Stader (SD) Coin Nedir? SD Coin Geleceği ve Fiyat Tahminleri 2023, 2023, 2025, 2030

Stader (SD) Coin Nedir? SD Coin Geleceği ve Fiyat Tahminleri 2023, 2023, 2025, 2030
0

Yerel bir belirteç olarak dikkatleri üzerine çeken SD Coin hakkında geleceği ve fiyat tahminleri hakkında bilgiler vereceğiz.

SD Coin Nedir?

Stader Labs platformu tarafında kullanılan özel bir token olan SD Coin; son zamanlarda sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Stader Labs platformuna dahil olanlar tarafından yönetilen bu coinde üye olan hemen herkesin oy kullanma hakkı da bulunmaktadır.

Dolayısıyla merkeziyetsizliği benimsemiş olan SD Coin, bağımsız bir ortamda yatırım fırsatları sunmak konusunda adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmaktadır.

SD Coin Arzı

İlk olarak 2021 yılı itibariyle yatırımcısıyla buluşan SD Coin, Terra Blok zincirinin etkili parçaları arasında yer almaktadır.

2023 yılında diğer blok zincirlerine de bağlanmasına üst düzeyde bir arz değerine sahip olması beklenilen bu token, 150 milyon coinden fazla bir miktarda piyasada arza sahiptir. Bu da SD Coin’in sıklıkla tercih edilen bir kripto varlık olarak karşımıza çıkıyor olmasını mümkün kılmaktadır.

SD Coin Fiyat Tahmini

An itibariyle fiyatı 0,57 Dolar Civarında olan SD Coin, işlem hacmi bakımdan günlük 2.180$ seviyesinde işlem görmektedir.

Son 24 saatlik süreye baktığımız zaman yüzde 1 kadar bir fiyat düşüşünün yaşanıldığı bu token, etkili bir yatırım olağanın da merkezinde yer almaktadır. Spot piyasalarda da ticareti yapılan bu dijital varlık, aktif bir piyasanın da içerisinde yer almaktadır.

SD Coin Yorum

Genel olarak SD Coin yorumlarına baktığımız zaman karşımıza yatırım fırsatı sunan bir kripto varlık çıkar.

Dolaşımdaki 6,5 milyon SD Coin arzının bu kripto varlığın son zamanlarda sıklıkla karşımıza çıkıyor olmasını mümkün kılar. Burada yorumlardan çok teknik ve temel analizlere dikkat etmek önerilmektedir.

SD Coin Hangi Ülkenin?

Yatırım fırsatları konusunda etkili fırsatlar sunan SD Coin, Stader Labs platformu tarafından oluşturulmuş olan bir kripto varlıktır.

Kendine özgü bir yönetişim modeline sahip olan bu platform, yerel bir belirteç olarak da dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu kapsamda SD Coim, Terra blok zincirine de dahil olan bağımsız bir dijital varlık olarak da ön plana çıkmaktadır.

SD Coin Nereden Alınır?

An itibariyle hiçbir borsada listelenmemiş olan SD Coin, Gate.io borsasında işlem görmeye başlayacaktır.

Özellikle Gate.io borsası tarafından desteklendiğinden etkili bir düzeyde gelişim fırsatına sahip olan bu kripto varlık, farklı kripto varlıklarla da bağlantı oluşturmak noktasında etkili bir çalışmanın merkezinde yer almaktadır.

SD Coin Kimin?

Stader Labs Platformunun bir tokeni olan SD Coin, yakın zamanda adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmış olan bir dijital varlık olarak ön plana çıkmaktadır.

Tam anlamıyla yerel belirteç özelliğine sahip olan bu kripto para birimi, aynı zaman da gelecek vaat eden kripto varlıklar arasında yer almaktadır.

SD Coin Neden Düştü?

Henüz yeni yeni borsalarda yer almaya başlayacak olan SD Coin’in piyasada nasıl bir tepkiyle karşılaşacağı merakla bekleniliyor. Gate.io Borsası tarafından desteklenen SD Coin’in yine bu borsanın kripto varlıkları arasında listeleneceği belirtiliyor.

SD Coin Geleceği Nasıldır?

Gelecek vaat eden yeni nesil tokenler arasında yer alan SD Coin, yatırım fırsatları konusunda yeni bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Burada genel olarak kripto para piyasalarının seyrine paralel olarak SD Coin’in de bir gelişim göstereceğini rahatlıkla ifade edebiliriz.

SD Coin diğer dijital paralar gibi gelecek vadeden bir coindir. Son yıllarda dünya çapında işleme konan ve sayısı da gittikçe artan coin işlemcileri bu paralarla yatırımlarına devam etmektedir. Geleceğin dijital para birimleri arasında yer alacağına kesin gözüyle bakılan SD Coin piyasalarda güvenli bir şekilde yükselmeye devam etmektedir.

SD Coin Geleceği 2023

Henüz yeni piyasaya çıkacak olan SD Coin, an itibariyle Stader değeri olarak 68.71 TL civarındadır.  Bu değer 24 saatlik süre içerisinde -14 TL civarında gerilemiş durumdadır.

SD Coin Geleceği 2023

İşlem görmeye başladığı ilk andan itibaren dalgalı bir grafik sergileyen SD Coin 2023 yılı itibariyle 56,326,699.39 TL işlem hacmine ulaşmayı hedeflemektedir.

SD Coin Geleceği 2025

Kripto para piyasalarındaki sıralaması 2946 olan SD Coin 2025 yılı itibariyle etkili bir gelişim sürecine gireceğe benziyor.

SD Coin Geleceği 2030

Maks Arz seviyesi, 150.000.000 olan SD Coin, 2030 yılında bu arz seviyesini ve değerini katlamayı hedefliyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir