Turkcell Faturasız Hat Fiyatları

Turkcell Faturasız Hat Fiyatları
0

Bazı durumlara göre Turkcell faturasız hat fiyatları farklılık gösterebilir. Hat fiyatları belirli oranlara ve BTK’ya göre hesaplanıp kullanıcılara sunulmaktadır. Bazı Turkcell bayileri kullanıcılarına özel kampanyalar yapabiliyor. Hat fiyatları bu duruma göre de değişebilmektedir.

İnternette ve bayilerde yaptığımız araştırmalara göre Turkcell faturasız hat fiyatları en az 100 TL’den satışa sunulmuş durumda. Turkcell bayilere serbest piyasa koşullarından faydalanma hakkı verdiği için bu fiyat bayiden bayiye değişiklik gösterebilir.

Turkcell Yeni Hat Fiyatı Ne Kadar?

Turkcell yeni hat fiyatları faturalı ve faturasız tarifelere göre farklılık göstermektedir. İsteyen kullanıcılar yeni hattını mağazaya gitmeden de Turkcell’in internet sitesinden sipariş verebilmektedir. Bunun dışında Turkcell bayilerine giderek bayilerin yaptığı özel kampanyalardan faydalanarak da yeni hat alınabilir.

Turkcell yeni hat fiyatı ne kadar?’ diye soran okurlarımız için Turkcell internet sitesinden güncel fiyatları öğrendik. Araştırmalarımız sonucunda faturalı hat almak isteyen bir kullanıcı 147 TL ödüyor. Turkcell bu ücreti 12 ay boyunca kullanıcının faturasına taksit olarak yansıtmaktadır. Yani 12 ay boyunca faturanıza yansıyacak aylık ücret 12,25 TL’dir.

Turkcell’in yaptığı açıklamaya göre bayiler yeni hat almak isteyen kullanıcılardan hat ücretine ek olarak başka ücretler de alabilmektedir.

Faturalı hat kullanıcısı kadar Turkcell faturasız hat yani hazır kart kullanıcı sayısı da oldukça fazla. Faturalı hatta olduğu gibi faturasız hatta da bayiler ek ücret talep edebilmektedir. Yeni bir faturasız hat almak isteyenler için Turkcell’in belirlediği ücret 113 TL’dir. Bu ücret bayilerde 100-150 TL arasında değişmektedir.

Turkcell Faturasız Hat Nasıl Alınır?

Turkcell faturasız hat nasıl alınır diye soran kullanıcılara Turkcell iki farklı seçenek sunuyor. Dileyen kullanıcılar yeni bir faturasız hat almak için Turkcell bayilerine giderek, birkaç ufak işlemden sonra faturasız hattını kolayca alabilir. Turkcell faturasız hat alabilmek için en önemli şart, nüfus cüzdanının hat almak isteyen kişinin yanında olmasıdır.

Turkcell’in sunduğu bir diğer seçenek ise internet üzerinden faturasız hat alabilme imkanıdır. Bu sayede kullanıcılar kolaylıkla, bayiye gitmeden yeni bir hat alabiliyor. Turkcell Dijital Operatör uygulaması ya da turkcell.com.tr üzerinden faturasız hat satın alınabilir. Burada kullanıcıdan bazı kişisel bilgiler isteniyor. Bilgiler paylaşılıp, onaylandıktan sonra Turkcell faturasız hattın SIM kart istenirse eve kargolanıyor, istenirse kullanıcı gidip Turkcell bayisinden alabiliyor.

Turkcell Faturasız Tarifeler Neler?

Faturasız hatlar ihtiyaca yönelik bütçe dostu farklı seçenekler sunduğu için çoğu kullanıcıya daha cazip geliyor. Sadece kullandığı kadar yükleme yapma fırsatı sunan faturasız tarifeler için Turkcell pek çok farklı seçenek sunuyor. Turkcell faturasız tarifeler neler ve tarifelerin fiyatları ne kadar gibi sorular yeni hat almak isteyen kullanıcıların merak ettiği konuların başında geliyor.  Turkcell tarafından faturasız kullanıcılara özel olarak belirlenen bu tarifelerde özel internet, SMS ve konuşma fırsatları sunuluyor.  Kendine en uygun olan faturasız tarifeyi seçen kullanıcı tarifenin adını yazıp 2200’a SMS atarak ya da en yakın Turkcell mağazasına giderek bu tarifeye geçebilir.

Turkcell Mutlu Paketler:

Turkcell mutlu paketlerden, tekrarlı satılan paketler her ay kullanıcı paketini iptal etmezse ve hatta yeterli bakiye varsa abonelik otomatik olarak yenilenir.

Mutlu Avantaj 3 GB: Yalnızca 40 TL’ye 3 GB internetin yanında her yöne 750 dakika ve 750 SMS atabilirsiniz.

Mutlu 9 GB: 9 GB internetin keyfini sürerken her yöne tam 1200 dakika konuşup 600 SMS atabilirsiniz. 65 TL’lik bu tarifede ek olarak TV+, Lifebox ve BİP uygulamalarında geçerli 5’er GB’lık internette yer almaktadır.

Mutlu 15 GB: 80 TL’ye 15 GB internetle birlikte 1200 dakika her yöne konuşma fırsatı ve 600 SMS atabilirsiniz. Ayrıca TV+, Lifebox ve BİP uygulamalarında geçerli 5’er GB internette tarifeye dahildir.

Mutlu Mega 35 GB: 220 TL’ye 6 ay boyunca 35 GB internetin yanında tam 1200 dakika her yöne konuşma ve 6000 SMS fırsatı pakete dahildir. Ayrıca pakette TV+, Lifebox ve BİP uygulamalarında geçerli 30’ar GB internette yer almaktadır.

Mutlu Mega 70 GB: 320 TL’ye 12 ay boyunca 70 GB internetle birlikte her yöne 25000 dakika konuşma ve 12000 SMS imkânı sunan tarifeye ek olarak ayrıca TV+, Lifebox ve BİP uygulamalarında geçerli 60’ar GB internet fırsatı sunulmaktadır.

Turkcell Net Paketler:

Net 8 GB: Ayda 60 TL’ye 4 GB internetin yanında Facebook ve Twitter’da geçerli 4 GB internetle birlikte her yöne 1500 dakika ve 1500 SMS pakete dahildir.

Net 12 GB: Ayda 70 TL’ye 8 GB’a ek olarak Facebook ve Twitter’da geçerli 4 GB internet ve her yöne 1500 dakika ve 1500 SMS pakette yer almaktadır.

Net 16 GB: Ayda 80 TL’ye 12 GB internetle birlikte Facebook ve Twitter’da geçerli 4 GB internetle birlikte her yöne 1500 dakika ve 1500 SMS paketin içerisinde yer almaktadır.

Net 21 GB: Ayda 90 TL’ye 17 GB ve Facebook, Twitter’da geçerli 4 GB internetle birlikte her yöne 1500 dakika ve 1500 SMS pakette yer almaktadır.

Turkcell Neşeli Paketler:

Neşeli 6 GB: 55 TL’ye 6 GB internetin yanında her yöne 600 dakika ve 300 SMS pakette yer almaktadır.

Neşeli 9 GB: 60 TL’ye 9 GB internetin tadını çıkarırken, her yöne 600 dakika ve 300 SMS paketin avantajları arasında yer almaktadır.

Neşeli 14 GB: 70 TL’ye 14 GB internetle birlikte her yöne 600 dakika ve SMS fırsatı pakette yer almaktadır.

Neşeli Fırsat 29 GB: Avantajlı Teklifler Kampanyası dahilinde sunulan bu paket ayda 100 TL’ye 29 GB internet, her yöne 1200 dakika ve 600 SMS içermektedir.

Diğer Turkcell faturasız tarifeler neler diye soran okurlarımız turkcell.com.tr ya da en yakın Turkcell mağazasına giderek en avantajlı fiyatlarla tarifelere sahip olabilirler.

Turkcell SIM Kart Fiyatları Ne Kadar?

Turkcell sim kart fiyatları ne kadar sorusunun cevabını burada bulacaksınız. Turkcell sim kartlarda faturalı ve faturasız hatlara göre farklı fiyatlar uygulamaktadır. Faturalı hat tercih eden kullanıcılar nakit ücret ödememektedir. Yalnızca aylık olarak faturalarına 10 TL’lik vergi ücreti ve 12,25 TL’lik sim kart ücreti yansıtılmaktadır.

Faturasız sim kart almak isteyen kullanıcılar ise 100 TL ile 150 TL arasında değişen fiyatlarla sim kart alabilirler.

SIM Kartımı Kaybettim Yenisi Ne Kadar?

Şimdi ise SIM kartımı kaybettim yenisi ne kadar sorusuna yanıt verelim. Yedek sim kart faturalı ve faturasız kullanıcılar için KDV dahil 37,80 TL’dir. Kart kullanıcının adına kayıtlıysa kimlikle birlikte herhangi bir Turkcell mağazasına başvurmak yeterli olacaktır. Dileyen kullanıcılar Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak ya da Turkcell internet sitesinden SIM kartı adreslerine kargolatabilirler. 

SIM Kart Değişikliği Ücretli Mi?

SIM kart değişikliği ücretli mi diye soran kullanıcılara Turkcell’in cevabı şu şekildedir: 34,85 TL bedelini ödeyerek sim kartı değişikliği yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir