Bim Salam Fiyatları 2023 – Bim Tombik Salam Fiyatı

Bim Salam Fiyatları 2023 – Bim Tombik Salam Fiyatı
0

Bim Salam Fiyatları 2023 

Bim salam fiyatları 2023 yılında zam alarak güncellenmiştir. Hatta tek bir zammın yanı sıra günlük bazda salam fiyatlarını değiştiğini söylemek de yanlış olmayacaktır.

Ancak BİM market şubelerinde satışa sunulan tüm et ürünleri diğer satış noktalarına göre daha cazip fiyatlıdır. Bu nedenle de güncel fiyatları sürekli takip ediliyor.

BİM marketlerde sunulan çeşitli marka salam fiyatları en güncel haliyle şu şekildedir;

  • Tombik Marka Piliç Salam 500 Gram Fiyatı: 19 TL
  • Emin Macar Dana Salam 250 Gram Fiyatı 22 TL 
  • Tombik Piliç Salam 900 Gram Fiyatı: 26 TL 
  • Namet Hindi Füme 60 Gram Dana Salam Fiyatı 8,5 TL
  • Namet Hindi Dilimli Salam 75 Gram Fiyatı: 9 TL 
  • Danet Piliç Füme 60 Gram Fiyatı: 7 TL 

Yer verdiğimiz tüm bu fiyatlar günlük olarak değişebilir. Bu nedenle de en güncel fiyat detaylarına ulaşmayı istiyorsanız size yakın BİM market şubeleriniz ziyaret etmenizi öneriyoruz. Özellikle de kampanya dönemlerinde sunulan fiyatların daha da indirimli yansıdığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Bim Tombik Piliç Salam Fiyatı 2023

Bim tombik piliç salam fiyatı 2023 yılında en sık merak edilen konular arasında yer alıyor. Tombik marka et ürünleri bildiğiniz üzere sadece BİM market şubelerinde satışa sunuluyor. Çünkü Tombik markası sadece Bİm markete özel üretim yaparak ürünlerini burada listeliyor. En güncel haliyle BİM marketlerde sunulan Tombik salam fiyatları kısaca şu şekildedir;

  • BİM Market Tombik Marka Piliç Salam 500 Gram Fiyatı: 19 TL
  • BİM Market Tombik Piliç Salam 900 Gram Fiyatı: 26 TL 

Tombik markalı salam çeşitlerinde fiyatlar günlük, haftalık ya da dönemsel olarak değişebiliyor. Bu nedenle de en güncel fiyatlara ulaşmayı istiyorsanız en yakın BİM market şubesini hemen ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bim Tombik Salam Kaç Gram? 

Bim tombik salam kaç gram sorusu yoğun olarak araştırılıyor. Tombik markası çeşitli et ürünleri üreten bir markadır. Bu marka sadece BİM market şubelerine özel ürün üreterek sunuyor. Bu noktada Tombik markasının salam seçenekleri ise dilimli ya da blok olarak değişiyor. Genel olarak 500 gram ve 900 gram seçenekleri mevcuttur. 

Bim Aç Bitir Salam Fiyatı

Bim aç bitir salam fiyatı markasına ve gramına göre değişiyor. BİM market şubelerinde Tombik, Pınar, Maret ya da diğer tüm markalara ait et ürünleri satışa sunuluyor. Bu markalara ait aç bitir salam paketleri ise yoğun olarak tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Aç bitir salam BİM market fiyatları kısaca şu şekilde yansıyor;

  • Pınar 130 Gram Aç Bitir Salam Fiyatı: 16,90 TL’dir.

Güncel aç bitir salam fiyatı şimdilik yer verdiğimiz şekilde yansıyor. Ancak bu fiyatların sürekli değişebileceğiniz göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Bu noktada en yakın BİM market şubelerini ziyaret ederek güncel aç bitir fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir