EPS Coin Geleceği ve Yorumları

EPS Coin Geleceği ve Yorumları
0

Kripto para birimlerinden biri olan EPS Coin, merkezi olmayan finans araçları ve stabil coinlere ilgi duyan kişiler için geliştirilmiştir.

EPS Coin geleceği ve yorumları, coinlerle ilgilenen kişilerin merak ettiği bir konu. Stabil coin takasına izin veren EPS Coin’in geleceği çoğu kripto para analisti ve uzmanına göre oldukça parlak. Ancak kullanıcıların çoğu piyasaya yeni çıkmış bir coin için temkinli yaklaşıyor. Yatırımcıların yorumlarına göre EPS Coin projesi fazlasıyla işlevsel olmasına rağmen, coinin platformunda halen geliştirilmesi gereken özellikler bulunuyor. Bu yüzden de EPS Coin’in zaman içindeki gelişimi ve değişimi, fiyatını etkileyebilir.

Piyasada ilgi çeken yeni coinlerden biri olan EPS Coin alan kişiler ve uzmanlar büyük bir beklenti içindeler. Uzmanların yorumlarına göre EPS güçlü kalmayı başarırsa ve platformunda gerekli gelişmeler yapılırsa fiyatında ciddi yükselmeler olabilir. Curve çatallanması ve DeFi sektörüne hizmet sunan EPS Coin yorumlarına baktığımızda oldukça iyi bir özelliğe sahip gibi duruyor. En ünlü coin borsalarından biri olan Binance’da listelenen bu coin, hedeflenen kitleye ulaşırsa yükselen bir trende gireceği de yapılan yorumlar arasında yer alıyor.

EPS Coin Alınır Mı?

Coin alım satımı yapan kişilerin en çok merak ettiği soru “EPS Coin alınır mı?” oluyor. BSC ağında işlem gören ve Certic sertifikasına sahip olan EPC Coin, Curve Finance ekibiyle çalıştığı için güvenilirliğini kanıtlamış durumda. Curve Finance ile çalışması EPC Coin’in piyasaya çıktığı ilk andan beri dikkatleri üzerine çekti. EPS Coin, verimli stabil coin takasına izin veriyor ve likidite zorunluluğu da bulunmuyor. Bu işlemlerin hepsini Curve Finance temelleriyle destekleyen EPS coin yorumcularına göre son derece güvenli ve alınabilir.

EPS Coin Kaç TL?

EPS Coin kaç TL sorusuna cevap her gün değişmektedir ancak yazının yazıldığı an itibariyle EPS Coin’in bugünkü fiyatı 2.43 TL’dir. EPS Coin’in 24 saatlik işlem hacmi ise 241,408 TL’dir.

EPS Nasıl Bir Coin?

Minimum ücretle sabit coin almaya imkân tanıyan EPS nasıl bir coin, sıklıkla araştırılan bir konudur. Bu yazımızda son dönemlerde piyasaya çıkan EPS Coin hakkında merak edilen soruyu yanıtladık.

EPS Coin, Curve platformunca desteklenen ve para yatırma çekme işlemlerinde ücretsiz işlem fırsatı sunan bir projedir. EPS Coin teknolojisi kullanıcılara likidite kilitleme zorunluluğu olmadan stake işlemi imkânı sunuyor. Kısacası bu coinin amacı kullanıcıların minimum fiyatlarla kolay ve hızlı bir şekilde stabil coin alım satımı yapmasıdır. Bu avantajın yanı sıra EPS Coin’in sunduğu başka avantajlar da vardır. Bunlar:

Pasif Gelir: EPS Coin sahibi kişiler platformda yer alan havuzlara katılarak stake işlemi avantajını elde ederler. Bu işlemin sonucunda ise kullanıcılar farklı stabil coinler üzerinden kazanç elde ederler.

Stabil Coin İşlemleri: EPS Coin kullanıcıları stabil coinlerin çoğunu Ellipsis sistemi üzerinden bulabilir. Bu sayede buldukları her stabil coin üzerinden minimum fiyat kaymasıyla alım satım işlemi yapma avantajı elde ederler.

Hız ve Ucuzluk: EPS Coin sistemi Ellipsis, kripto alışverişlerinde ve cüzdanlar arası işlemlerde herhangi bir ücret talep etmiyor. Ayrıca işlemlerin bekleme süresi de oldukça kısadır.

EPS Ellipsis Coin Nedir?

EPS Coin’in borsası olan Ellipsis Finance ve EPS Ellipsis Coin nedir sorusu kripto para dünyasını takip edenler tarafından cevabı merak edilen bir soru. EPS Ellipsis Coin geleceği ve işlem hacmi son derece merak edilen ve ilgi çeken bir coin. Binance Smart Chain’de çalışan Ellipsis Finance platformu, kullanıcılarına merkezi olmayan kalıcı sözleşmeler sunan bir platformdur. Sanal ve otomatik piyasa yapıcı kullanan platform, coin alım satımlarında kullanıcıların başka bir şeye ihtiyaç duymadan işlem yapmasına izin vermektedir.

Platformun tokeni, EPS Ellipsis Coin için gelir kazanma tokeni demek doğru olabilir. EPS Coin sahipleri Ellipsis platformu üzerinde stake işlemi ve bunun karşılığında pasif gelir elde etme imkanına sahipler. Platform bu ücretleri likidite ödül havuzu, stake havuzu ve EPS stake etmiş kullanıcılar arasında eşit olarak paylaştırır. EPS Ellipsis Coin kullanıcıları çok düşük fiyat kaymalarıyla birçok stabil coin arasında işlem yapabilme imkanına da sahip. Ayrıca EPS Coin kullanıcıları ücretsiz işlem hakkına sahipler.

EPS Ellipsis Coin bu özellikleriyle öne çıkan bir coin platformu ve kripto para birimidir. Kullanıcılarına göre EPS Coin’in birçok açıdan ek getiri sağlaması coinin geleceği için oldukça avantaj sağlamaktadır.

EPS Coin Arzı Ne Kadar?

Ellipsis Finance’ın Mart 2021’de piyasaya sürdüğü EPS Coin arzı ne kadar olduğu yine kripto para birimiyle uğraşan kişiler tarafından merak ediliyor. Çünkü bir coinin birden bu kadar dikkat çekmesi ve yükselmesi beklenmiyordu. EPS Coin’in kurucuları Michael Egorov ve Ben Hause’dir. Curve kurucusu olarak da bilinen bu iki isim Curve Finance çatallanması ile Ellipsis Coin platformunu oluşturdular.

EPS Coin’in arzı 1.000.000.000 ile sınırlıdır. EPS Coin’in arzı işe şu şekilde dağıtılmıştır:

5 yıllık zaman zarfında azalan bir oranla %55’i likidite sağlayıcılarına.

%25’i CRV airdrop için haftalık olarak dağıtılacaktır.

Kalan %20’lik kısım ise geliştirme fonu ve ekip için ayrılmıştır.

 

 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir