Bim Yoğurt Fiyatları 2023 – Dost 3 KG Yoğurt Fiyatı

Bim Yoğurt Fiyatları 2023 – Dost 3 KG Yoğurt Fiyatı
0

Bim Yoğurt Fiyatları 2023

Bim yoğurt fiyatları 2023 yılında ne kadar oldu, zamlandı mı ve benzeri sorular vatandaşlar tarafından yoğun olarak araştırılıyor. Bim market şubelerinde satışa sunulan yoğurt seçeneklerinin markaları farklılık gösteriyor.

Fiyatları ise marka ve miktarına göre sürekli değişiyor. En güncel haliyle 2023 yılında Bim market yoğurt fiyatları şöyledir;

  • Bim market Dost Laktozsuz Yoğurt 750 Gram Fiyatı: 29 TL 
  • Bim market Sek Quark Yaban Mersinli Yoğurt 140 Gram Fiyatı: 11 TL 
  • Bim market Sek Quark Çilekli Yoğurt 140 Gram Fiyatı: 11 TL
  • Bim market Dost Tam Yağlı Yoğurt 3 KG Fiyatı: 47 TL 
  • Bim market Dost Yarım Yağlı Yoğurt 2.5 KG Fiyatı: 38 TL 

Bim market şubelerinde satışa sunulan en güncel yoğurt fiyatları yukarıdaki gibidir. Ancak fiyatlar neredeyse her gün değiştiği için güncel olarak takip etmenizi öneriyoruz.

Bim Dost Yoğurt 3 Kg Fiyat 

Bim dost yoğurt 3 kg fiyat sıkça merak ediliyor. Bim market şubelerinin en çok tercih edilen yoğurt markası Dost yoğurt olarak dikkat çekiyor. Diğer markalarda olduğu gibi bu markada da fiyatlar asla sabit durmuyor. 

  • Hemen hemen her gün değişen etiket fiyatları vatandaşları araştırmaya teşvik ediyor. 2023 yılında 3 kilogramlık Dost yoğurt fiyatı en son 47 TL olarak yansıdı.

Tabi bu fiyatı da baz almayarak en yakın Bim market şubesinden teyit etmenizi tavsiye ediyoruz.

Bim Dost Süzme Yoğurt Fiyatı 2023

Bim Dost süzme yoğurt fiyatı 2023 yılında neredeyse iki kat zamlandı. Geçtiğimiz 2021 yılında 900 gramlık Dost süzme yoğurt fiyatı 23 TL olarak yansıyordu.

  • Aynı ürün 2023 yılında 46 TL olarak yansıyor. Tabi bu fiyatı da sabit kalmayarak sürekli değiştiği için şubeleri ziyaret ederek teyit etmenizi öneriyoruz.

Bim Meyveli Yoğurt Fiyatları 2023

Bim meyveli yoğurt fiyatları 2023 yılında güncellendi. Tüm Bim şubelerinde meyveli yoğurtlar için sunulan en güncel fiyatlar şu şekilde yansıyor;

  • Bim market Sek Quark Yaban Mersinli Yoğurt 140 Gram Fiyatı: 11 TL 
  • Bim market Sek Quark Çilekli Yoğurt 140 Gram Fiyatı: 11 TL

Farklı markalara ve aromalara göre bu fiyatlar da değişebilir. Bu nedenle de BİM market şubelerine giderek doğrudan ürün etiketlerini analiz etmenizi öneriyoruz. Çünkü fiyatlar stabil olmayıp sürekli farklılık göstermeye devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir