Vodafone Redbox Tarifeleri

Vodafone Redbox Tarifeleri
İSTANBUL(AA) - Vodafone, ev içinde herhangi bir kablolamaya ihtiyaç duymayan yeni nesil ev interneti Vodafone RedBox'a özel sunduğu tarifeleri yeniledi.. https://www.diyadinnet.com
0

Vodafone Redbox tarifeleri, Vodafone internet tarifelerini kapsayan internet paketlerini kapsamaktadır birbirinden farklı kampanyalar ile birbirinden farklı internet paketleri Redbox tarifeleri içinde bulunmaktadır. Redbox tarifelerinin her birinde farklı indirimler ve kampanyalar bulunmaktadır evde kullanabileceğiniz internet tarifelerinin bütün özellikleri internet tarifelerinde belirtilmektedir.

İnternet hızı, tarife süresi, tarife ücreti ve kampanyaları gibi bilgileri internet paketlerinin içinde bulabilirsiniz. Vodafone Redbox tarifeleri kendi içerisinde sınıflandırılmaktadır. Normal internet tarifesi için belirli paketler bulunmaktadır.

Bunların yanında ayrıca taahhütsüz internet paketi mevcuttur ve 26 yaş altı internet paketleri de mevcuttur. 26 yaş altı internet tarifeleri genellikle öğrenciler için tasarlanmış ve öğrenciler tarafından kullanılan internet tarifeleridir. Her tarifenin kendine özel kullanım özellikleri ve bu kullanım özelliklerine bağlı ücretlendirmeleri vardır.

Vodafone Redbox Tarifeleri Kaç TL?

Vodafone Redbox tarifelerinin fiyatları, tercih edilen tarifelere göre değişmektedir. Seçeceğiniz her tarifenin farklı özellikleri bulunmaktadır, bu özelliklere göre değişmektedir. Her tarife ayrı özellikler barındırmakla beraber kendi içinde de ayrılıyor. Tarifeler genellikle taahhütlü ve taahhütsüz olarak ayrılsa da Vodafone Redbox tarifelerinde ayrıca 26 yaş altı için genç tarife de bulunmaktadır. Vodafone Redbox tarifeleri fiyatları da şu şekilde sıralanıyor.

 • Evde Fiber 16 – ilk 6 ay 42TL diğer 18 ay 89TL
 • Evde Fiber 24 – ilk 6 ay 45TL diğer 18 ay 95TL
 • Evde Fiber 35 – ilk 6 ay 49 TL diğer 18 ay 103TL
 • Evde Fiber 50 – ilk 6 ay 54TL diğer 18 ay 113TL
 • Evde Fiber 100 – ilk 6 ay 64TL diğer 18 ay 133TL

Bu tarifeler taahhütlü olmak üzere tarifenizi değiştirmek veya tarifenizden vazgeçmek istediğiniz durumda cayma bedelinizin 600 TL sini karşılamaktadır. Bu tarifelerin dışında Redbox tarifelerine dahil bir adet taahhütsüz tarife bulunmaktadır.

 • Evde Fiber 40 – 139 TL

Taahhütsüz tarifeler de istediğiniz zaman tarifenizi iptal edebilir ve değiştirebilirsiniz. Ayrıca Vodafone Redbox tarifeleri içerisinde 26 yaş altı genç tarifeleri de bulunmaktadır.

 • Evde Fiber 16 – 43TL
 • Evde Fiber 24- 46TL
 • Evde Fiber 35- 49TL
 • Evde Fiber 50- 55TL
 • Evde Fiber 100- 63TL

Bu tarifede gördüğünüz fiyatlar ilk üç ay için %50 indirimli fiyatlardır. Ayrıca 26 yaş altı tarifelerde 200 TL hediye çeki verilmektedir. Ayrıca tarifenizden caymak istediğinizde ödeyeceğiniz cayma bedelinin 600TL sini firma karşılamaktadır.

Redbox Aylık Ne Kadar?

Vodafone Redbox tarife ücretleri yukarıdaki gibidir ancak ödemelerde birtakım farklılıklar var mesela ilk 3 ayda bütün tarifeler yarı fiyatındadır daha sonra diğer aylarda sabit fiyatlarla ödeme yaparsınız.

Tabi bu koşul taahhütlü tarifeler için geçerli, taahhütsüz tarifede ise sabit ücret kullanım süresi boyunca ödenmelidir. Ancak kullanıcı tarifesini değiştirmek veya Redbox aboneliğini iptal etmek istiyorsa taahhütsüz tarife iptal edilir onun dışında kullanım süresi boyunca sabit ücretini öder.

Vodafone Redbox tarifelerinin aylı ücretleri yukarıdaki başlıkta bulunmaktadır.

Vodafone Redbox Nasıl Alınır?

Vodafone Redbox almak için iki yöntem uygulamalısınız bunlardan birincisi yakınınızda bulunan bir vodafone bayisine giderek gereken işlemleri başlatabilirsiniz. Gerekli bilgileri verdiğinizde işleminiz tamamlanacak ve belirlenen tarihte size teslim edilecektir.

Daha sonra kurulumu tamamlanacaktır ve internetiniz kullanıma hazır hale gelecektir. İkinci yöntem ise Vodafone resmi sayfasını ziyaret ederek taşınabilir ev interneti ile ilgili başvuru işlemlerini internetten yapmak

Redbox tarifeleri bütün özellikleri kampanyaları ve ödeme seçenekleri ile karşınıza çıkacaktır. Kendinize en uygun tarifeyi seçerek Redbox sahibi olabilirsiniz. Belirlenen tarihte modeminiz teslim edilecek ve kurulumu yapılacaktır.

Vodafone Superbox Var mı?

Vodafone sürperbox hizmeti adı altında taşınabilir internet hizmeti bulunmamaktadır. Ancak bir vodavone süpernet abonesi iseniz süpernet üyeliği ile ilgili internet hizmetlerinden haberdar olmak veya süpernet hizmetlerinden faydalanmak için vodafone müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. 

Vodafone taşınabilir internet hizmetleri için vodafone resmi sayfasını da ziyaret ederek tarifelerle ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Aynı bilgilere ulaşmak için size yakın olan vodafone yetkili bayilerini ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone supernet abonelikleri ve vodafone supernet hizmetleri ile ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca yarım kalan başvurunuz varsa vodafone online işlemler hizmetleri kalan işlemlerinizi tamamlamak ve dataylı bilgilendirme yapmak için sizlerle iletişime geçecektir.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir