Bim Tahin Fiyatı 2023 – Bim Serel Tahin Fiyatı

Bim Tahin Fiyatı 2023 – Bim Serel Tahin Fiyatı
0

Bim Tahin Fiyatı 2023 

Bim tahin fiyatları 2023 yılında yeni zamlı tutarlarla sunuluyor. Bildiğiniz üzere BİM market Türkiye’nin en büyük ve en çok tercih edilen market zincirleri arasında yer alıyor.

Tahin ürünleri için farklı markalar sunan BİM market kendisine özel üretilen tahin markasını da satışla sunuyor. BİM marketlerde bulabileceğiniz tüm tahin seçeneklerinin en güncel 2023 fiyatları şu şekilde yansıyor;

  • Serel 600 Gram Tahin 2023 Fiyatları: 44 TL 

Serel marka tahin seçenekleri BİM marketlerin tamamında sunuluyor. Tat, lezzet ve fiyat açısından en çok tercih edile tahin markası olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır.

Bim Serel Tahin Fiyatı 2023 

Bim Serel tahin fiyatı 2023 yılında güncellendi. Serel markası sadece BİM marketlere özel üretim yapıyor. Bu nedenle de Serel marka tahin seçeneklerini BİM dışında başka hiçbir yerde bulmanız mümkün değildir. Serel marka tahin seçenekleri en az 600 gramlık ambalajlarla sunuluyor. 

2023 yılında güncel 600 gram Serel tahin fiyatı ise 44 TL olarak yansıyor. Bu fiyat özel aktüel ürün kategorisi ve kampanya dönemleri dışında tüm BİM marketlerde birebir aynı şekilde sunuluyor.

Bim Tahin Pekmez Fiyatı 

Bim tahin pekmez fiyatı kampanya dönemine, markaya ve grama göre değişiyor. Ancak BİM market şubelerinde tahin pekmez markası olarak genelde Serel markası satışa sunuluyor. BİM’e özel üretim yapan Serel marka tahin ve pekmezlerin en güncel 2023 fiyatı kısaca şu şekilde yansıyor;

  • BİM market Serel 400 gram pekmez fiyatı:30 TL
  • BİM market Serel 600 gram tahin fiyatı: 44 TL

Yer verdiğimiz bu fiyatlar tüm BİM marketlerde aynı dönemde birebir aynı şekilde sunulur. Eğer Serel ürünleri aktüel ürün kataloğunda yer alırsa da daha cazip fiyat seçenekleriyle satın alma fırsatı bulabilirsiniz.

Serel Tahin Nerede Üretiliyor?

Serel tahin nerede üretiliyor sorusunun yanıtı bulunmuyor. Çünkü Serel markası tarafından üretim alanı ve bölgesine istinaden herhangi resmi bir açıklama yapılmamıştır.

BİM market zincirinin yaptığı reklamlarda sadece Serel marka tahin ve pekmezlerin BİM marketlere özel üretim yaptığı biliniyor. 

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir