Boş Damacana Fiyatı 2023 – 19 LT Boş Cam Damacana Fiyatı

Boş Damacana Fiyatı 2023 – 19 LT Boş Cam Damacana Fiyatı
0

Boş Damacana Fiyatı 2023

Boş damacana fiyatı 2023 yılında ne kadar oldu sorusu yoğun olarak araştırılıyor. Boş damacana fiyatları net olarak markasına göre değişiyor. Su markalarının s2023 yılında boş damacana bedeli için sundukları rakamlar kısaca şu şekilde yansıyor;

  • Boş damacana su/ depozito fiyatı 65 TL ile 150 TL arasında değişiyor.

Hayat, Saka, Hamidiye, Erikli ve daha nice su markasında boş damacana için talep edilen tutar yukarıda yer verdiğimiz gibidir.

Boş Cam Damacana Fiyatı 2023

Boş cam damacana fiyatı 2023 yılında sıklıkla araştırılıyor. Cam plastiğe göre çok daha sağlıklı olduğu için damacana olarak sıkça tercih ediliyor. Çeşitli markaların boş cam damacana modelleri için sunduğu en güncel fiyatlar şu şekildedir;

  • 15 litre cam damacana fiyatı: 615 TL
  • 15 litre su sebili boş cam damacana fiyatı: 890 TL
  • Trendyol boş cam damacana 15 litre fiyatı: 700 TL
  • Paşabahçe boş cam damacana fiyatı: 900 TL
  • Şişecam boş 15 litre cam damacana fiyatı: 690 TL
  • Çiçek sepeti boş cam damacana fiyatı: 890 TL

Cam damacana seçenekleri için online satış sitelerinde sunulan en güncel fiyatlar yukarıda yer verdiğimiz gibidir. İndirimleri takip ederek daha cazip fiyatlı cam damacana seçenekleri bulabilirsiniz.

2. El Boş Damacana Fiyatları

2. el boş damacana fiyatları merak ediliyor. Damacana fiyatları bildiğiniz üzere pandemi döneminden bu yana %70 oranında artış gösterdi.

  • Eskiden boş sıfır damacana fiyatları 20 TL civarındayken bu fiyat 2023 yılında 65 TL ile 150 TL arasında değişmeye başladı.

Bu nedenle de vatandaşlar artık ikinci el damacanalar satın almaya yöneldi. İkinci el plastik 19 litre damacanaların fiyatları 30 TL bandından başlıyor. Çeşitli ikinci el ilan sitelerinde fiyat aralıklarını inceleyebilirsiniz.

19 Lt Boş Damacana Fiyatları

19 lt boş damacana fiyatları markasına göre değişkenlik gösteriyor. Ayrıca hem sıfır hem de ikinci el seçenekleri de mevcuttur.

  • Sıfır boş damacana alma fiyatları net olarak 2023 yılında 65 TL ile 150 TL arasında değişiyor.

Bu fiyatlar satın alacağınız su markasına göre değişkenlik gösteriyor.

Damacana Su Depozito Bedeli Nedir?

Damacana su depozito bedeli nedir diye merak ediliyor. Damacana su siparişlerinde sucu dolu damacana getirince sizden boş damacanayı talep eder. Eğer ilk su aldığınızda damacana için depozito bedeli öderseniz her defasında damacana almak durumunda kalmazsınız.

  • Markalara göre bu damacana depozito bedelleri değişiyor. Eğer boş verecek damacananız yoksa toplamda 75 TL gibi bir ödeme yaparsanız.

Eğer elinizde farklı marka vereceğiniz boş bir damacananız varsa da 10 TL değişim ücretini bir defaya mahsus ödemeniz yeterli olacaktır.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir