Bim Kavurma Fiyatı 2023 – Bim Emin Dana Kavurma Fiyatı

Bim Kavurma Fiyatı 2023 – Bim Emin Dana Kavurma Fiyatı
0

Bim Kavurma Fiyatı 2023

Bim kavurma fiyatları 2023 yılında ne kadar oldu sorusuna sıkça cevap aranıyor. Özellikle de daha önce BİM market şubelerinden kavurma satın almamış olan vatandaşlar güncel fiyatlarını yakından takip ediyor.

BİM market şubelerinde sadece Emin marka kavurma eti satışa sunuluyor. Emin marka kavurmayı tercih eden pek çok vatandaş lezzet ve fiyat açısından memnun kalıyor. Bu noktada güncel fiyatını hemen merak edenler için aktaralım;

  • BİM Market Emin Dana kavurma 1KG Fiyatı: 130 TL

Paket halinde BİM market şubelerinde satışa sunulan kavurmanın ortalama fiyatları 135 TL ile 140 TL arasında değişiyor. Yukarıda yer verdiğimiz fiyat ise kilogram bazlı sunulan güncel kavurma fiyatıdır.

Ancak bu fiyatların sürekli değişkenlik gösterdiğiniz bilmeniz gerekir. Bu nedenle de en yakın BİM market şubelerini ziyaret ederek güncel fiyatlarını teyit etmeniz faydalı olacaktır.

Bim 1 KG Kavurma Fiyatı 

Bim 1 KG Kavurma fiyatı ortalama olarak 130 TL civarında yansıyor. Geçtiğimiz yıl BİM market şubelerinde satışa sunulan paket kavurma seçenekleri için fiyatlar oldukça düşüktü.

Nitekim 2023 yılının başından bu yana güncellenen fiyatları yükselişe devam ediyor. Kilogram bazlı Emin BİM market kavurma fiyatı 130 TL’ye denk gelir. Bir paket kavurma ise ortalama 135 TL ile TL arasında değişkenlik gösteriyor. 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir