Bim Mantı Fiyatı 2023 – Bim Mutfağım Mantı Fiyatı

Bim Mantı Fiyatı 2023 – Bim Mutfağım Mantı Fiyatı
0

Bim Mantı Fiyatı 2023 

Bim mantı fiyatları 2023 yılında ne kadar oldu, zamlandı mı ya da indirim var mı gibi sorular yoğun bir şekilde merak ediliyor.

Mantı en pratik ve lezzetli yemek seçenekleri arasında yer alıyor. Evde yapımı oldukça zahmetli olduğu için, genelde vatandaşlar kaliteli dondurulmuş mantı seçeneklerini tercih ediyor.

BİM market şubelerinde de kaliteli, lezzetli ve ucu dondurulmuş mantı markaları satışa sunuluyor. Mantıların fiyatları sürekli değişse de en güncel haliyle 2023 yılında şöyle yansıyor;

  • BİM Market Ekmecik Marka 500 Gram Mantı Fiyatı: 14 TL
  • BİM Market Mutfağım Dana Etli 450 Gram Mantı Fiyatı: 9 TL

Genel olarak dondurulmuş mantıların içerisinde dana kıyma yerine soya kıyması kullanılıyor.

Soya kıyması kullanılan mantı seçenekleri dana eti olanlara kıyasla daha cazip fiyatlıdır. Her iki seçeneğe de BİM market şubelerinden en cazip fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Bim Ekmecik Mantı Fiyatı 2023 

Bim Ekmecik mantı fiyatı 2023 yılında değişti. Zam alsa da hala diğer mantı markalarına kıyasla daha cüzi rakamlarla satışa sunuluyor. Ekmekcik marka dondurulmuş mantı seçeneğinde soya kıyması kullanılıyor. 

Bu nedenle de fiyatı dana kıyma kullanılan seçeneklere göre çok daha uygundur. BİM market şubelerinde sunulan en güncel Ekmekcik marka mantı fiyatı şöyle yansıyor;

  • BİM Market Ekmecik Marka 500 Gram Mantı Fiyatı: 14 TL

Güncellenen fiyata yer versek de anlık bazda değişebileceğini unutmamanız gerekir. Bu noktada size yakın BİM market şubesini ziyaret ederek güncel fiyatlara kolayca erişim sağlamanız mümkündür.

Bim Mutfağım Mantı Fiyatı 2023 

Evde mantı yapmaya zamanı olmayan herkes Bim mutfağım mantı fiyatı 2023 yılında ne kadar oldu sorusuna cevap arıyor. Bim marketlerde kolayca bulabileceğiniz Mutfağım marka mantılarda dana eti kullanılıyor. Güncel 2023 satış fiyatı ise şöyle yansıyor;

  • BİM Market Mutfağım Dana Etli 450 Gram Mantı Fiyatı: 9 TL

Bim mantı fiyatları 2023 yılında ne kadar oldu sorusuna ayrıntılı olarak yanıt verdik. Konuya dair aklınıza takılan farklı sorular varsa yorum alanında bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınızı dikkate alıyor ve en hızlı şekilde geri bildirimde bulunuyoruz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir