Bim Kağıt Havlu Fiyatları 2023 – 12’li Kağıt Havlu Fiyatı

Bim Kağıt Havlu Fiyatları 2023 – 12’li Kağıt Havlu Fiyatı
0

Bim Kağıt Havlu Fiyatı 2023

Bim 12’li Kağıt Havlu Fiyatı 2023

Bim 12’li kağıt havlu fiyatı 2023 yılında ne kadar oldu sorusuna yoğun olarak cevap aranıyor. Bildiğiniz üzere BİM market şubelerinde çeşitli markalara ait kağıt havlu seçenekleri satılıyor. Her markanın fiyatı da kalitesine ve paketteki adet sayısına göre değişkenlik gösteriyor. 12’li kağıt havluların BİM fiyatları ise kısaca şöyle yansıyor;

  • BİM market Blume 12’lı kağıt havlu fiyatı: 35,90 TL 
  • BİM market Queen 3 Katlı 12’li kağıt havlu fiyatı: 40,90 TL 

Güncel fiyatlar bu şekilde yansısa da sürekli değiştiğini unutmamalısınız. Bu nedenle de mutlaka satın almadan evvel güncel fiyatlara yeniden göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Bim Blume Kağıt Havlu Fiyatı 

Bim Blume kağıt havlu fiyatı değişiyor. Özellikle de 2023 yılının başlarından beri sürekli değişmeye devam ediyor. Sadece BİM market şubelerinde satışa sunulan Blume kağıt havlu seçeneklerinin en güncel fiyat aralıkları şöyledir;

  • BİM market Blume 6’lı kağıt havlu fiyatı: 25,90 TL 
  • BİM market Blume 12’lı kağıt havlu fiyatı: 35,90 TL 
  • BİM market Blume 32’lı kağıt havlu fiyatı: 69 TL 

Blume markasının ürünlerinde en güncel fiyat aralıkları yukarıda listelediğimiz gibidir. Ancak siz yine de satın almadan evvel mutlaka fiyatları gözden geçirmeyi unutmayın.

Blume 6’lı Kağıt Havlu Fiyatı

  • Blume 6’lı kağıt havlu fiyatı 2023 yılında 25,90 TL’den başlıyor.

Bu fiyat sabit olmayıp sürekli değişebiliyor. Bu nedenle de satın almadan önce yeniden teyit etmenizde fayda vardır. En yakın BİM market şubesine giderek kolayca güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bim Queen Kağıt Havlu 12’li Fiyatı

  • Bim Queen kağıt havlu 12’li fiyatı 2023 yılında 40,90 TL olarak yansıyor.

Bu fiyat yılın başlarında daha düşükken sürekli artış göstermiştir. Ancak bazı dönemlerde BİM marketlerde indirim uygulanıyor.

Bu indirim süreçlerinde kağıt havlu fiyatları için de kampanyalar yapılıyor. Kampanya kapsamında satın alırsanız daha cazip fiyat seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Bim Peçete Fiyatı 2023

Bim peçete fiyatı 2023 markasına ve zam oranlarına göre sürekli değişiyor. Güncel fiyatlarına dair detayları sıralamak gerekirse de;

  • BİM market Queen 3 Katlı 12’li rulo peçete fiyatı: 40,5 TL 
  • BİM market Blume 2 Katlı 16’ı rulo peçete fiyatı: 36,5 TL 
  • BİM market Queen 3 Katlı 24’lÜ rulo peçete fiyatı: 67,5 TL 

BİM market şubelerinde satışa sunulan kağıt havlu ve peçete seçenekleri için güncel fiyatları aktardık. Konuya dair merak ettiğimiz farklı sorularınız varsa da hemen yorum kısmına yazarak geri dönüş alabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir