BİM Un Fiyatı 2023 – 2 KG, 5 KG, 10 KG Un Fiyatı

BİM Un Fiyatı 2023 – 2 KG, 5 KG, 10 KG Un Fiyatı
0

Bim Un Fiyatları 2023

2023 BİM Efsane un fiyatları internette aranan başlıklardan bir diğeridir. Yeni yılda gelen zamlarla birlikte un fiyatlarında ciddi anlamda artış görülmüştür. 2023 yılında BİM’de satılan Efsane markasına ait unun satış fiyatları şu şekildedir:

 • Bim Efsane Un 1 KG Fiyatı : 10,75 TL
 • Bim Efsane Un 2 KG Fiyatı : 22,50 TL 
 • Bim Efsane Un 5 KG Fiyatı : 55 TL
 • Bim Efsane Un 10 KG Fiyatı : 110 TL 

BİM’de satılan un çeşitleri ve fiyatlarıyla diğer market ve online alışveriş sitelerindeki un çeşit ve fiyatlarını karşılaştırmak isteyenler fiyat kıyaslaması yapan internet sitelerini kullanabilir ya da bizzat marketleri ziyaret ederek durum hakkında bir değerlendirme yapabilirler.

Bim 1 Kg Un Fiyatı 

Bim 1 kg un fiyatı dönemsel olarak değişiyor. Bildiğiniz üzere BİM market şubelerinde sadece Efsane markalı un çeşitleri satışa sunuluyor. Bu markanın 1 kilogramlık unu için BİM’de sunulan en güncel fiyat ise şöyledir;

 • BİM Efsane 1 Kg Un Fiyatı: 11 TL

Yer verdiğimiz fiyat günlük bazda değişkenlik gösterebilir.

Bim 5 Kg Un Fiyatı 2023

Bim 5 Kg un fiyatı 2023 yılında değişmeye devam ediyor. Her geçen gün tüm un markaları için etiketlere zam yansıyor. BİM marketlerde satılan Efsane markalı un çeşitlerinin fiyatları da neredeyse günlük olarak değişiyor. En güncel 5 kg un fiyatı kısaca şöyledir;

 • BİM Efsane 5 Kg Un Fiyatı:55 TL

Efsane marka 5 kg un çeşitleri için Bİm’de dönemsel olarak indirimler olabiliyor. İndirim süreçlerini takip ederek daha cazip fiyatlara satın alma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bim 10 Kg Un Fiyatı 2023

Bim 10 kg un fiyatı 2023 yılında yükseliş seyrinde ilerliyor. Efsane markalı un hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olduğu için çok talep görüyor. Bu nedenle de vatandaşlar güncel fiyatları yakından takip ediyor. En güncel haliyle 10 kilogramlık Efsane un seçeneğinin fiyatı şu şekildedir;

 • BİM Efsane 10 Kg Un Fiyatı: 110 TL

Fiyatlar günlük değiştiği için en yakın BİM market şubesini ziyaret ederek teyit etmenizi tavsiye ediyoruz.

Bim Efsane Un Fiyatı 

Bim Efsane un fiyatı vatandaşlar tarafından oldukça yoğun bir şekilde araştırılıyor. Çünkü genel olarak un fiyatları neredeyse her gün değişiyor. Değişen zamlı fiyatlara rağmen piyasada satışa sunulan en cazip un seçenekleri BİM marketlerde Efsane markasıyla yerini bulunuyor.

 • Efsane markalı un çeşitleri 11 TL’den başlayarak 105 TL’ye kadar yükseliyor. Bu fiyatlar unun kilogramına göre değişiyor.

Bim Un Çeşitleri

Tahılların öğütülmesi sonucu elde edilen un, farklı şekillerde ve farklı besinlerden elde edilebilir. Buğdaydan elde edilen ve hepimizin bildiği beyaz un için buğday unu ya da sadece un denir. Arpa, yulaf, mısır gibi tahıllardan elde edilen unlar ise arpa unu, yulaf unu vs. şeklinde adlandırılır. Marketlerde satışa sunulan un çeşitlerinin birkaçını sıralayalım:

 • Buğday unu
 • Çavdar unu
 • Siyez unu
 • Mısır unu
 • Kızıl buğday unu
 • Tam buğday unu

BİM’de satılan un çeşitleri buğday unu ve tam buğday unudur. BİM un fiyat listesinden üst başlıklarda bahsetmiştik. Efsane marka tam buğday unu daha sağlıklı ve kaliteli bir un çeşidi olmasından dolayı buğday unundan daha pahalıdır.

BİM’de sürekli raflarda olan ürünlerin yanı sıra haftada bir ya da iki kere ve sınırlı sayıda gelen aktüel ürünler mevcuttur. Siyez unu, mısır unu, çavdar unu, arpa unu, yulaf unu gibi buğday unundan daha faydalı olan un çeşitleri aktüel olarak BİM’e sık sık gelmektedir.

Bu ürünleri denemek istiyorsanız BİM aktüel ürün kataloglarını takip edebilirsiniz. BİM’e aktüel olarak gelen sağlıklı unların fiyat ortalaması da diğer marketlerden daha uygundur diyebiliriz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir