedir. Aynı zamanda 2023 yılının son aylarında rekor bir arz talebi beklenmektedir.Bu durum hacimlerin artmasına da neden olacaktır. Öte yandan MACD analiz sonuçları da fiyatlarda artış olacağı yönünde. 

Azero Coin Geleceği 2023

Önümüzde ki yıl da popülerliği artacak olan Azero, artık birçok yatımcı tarafından tanınacaktır. Ancak fiyatlar 2023 yılına göre daha az hareketli olacağı yönünde. Yapılan kripto analiz sonuçlarına göre 2023 yılında bu para biriminin en fazla yüzde 5 değer kazanması beklemektedir. 

Azero Coin Geleceği 2025

2025 yılının analiz sonuçlarına bakıldığında ise Hem RSI sonucu hem de MACD sonucu yatırımcıları heyecanlandırmaktadır. Çünkü 2025 yılında bu tokenin halka arzı planlanmaktadır. Durum böyle olunca 2025 yılında fiyatlarda rekor bir seviye olabilir. Öte yandan halka arz gerçekleşmese dahi fiyatların kesin olarak artacağını düşünülmektedir.

AzeroCoin Geleceği 2030

Azero para birimine 10 yıllık analiz yapılması durumunda ise hacim çizgisinin arz çizgisinin önünde olduğu görülmektedir. Bu durum ise fiyatlarda yükselmeyi işaret etmektedir. Yaklaşık olarak 2030 yılında ki beklenen fiyat, günümüzde ki fiyatın 2 ile 3 katı kadar fazla olacağı yönünde. Ayrıca 2030 yılına gelindiğinde artık Azeronun tüm kripto para borsalarında olması beklenmektedir. 

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir