COS Contentos Coin Nedir? COS Contentos Coin Geleceği 2023, 2023, 2025, 2030

COS Contentos Coin Nedir? COS Contentos Coin Geleceği 2023, 2023, 2025, 2030
0

COS Contentos Coin Nedir? 

COS Coin, blok zinciri teknolojisine dayanan bir kripto para birimidir. Binance platformunda yer almaktadır. Bu kripto para birimini yapan şirket, gayrimenkul, borsa ve diğer alanlarda 20 yılı aşkın süredir geliştirilen bir projedir.

COS coin’in temel amacı, emlak işlemlerini hiç olmadığı kadar kolay ve hızlı hale getirmektir. COS coin ayrıca gayrimenkul sektörünü dünyadaki herkes için daha şeffaf, güvenli ve erişilebilir hale getirerek büyük bir etki yaratmayı planlamaktadır.

COS Coin Arzı

COS Tokeni, COS platformunda para birimi olarak kullanılmak üzere oluşturulmuştur. Aynı zamanda Bitcoin veya Ethereum gibi bir değer deposu olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Ancak oy hakları ve ağ katılımı için ödüller gibi ek özelliklere sahiptir. Kurucusu olan Daniel Larimer ve ekibi tarafından Block One Capital’da yaratılan toplam COS coin arzı 100 milyon civarındadır.

Coinlar, Aralık 2017’de bir ilk Coin arzı (ICO) aracılığıyla dağıtıldı ve burada birim başına 2 dolara satılmıştır.

COS Coin Fiyat Tahmini

Cosmos, her biri klasik PoW/PoS konsensüs algoritmaları tarafından desteklenen ve birlikte çalışabilir bir merkez aracılığıyla diğerlerine bağlanan bağımsız paralel blok zincirlerinden oluşan merkezi olmayan bir ağ olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çok varlıklı bir paylaşımlı durum defteri olan Cosmos Hub, Bölgeler adı verilen birden çok bağımsız paralel blok zincirine bağlanmaktadır.

Fiyat tahmini de buna göre şekillenmektedir. 2023 yılı itibariyle 0,0008 Dolar olan COS Coin fiyat tahmini 2030 yılında 0,25 Dolar civarındadır.

COS Coin Yorum

COS Coin yorumları her zaman yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Burada Cosmos Hub kavramı karşımıza çıkmaktadır.

Cosmos Hub, tüm Bölgeleri birbirine bağlayan evrensel bir hafif istemci görevi görmektedir. Cosmos Hub, farklı blok zinciri ağları üzerine inşa edilmiş bölgeler veya uygulamalar arasında bloklar arası iletişim ve değer transferleri sağlamak için tasarlanmıştır.

COS Coin Hangi Ülkenin?

COS coin, blok zincir teknolojisine dayanan merkezi olmayan bir sosyal medya platformudur. COS coin, kullanıcıların içerikleri üzerinde tam kontrole sahip olabilecekleri bir ortam sağlamak için EOS blok zincirini kullanır.

2019 yılında Singapur’da piyasaya çıkmıştır.

COS Coin Nereden Alınır?

Binance, Gate.io, Bitrue, CoinEx borsalarından alım yapabilirsiniz.

COS Coin Kimin?

Eylül 2018’de COS Coin, Ekim 2019’da kendi ana ağını başlatmayı planladığını duyurmuştur. Bu, kullanıcıların kendi içeriklerini oluşturmalarına ve onu görüntüleyen diğer kullanıcılardan ödüller kazanmalarına olanak tanımlanmaktadır.

Kullanıcılar ayrıca, platformun işlevselliğini geliştirmek veya sosyal medya kullanım durumları ile ilgili oyunlar ve uygulamalar gibi yeni özellikler eklemek isteyen geliştiriciler tarafından yapılan tekliflere oy verebileceklerdir.

Mick Tsai tarafından kurulan COS Coin son zamanlarda adından sıklıkla söz ettirmektedir.

COS Coin Neden Düştü?

COS coin, herkesin son derece düşük bir ücretle ödeme göndermesine veya almasına izin veren, merkezi olmayan, açık kaynaklı bir kripto para birimi olarak tanımlanmaktadır.

Cosmos Network Coin (COS) ve Tendermint Token olarak da bilinmekle birlikte özellikle son zamanlarda piyasanın da etkisiyle düşüş yaşamıştır.

COS Coin Geleceği Nasıldır?

Cosmos Coin, Tendermint konsensüs motoruna dayalı bir Proof of Stake kripto para birimi olduğunda gelecek vaat etmektedir.

Bu bakımdan TRON veya NEO gibi diğer PoS kripto para birimleri ile bazı benzerlikleri bulunmaktadır. Ancak Cosmos Coin, kendisini bu iki projeden çeşitli şekillerde ayrılmaktadır.

COS Coin Geleceği 2023

Cosmos Coin, Ethereum veya EOS gibi sadece başka bir blok zinciri platformu veya protokolü değildir.

Bunun yerine, kendi yerel para birimi COS jetonları etrafında bir blok zinciri ekosistemi oluşturmaya çalışmaktadır.  Bu da COS Coin geleceğini 2023 yılında da parlak tutuyor!

COS Coin Geleceği 2023

COS Coin projesinin amacı, “bölgeler” olarak adlandırılan; bugün internetin nasıl çalıştığına benzer, ancak tarayıcılar ve web siteleri yerine blok zincirler için birbirine bağlı bir blok zinciri ağı kurarak kendi simgesi etrafında bütün bir ekosistem oluşturmaktır.

Bu noktada 2023 yılında da projenin geliştirileceği düşünülmektedir.

COS Coin Geleceği 2025

CosCoin, dijital varlıkların ve blok zinciri uygulamalarının geliştirilmesini destekleyen merkezi olmayan bir platform olduğundan 2025 yılında da adından sıklıkla söz ettireceğe benziyor.

COS Coin platformu, kullanıcılara borsalar, pazar yerleri, oyunlar ve diğer hizmetler dahil olmak üzere çeşitli araçlar sağladığından son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

COS Coin Geleceği 2030

Cos Coin; Ethereum blok zincirine dayalı bir ERC20 tokeni olarak 2030 yılındaki gelişmelere göre şekillenebilecek bir kripto varlık olarak karşımıza çıkmaktadır.

COS Coin tarafından sunulan çeşitli hizmetleri satın almak için CosCoin platformunda para birimi olarak kullanılmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : KADENA (KDA) COİN GELECEĞİ

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir. 

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir