Bim Yumurta Fiyatları 2023 – Bili Bili 10’lu, 15’li, 30’lu Yumurta Fiyatı

Bim Yumurta Fiyatları 2023 – Bili Bili 10’lu, 15’li, 30’lu Yumurta Fiyatı
0

Bim Yumurta Fiyatı 2023

Bim yumurta fiyatları 2023 yılında ne kadar oldu, zam aldı mı gibi sorular vatandaşlar tarafından oldukça sık şekilde araştırılıyor.  Yumurta fiyatları sadece BİM marketlerde değil genel olarak tüm satış noktalarında zamlı fiyat üzerinden satışa sunuluyor. Güncel fiyatları her gün değişkenlik göstermeye devam ediyor. Ancak BİM market şubelerinde sunulan en son ki yumurta fiyatlarını aktarmak gerekirse de; 

  • BİM Market Bili Bili 30’lu Yumurta Kolisi Fiyatı: 45 TL
  • BİM Market Bili Bili 15’li Yumurta Kolisi Fiyatı: 25 TL
  • BİM Market Gordo Organik Yumurta 6’lı Yumurta Kolisi Fiyatı:13 TL

BİM yumurta kolisi için sunulan en güncel fiyatlar bu şekilde yansıyor. Ancak fiyatlar güncel olarak listeleniyor. Bu nedenle BİM market şubelerini ziyaret ederek en güncel fiyatları teyit edebilirsiniz.

Bim 30’lu Yumurta Fiyatı 2023 

Bim 30’lu yumurta fiyatı 2023 yılında güncellendi. Güncellenen fiyatlar yumurta satın almak isteyen vatandaşlar tarafından sıkça araştırılıyor. BİM market şubelerinde yumurta seçenekleri için farklı markalar sunuluyor. 

Her markanın 10’lu, 15’li ya da 30’lu kolileri mevcuttur. Bili Bili markası BİM marketlere özel üretildiği için en ucuz fiyatlar bu markaya aittir. Güncel 30’lu yumurta fiyatı kısaca şu şekildedir;

  • BİM Market Bili Bili 30’lu Yumurta Kolisi Fiyatı: 45 TL

BİM market şubelerinde yumurta fiyatı yukarıda yer verdiğimiz şekildedir. Yine de günlük olarak etiketleri değiştiği için BİM market şubelerini ziyaret ederek fiyatları teyit edebilirsiniz.

Bim 15’li Yumurta Fiyatı 2023

Bim 15’li yumurta fiyatı 2023 yılında da defalarca zam aldı. Hala zamlanmaya ve etiketleri de değişmeye devam ediyor. En güncel haliyle 15’li yumurta fiyatını aktarmak gerekirse de;

  • BİM Market Bili Bili 15’li Yumurta Kolisi Fiyatı: 25 TL

Yer verdiğimiz fiyat en güncel yumurta fiyatı olarak yansıyor. Ancak yine de günlük olarak değişebildiği için BİM şubelerini ziyaret ederek teyit etmenizi tavsiye ediyoruz.

Bim Yumurta Hangi Boy?

Bim yumurta hangi boy, büyük boy ne kadar gibi sorular sıkça merak ediliyor. Bim market şubelerinde 6’lı, 10’lu,12’li ve 30’lu yumurta kolileri satışa sunuluyor. Her koli için yumurta boyları ise orta ve büyük boy olarak değişkenlik gösteriyor.

Bu boylar için sunulan fiyat detayları ise değişkenlik gösteriyor. BİM market şubelerini ziyaret ederek en güncel fiyatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir