Trendyol Gel Al Noktası Nasıl Olunur 2023?

Trendyol Gel Al Noktası Nasıl Olunur 2023?
0

Trendyol Gel Al Noktası Nedir?

Trendyol gel al noktası nedir, ne için kurulu ve kullanılır gibi sporular yoğun olarak araştırılıyor. Trendyol bildiğiniz üzere ülkemizde hizmet veren en büyük online pazaryerlerinden biridir.

Geniş hizmet ağı ve yoğun talep görmesi neticesinde kargolama süreçlerinde de yoğunluk görülüyor. Bu yoğunluğu hafifletmek adına Trendyol gel al noktaları için proje geliştirilmiş ve hayata geçirilmiştir.

  • Sipariş verdikten sonra kargosunu daha hızlı almak isteyen Trendyol müşterileri kendilerine en yakın gel al noktasını lokasyon olarak seçebiliyor. Böylece kargo teslim sürecini beklemeden kendileri belirtilen gel al noktasına giderek paketlerini teslim alabiliyorlar.

Trendyol Gel Al Noktası Nasıl Olunur?

Trendyol gel al noktası nasıl olunur sorusu bu iş modeline dahil olmak isteyen herkes tarafından merak ediliyor. Trendyol gel al noktaları için bazı şartlar bulunuyor.

Eğer esnafsanız ve bu şartları taşıyorsanız siz de Trendyol gel al noktası olarak ek gelir elde edebiliyorsunuz. Başvuru adımları kısaca şu şekilde ilerliyor;

  • https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSduX7oLRLpm53qVwfp9zCY-dgV0_i5d8NxlRxDrmn8oxb9yJg/viewform adresini ziyaret ederek Trendyol gel al noktası başvuru formunu doldurun.
  • Ardından ise ilgili başvuru formunda talep edilen her bilginin doruluğundan eminseniz gönder kısmına tıklayarak başvurunuzu tamamlayın.

Bu başvuru formunuz ortalama 14 iş içerisinde Trendyol ekipleri tarafından incelenir. Başvurunuz şartlara uygun bulunursa da olumlu olarak geri dönüş sağlanır. Başvuru inceleme süresi yoğunluğa bağlı olarak daha uzun ya da daha kısa da sürebilir.

Trendyol Gel Al Noktası Ne Kadar Kazanıyor? 

Trendyol gel al noktası ne kadar kazanıyor sorusu başvurmak isteyen herkesin aklını kurcalıyor. Trendyol gel al noktası kazançları teslim edeceğiniz kargo sayısına göre değişiyor. Genel olarak teslim başına 1 TL ödeme yapılıyor. 

  • Eğer iyi bir lokasyonda yer alıyorsanız ayda 10.000 TL ve üzeri ek gelir elde edebilirsiniz.

Tabi bu kazanç miktarı kargo sayısı arttıkça artış gösterecektir. Hak ediş ödemeleriniz aylık bazda Trendyol tarafından yapılıyor.

Trendyol Gel Al Noktası Başvuru Formu 

Trendyol gel al noktası başvuru formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmalıdır. Aksi halde teyit aşamasında başvurunuz direk bilgi yanlışlığı veya eksikliği neticesinde red alır.

İlgili başvuru formuna;

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSduX7oLRLpm53qVwfp9zCY-dgV0_i5d8NxlRxDrmn8oxb9yJg/viewform

adresini ziyaret ederek kolayca ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir