Bim Meyve Suyu Fiyatları 2023

Bim Meyve Suyu Fiyatları 2023
0

Bim Meyve Suyu Fiyatları 2023 

Bim meyve suyu fiyatları 2023 yılında ne kadar oldu, zamlandı mı gibi sorular vatandaşlar tarafından yoğun olarak merak ediliyor. Türkiye’de hizmet veren tüm BİM market şubelerinde çeşitli meyve suyu markaları satışa sunuluyor. 

Satışa sunulan bu markaların meyve suyu çeşitleri için fiyatlar da sıkça değişiyor. Küçük, 1 litre ya da koli halinde olan meyve suların en güncel fiyatlarını merak edenler için detaylı olarak aktarmak gerekirse de;

  • BİM Market Dimes 200 ml Meyve Suyu Çeşitleri Fiyatı: 4,5 TL  
  • BİM Market Tamek 200 ml Meyve Suyu Fiyatı: 4 TL  
  • BİM Market Jucy 200 ml Meyve Suyu Çeşitleri Fiyatı: 3 TL  

BİM market şubelerinde satışa sunulan meyve suyu çeşitleri için en güncel fiyatlar yukarıda yer verdiğimiz şekildedir. Ancak bu fiyatlar günlük bazda farklılık gösterebiliyor. Bu nedenle en yakın BİM market şubelerini ziyaret ederek en günce fiyatları teyit edebilirsiniz.

Bim 200 ML Meyve Suyu Fiyatı

Bim 200 ML meyve suyu fiyatı markasına ve aromasına göre değişiyor. BİM market şubelerinde 200 ML olarak sunulan meyve suyu seçeneklerinin markaları Dimes, Tamek ve Jucy olarak yansıyor. BİM markete özel fiyat seçenekleriyle sunulan bu markaların en güncel fiyatları şöyledir;

  • BİM Market Dimes 200 ml Meyve Suyu Çeşitleri Fiyatı: 4,5 TL  
  • BİM Market Tamek 200 ml Meyve Suyu Fiyatı: 4 TL  
  • BİM Market Jucy 200 ml Meyve Suyu Çeşitleri Fiyatı: 3 TL  

Meyve suyu seçeneklerini ister adet bazlı isterseniz de koli bazlı satın alabilirsiniz. Kolilerde fiyatlar daha düşük yansıyor. Buna ek olarak güncellenen fiyatları indirim dönemlerinde çok daha düşük şekilde yansıyabiliyor.

Bim Jucy Meyve Suyu fiyatları 

Bim Jucy meyve suyu fiyatları 200 ml ya da 1 litre için farklıdır. Ayrıca meyve suyu markasına göre de fiyatların değiştiğini söylemek mümkündür. Jucy markası meyve suyu için vatandaşlar tarafından en sık tercih edilen markalar arasında yer alıyor. BİM market şubelerinde sürekli olarak satışa sunulan bu markanın en güncel fiyatları ise şu şekilde yansıyor;

  • BİM Market Jucy 200 ml Meyve Suyu Çeşitleri Fiyatı:3 TL  
  • BİM Market Jucy 1 Litre Meyve Suyu Çeşitleri Fiyatı: 18 TL  

BİM market şubelerinde sunulan en güncel fiyatlar yukarıda yer verdiğimiz şekilde yansıyor. Ancak meyve suyu fiyatları sürekli güncelleniyor. Bu nedenle BİM market şubelerini ziyaret ederek güncel fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bim Dimes Meyve Suyu Fiyatları 

Bim Dimes meyve suyu fiyatları değişkenlik gösteriyor. Her geçen gün fiyatlar süreli değiştiği için vatandaşlar takip ediyor. Dimes meyve suyu için BİM market şubelerinde sunulan en güncel fiyatlar şu şekilde yansıyor;

  • BİM Market Dimes 200 ml Meyve Suyu Çeşitleri Fiyatı: 4,5 TL  
  • BİM Market Dimes 1 Litre Meyve Suyu Çeşitleri Fiyatı: 19 TL  

BİM marketlerde sunulan güncel Dimes marka meyve suyu fiyatları yukarıda sıraladığımız gibi yansıyor. Ancak bu fiyatlar sürekli değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle doğrudan BİM market şubelerini ziyaret ederek fiyat etiketlerini analiz edebilirsiniz. İndirim dönemlerinde Dimes markalı meyve suyu seçenekleri için sunulan güncel fiyatlar daha cazip yansıyabilir.

Bim 27’li Koli Meyve Suyu Fiyatı

Bim 27’li koli meyve suyu fiyatı değişiyor. 200 ml 27 adet halinde sunulan meyve suyu kolileri için fiyatlar markaya göre değişiyor diyebiliriz.

Genel olarak BİM marketlerde Dimes, Jucy ve Tamek marka meyve suyu seçenekleri sunuluyor. Koli bazlı satışlarda en cazip fiyat ise Jucy markasına aittir. 

27 adet 200 ml’lik Jucy marka meyve suları için BİM marketlerde ortalama 75 TL ile 80 TL bazında fiyat sunuluyor.

Sunulan bu fiyat aralığı dönemsel olarak değişkenlik gösterebilir. Zam dışında aktüel ürün kategorisine alınırsa daha cazip fiyat seçenekleriyle satın alma fırsatı bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir