A101 Kapıda Hangi İllerde Var?

A101 Kapıda Hangi İllerde Var?
0

Çalışma prensibi olarak kullanıcılarının ve tüketicilerinin memnuniyetini her zaman en üst sıralarda değerlendiren A101 marketler zinciri, Kapıda uygulaması ile de oldukça başarılı bir işe imza atmıştır.

Bu kadar büyük kolaylık sağlayan bu projenin ardından kullanıcılar tarafından en fazla sorulan sorular arasında yer alan A101 Kapıda hangi illerde var sorusuna karşı kısıtlı şehir isimleri ile cevap veriliyordu.

Daha çok eski olmayan bu proje, hayata geçirildiği andan itibaren oldukça fazla tercih edilmesi ile birlikte kısa süre içinde tüm sistemi oldukça kusursuz şekilde oturtarak kullanıcılarına daha kapsamlı şekilde hizmet vermeye başlamıştır.

Kısa süre içinde bu kadar başarıya ulaşması ile birlikte 2020 yılında 81 ilde hizmet veren bir proje haline gelmiştir.

A 101 Kapıda Her İlde Var Mı?

A101 Kapıda Her İlde Kullanıcılarının ve tüketicilerinin mağdur olmaması adına etki alanını ve görev alanını genişleterek, günümüzde 81 ilde hizmet vermektedir.

A101 marketler zincirinin bir uygulaması olan bu proje, ilk etapta sınırlı bölgelerde hizmet vererek bir test aşamasından geçmiştir. A101 her ilde var mı sorularına karşı, hızla ve başarıyla ilerleyen proje, her gün daha fazla il ve ilçeye ulaşmak için büyük bir çalışma yürütmüştür.

Kullanıcıların bu kadar fazla tercih etmesi ve talep etmesi ile birlikte artık her an her yerden ulaşarak dilediğiniz siparişlerin en kısa zamanda sizlere iletilmesini sağlayan bir çalışma şekli benimsenmiştir. 

A 101 Kapıda Hemen Getiriyor Mu?

Çalışma prensibi olarak en kısa sürede sipariş teslimatı yapmayı amaçlayan A101 Kapıda uygulaması, kullanıcıların oldukça fazla tercih etmesi ile birlikte çeşitli sorulara şu şekilde cevap verir.

A101 Kapıda hemen getiriyor mu sorularına karşı mağazanın internet sitesinde oldukça açık bir metin bulunsa da kullanıcıların oldukça merak ettiği bir soru haline gelmiştir. Uygulama içinde dilediğiniz ürünleri, teslimat şartlarını yerine getirerek sepetinize ekledikten sonra onayladığınız anda teslimat seçenekleri ile karşılaşırsınız.

Bu seçenekler arasında ilerleyen günlerde teslimat isteme, anında teslimat isteme gibi seçenekler bulunur. Bu seçeneklerden anında teslimatı seçtiğinizde 15-45 dakika arasında ürünleriniz sizlere teslim edilir.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir