İpek Kirpik Fiyatları 2023 – Kuaför İpek Kirpik Fiyatı

İpek Kirpik Fiyatları 2023 – Kuaför İpek Kirpik Fiyatı
0

İpek Kirpik Fiyatları 2023

İpek kirpik fiyatları 2023 Kadınların vazgeçilmezi olan kirpikler bakışların en etkili parçası. Kirpiklerinden memnun olmayanların ve takma kirpikle uğraşmak istemeyenlerin başvurduğu yöntemlerden ilki ipek kirpik yaptırmak oluyor.  İpek kirpik fiyatlarını sizler için araştırdık. Güncel fiyat aralıkları şu şekildedir;

 • İpek kirpik uygulaması 450 TL ile 1.000 TL arasında değişiyor.

Yer verdiğimiz fiyat tercih edeceğiniz güzellik merkezinin fiyat politikasına göre farklılık gösterebilir.

Kalıcı İpek Kirpik Fiyatları

Kalıcı ipek kirpik fiyatları İpek kirpiğin fiyatları yaptırıldığı şehir, güzellik merkezi ve kirpiğin yapıldığı malzemeye göre değişkenlik gösteriyor. İpek kirpiğin yapıldığı güzellik merkezinin popüler ve güvenilir olması ipek kirpik fiyatının yükselmesine sebep oluyor. Kısaca;

 • İpek kirpik fiyatları genel olarak 450 ila 1.000 lira arasında değişkenlik gösteriyor.

İpek kirpiğin yapıldığı malzeme, yapıştırma esnasında kullanılan yapıştırıcı kimyasalın kalitesi de ipek kirpik fiyatının artmasına yol açıyor.

İpek Kirpik Taktırma Fiyatı

İpek kirpik taktırma fiyatı ipek kirpik fiyatları şehirden şehre ve yapıldığı yer ve malzemeye göre oldukça değişkenlik gösteriyor.    Natürel, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D gibi farklı uzunluk ve şekillerde uygulanan ipek kirpik fiyatları;

 • 100 ila 800 lira arasında değişiyor.

Bu fiyatlar işlem yaptıracağınız güzellik merkezine göre de farklılık gösterebilir.

İpek Kirpik Kaç Ay Kullanılır?

İpek kirpik kaç ay kullanılır? İpek kirpiğin kullanım ömrü 4-5 hafta arasıdır ancak ek bakımlar ile kirpiğin ömrünü biraz daha uzatmak mümkün.

 • İpek kirpik yaptırıldığı gün sırt üstü uyumanız öneriliyor.
 • İpek kirpiklerin takılmasından sonraki ilk 24 saat su ile temasından kaçınılması gerekiyor.
 • Kirpiklerinizi her gün taramamalı ve maskara sürmemelisiniz.
 • Kullandığınız makyaj çıkarıcının yağsız olmasına özen göstermelisiniz.
 • Kirpiklerinizi ovuşturmaktan kaçınmalısınız.

Doğal kirpikler de her ay uzamakta ve ipek kirpiğin takıldığı yer doğal kirpik dibine çok yakın olduğundan doğal kirpikler uzadıkça takma kirpikler öne doğru geliyor ve yapıştırılan yerden çözülüp kendi kirpiğinizden ayrılıyor bu nedenle kirpiklerin kullanım süresi genel olarak 6 haftayı geçmiyor.

İpek Kirpik Bakımı Ücretli Mi?

İpek kirpik bakımı ücretli mi? İpek kirpik bakımı ipek kirpiğin kullanım süresi açısından büyük öneme sahip. 

 • Kirpik bakımları da ekstra uygulamalar gerektirdiğinden ücretlendiriliyor.  Düzenli aralıklarla gittiğiniz bakımlar ile kirpiğinizin ömrünü 2 aya kadar uzatmanız mümkün.

İpek Kirpik Zararlı Mı?

İpek kirpik zararlı mı? İpek kirpik doğru kullanımda gözlerinize ve kirpiklerinize herhangi bir zarar vermez. Doğru kullanılmadığı ve güvenilir bir yerde yaptırılmadığı durumlarda kendi kirpiklerinizin dökülmesine ve zarar görmesine sebep olabiliyor.

 • Yaptırılan yerin iyi ve güvenilir olması en önemli faktörlerin başında geliyor.
 • Daha önce takma kirpik kullanmış kullanıcıların yorumları çok önemli. İpek kirpik yaptırmaya karar vermeden önce mutlaka daha önce takma kirpik taktırmış kullanıcıların yorumlarını okumalısınız.
 • İpek kirpiğinizi yapan kişilerin bunun uzmanı olduğundan emin olmalısınız.
 • İpek kirpik yaptırdıktan sonra mutlaka uzmanınızın söylediği şekilde kullanmalısınız.
 • İpek kirpiği doğru zamanda çıkarmak oldukça önemli bir yere sahip. İpek kirpik doğru zamanda çıkarılır ve doğal kirpiklerinizi yaptıracağınız diğer işleme kadar yeterince dinlendirirseniz kirpikleriniz herhangi bir zarar görmeyecektir.

İpek kirpik seçenekleri ve fiyatları hakkında tüm detayları aktardık. İçeriğimiz boyunca yanlış ya da eksik bilgiler olduğunu düşünüyorsanız hemen yorum alanından bizimle paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir