BitTorrent Coin Geleceği ve Yorumları 2023

BitTorrent Coin Geleceği ve Yorumları 2023
0

Son zamanlarda daha da popüler hale gelen BitTorrent Coin geleceği ve yorumları 2023 yılı ve sonrası için nasıldır? Kripto para ve borsayla ilgilenen yatırımcılar bu soruların cevabını arıyor. BitTorent Coin projesinin ne olduğu ve bu konu ile ilgili diğer merak edilenleri yazımızda detaylarıyla ele aldık.

2023 BitTorrent

BitTorrent Coin, 2023 Şubat ayında yıl başındaki oranına göre değer kaybetse de hacmi ve mevcut oranı göz önüne alındığında hala yatırımcıların en çok yöneldiği coinler arasındadır. BitTorrent Coin’in şu anki fiyatı 0,001875 $’dır. Bu coinle ilgili kripto para yatırımcılarının asıl merak ettiği ise geleceğinin olup olmadığı ve konu hakkındaki uzman yorumlarıdır.

BitTorrent Coin ile ilgili yapılan tahminlerin yüzde yüz sonuç vereceğini ve bu yazının bir yatırım tavsiyesi olduğunu söyleyemeyiz. Fakat piyasanın ve coinin mevcut hacmine, değerine göre alanında uzman kişiler birtakım yorumlarda bulunmaktadır. Kripto para uzmanlarının öngörüsü doğrultusunda 2023 BitTorrent fiyatlarının yükseleceği düşünülüyor. Gelecek yıl için fiyat tahmini ise 0.0075 $ civarındadır.

2025 Yılında BitTorrent Geleceği

BitTorent Coin teknik durumu ve analizlerine göre yapılan tahminleri sizinle paylaşıyoruz. 2024 yılında bu kripto para biriminin düzeltme hareketine gideceği ve fiyatının 0.005 $ civarında olacağı uzmanlarca düşünülüyor. Düzeltme hareketinin ardından bir sonraki yıl ise tekrar yükselişe geçeceği ve 2025 BitTorrent fiyat seyrinin 0.0062 seviyelerinde olacağı tahmin ediliyor.

BTT Coin geleceği ile ilgili birçok olumlu ve olumsuz yorumla karşılaşmak mümkün. Olumsuz yorumların sebebi çoğunlukla, BitTorent ağının güvensiz bulunmasıyla ilgili olmaktadır. Uzmanların olumlu yorumları ise coinin hacmi ve fiyat artışı dikkate alındığında uzun vadede kâr sağlayacağı düşüncesidir. Şirket, güvenliği sağlamak için biyometrik doğrulama gibi yöntemleri kullandığını belirtmiştir.

2030 Yılında BitTorrent Geleceği

Kripto para uzmanlarının BTT Coin geleceği ile ilgili tahminleri 2030 yılına kadar uzanıyor. Bu coinin 2026 fiyatının yükselişe devam ederek 0.0085 $; 2027 fiyatının yükselişinin bir miktar yavaşlamasıyla 0.0095 $; 2028 yılında 0.01 $ ve 2029 yılında 0.022 $ seviyelerine ulaşılacağı tahmin ediliyor.

2030 yılında BitTorrent fiyatı ile ilgili ise inanılmaz bir yükseliş yaşanacağı ön görülüyor. Bu coinin 2030 yılı için fiyat tahmini 0.045 $’dır. Yatırımcılara ciddi anlamda kâr vaat eden BTT Coin, araştırılması ve yatırım fikrinin mutlaka değerlendirilmesi gereken bir kripto para gibi gözüküyor. Olumsuz yönleri de olduğu düşünülen bu coine yatırım yapmak istiyorsanız tüm ihtimaller hakkında fikir sahibi olmalısınız.

BitTorrent En Yüksek Kaçı Gördü?

BitTorrent en yüksek fiyat seviyesi 2021 Mart ayında görülmüştür.  2020’den 2023 yıl başına kadar sürekli yukarı doğru bir ivme gösterdiği bilgisi tablolarda bulunmaktadır. Kripto para piyasası içinde pek çok altcoinin hızla değer kazandığı 2021 yılında BTT Coin de en yüksek fiyatına ulaşmıştır.

2021 Mart ayında 24 saat içinde %33’lük bir değer artışı gösteren BTT Coin, güne 0.0057 $ ile başlayıp gün sonunda 0.0076 $ seviyesini görmüştür. Yaşanan değer yükselişi ise bu coinin piyasa değerini 5 milyar doların üzerine taşımıştır. Benzer seviyeye tekrar ulaşması 2023 yılı için ön görülmektedir.

BitTorrent Hangi Ülkenin?

Şu anda San Francisco’da yerleşik halde bulunan BitTorrent hangi ülkenin kripto para birimidir sorusunun cevabı merak ediliyor. BitTorrent herhangi bir ülkeye ait değildir. Kripto para birimi alanında tanınan ve uzman olan bir girişimci Bram Cohen kurmuştur. Kuruluşunun ardından bir blok zinciri şirketi tarafından ise satın alınmıştır.

Torent yoluyla indirme, hacmi büyük dosyaların küçük parçalara ayrılması ve bu parçaların tekrar birleştirilmesi yoluyla dosya indirilmesini mümkün kılan bir sistemdir. Bu sistemi kuran kişi ise Bram Cohem’dir. 2018 yılında TRON BitTorrent’i satın alarak kripto para birimiyle birleştirmiştir.

BitTorrent Coin Projesi Nedir?

BitTorrent 2001 yılında icat edilmiş ve bir merkeze ihtiyaç duymadan dosya aktarımı yapmayı mümkün kılmış bir sistemdir. BitTorrent Coin projesi ile blok zinciri anlamına gelen blockchain teknolojisi ve BitTorrent’in birleştirilmesi ve bir kripto para birimi oluşması amaçlanmıştır. Bu yeni sistemle dosya aktarımı işlemi da daha etkili hale gelmiştir.

BitTorrent Coin, merkeziyetsiz halde bulunan en büyük eşler arası bağlantı ağıdır. Gelişmiş ve üstün özellikleri sayesinde dosya indirimi işlemini daha hızlı ve etkili gerçekleştirir. Ayrıca bünyesine eklenen blok zinciri sayesinde token transferine ve hizmet talep edenler ile hizmet sunanlar arasında ödeme yapılmasına da imkân sağlar.

BTT Hangi Borsalarda Var?

BTT ile işlem yapabileceğiniz borsalar arasında Bibox, CoinTiger, PancakeSwap, Upbit, Binance, Huobi Global ve OKEx gözüküyor. Bu coinle ilgili büyük borsalarda kripto para birimleri, itibari para birimleri ve sabit değerli kripto para birimleri ile ilgili işlemler gerçekleştirilebilmektedir.

BitTorrent Coin geleceği ve yorumları hakkında bilgi verdiğimiz bu yazının bir yatırım tavsiyesi olmadığını tekrar belirtmek ister, yatırımlarınızda bol kazançlar dileriz. Bitcoinler hakkında daha fazla bilgi için içeriklerimizi okumaya devam edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=-7OlwXWST9s

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir