Konfeti Fiyatları 2024

Konfeti Fiyatları 2024
0

Konfeti Fiyatları 2024

Konfeti fiyatları 2024 yeni yıla girmeye sayılı günlerin kaldığı bu zamanda arama listelerinin en üstünde yer alıyor. Biz de sizin bu aramalarınız kolaylaştırmak amacıyla sizlere konfeti fiyatlarını listeledik.

 • İkm Balon 30 cm Gold (Sarı) Metalize Konfeti Fiyatı: 111 TL
 • Datapos Gümüş Konfeti 30 cm Fiyatı: 195 TL
 • Karnaval Konfeti 30 cm Fiyatı: 19 TL
 • Wildlebend Karnaval Konfeti: 67.50 TL
 • Party Popper Karışık/ Karnaval Konfeti 30 cm Fiyatı: 42 TL
 • Happyland Gümüş Konfeti Fiyatı: 67.50 TL
 • Coşkunlar Altın Renkli 30 cm Konfeti Fiyatı: 53 TL
 • Çıtı Pıtı Store 30 cm Gold Konfeti 30 cm Fiyatı: 75 TL
 • Coşkunlar Kumaş Gül Yapraklı Konfeti Fiyatı: 53 TL

Güncel konfeti fiyat aralıkları yukarıda listelediğimiz şekilde yansıyor. Bu fiyatlar çeşitli online satış sitelerinden alınmıştır. Ancak zam oranı ya da kampanya dönemlerinde sunduğumuz fiyatlar farklılık gösterebilir. Bu nedenle de satın almadan hemen önce fiyat analizini yeniden yapmanızı tavsiye ediyoruz.

En Ucuz Konfeti Fiyatları

En ucuz konfeti fiyatları ne kadar sorusu sıkça araştırılıyor. Güncel fiyat listesine yukarıda yer verdik. Ancak bazı online satış sitelerinde sunulan en düşük konfeti fiyatları ayrıca şu şekildedir;

 • Leva 30 cm Yılbaşı Konfeti Fiyatı: 33,75 TL
 • Dolar Saçan Konfeti Fiyatı: 71,25 TL
 • Randoli Renkli Konfeti Fiyatı: 40,50 TL

Yukarıda yer verdiğimiz rakamlar güncel olsa da indirim dönemlerinde ya da zam oranlarına bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Toptan Konfeti Fiyatları

Party Gold Konfeti Fiyatı: 58,50 TL

Konfetilerde toptan alışveriş mantığına uygun adet yükseldikçe fiyatlarda da düşme olduğu görülüyor. Ancak marka, model ve miktara göre belirtilen fiyat aralıkları farklılık gösterebilir.

Konfeti Nereden Alınır?

Konfeti nereden alınır? yılbaşı eğlencelerine sayılı günler kala cevabı en çok merak edilen sorudur. Konfetileri popüler online alışveriş site ve uygulamalarının hemen hemen hepsinden ya da parti ve organizasyon malzemeleri satan mağazalardan rahatlıkla temin edebilirsiniz. Konfetiler yılbaşı gibi özel günler yaklaşırken marketlerde de satışa sunuluyor.

Konfeti İçinde Ne Var?

Konfeti içinde ne var çocuklar kadar büyüklerin de merak ettiği bu sorunun cevabı;

Konfeti içinde yanıcı yakıcı özelliği olmayan basınçtan yararlanılarak metal tüpü çevirerek patlatılıyor ve konfetilerin içerisinde genellikle renkli pelur kağıtlar oluyor.

Konfeti Patlama Nasıl?         

Konfeti patlama nasıl olur sorusu merak edilen sorular arasında dikkat çekiyor. Hızlıca yanıt vermek gerekirse de silindir şeklinde tasarlanmış olan konfetiler, 45 derecelik bir açıyla, insan üzerine direkt tutulmayacak şekilde alt kısmında bulunan döner parçanın çevirmesiyle patlatılır.

Kapak kısmının çevrede bulunan insanların özellikle gözlerine gelmemesi için çok dikkatli olunmalıdır. Bazı konfetiler zor patlayabilir.

 Konfeti fiyatları hakkında verdiğimiz bilgilerin yanlış ya da eksik olduğunu düşünüyorsanız bunları yorum alanına yazarak belirtebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir