Bim Et Döner Fiyatı 2023 – Emin Et Döner Fiyatı

Bim Et Döner Fiyatı 2023 – Emin Et Döner Fiyatı
0

Bim Et Döner Fiyatı 2023

Bim et döner fiyatı 2023 yılında sürekli güncellendiği için yakından takip ediliyor. BİM market zincirlerinin tüm şubelerinde paketli halde et döner seçenekleri satışa sunuluyor. Et dönerlerin güncel fiyatları ise gramına, markasına ve zam-indirim dönemlerine bağlı olarak değişiyor. BİM şubelerinde sunulan en güncel fiyatı ise şöyledir;

  • Bim market Emin 300 gram et döner: 38 TL
  • Bim market Bgrill  et döner fiyatı: 27 TL

BİM market şubelerinde Emin ve Bgrill   markasına ait et-tavuk döner seçenekleri satılıyor. Yukarıdaki fiyatlar günceldir. Nitekim sürekli zam uygulandığı için satın almadan hemen önce en yakın BİM market şubesine giderek fiyatları teyit etmenizi tavsiye ediyoruz.

Bim Emin Et Döner Fiyatı 2023

Bim emin et döner fiyatı 2023 yılında birden çok kez zamlandı. Her geçen gün fiyatları değiştiği için stabil bir rakam vermek mümkün olmuyor.

  • En son gelen zam güncellenmesinden sonra 300 Gram Emin yaprak et dönerin fiyatı 38 TL olarak yansıyor. 

Çeşitli indirim dönemlerinde kampanya kapsamında giren et döner seçeneklerinin fiyatları daha düşük de yansıyabilir. 

Bunun için en yakın BİM market şubesini ziyaret ederek fiyat analizini yerinde yapabilirsiniz. Ya da BİM online web sitesi üzerinden de kampanyalı ürün kategorilerini inceleyerek bilgi almanız mümkündür.

Bim Yaprak Döner Fiyatı 2023

Bim yaprak döner fiyatı 2023 yılında et veya tavuk eti olmasına, markasına ve gramına göre oldukça değişkendir. Güncel tavuk ve et döner fiyatları BİM market şubelerinde şu şekilde yansıyor;

  • BİM market Emin dana kuzu döner fiyatı: 38 TL
  • BİM market yaprak piliç döner fiyatı: 25 TL
  • BİM market Bgrill   tavuk döner fiyatı: 27 TL
  • BİM market Lezita İskender soslu piliç döner fiyatı: 36 TL

2023 yılında markasına ve ürün türüne göre değişen güncel fiyatlar yukarıdaki gibidir. Ancak bildiğiniz üzere BİM market şubelerinde tüm ürünlerin fiyatları neredeyse günlük değişiyor. Bu nedenle de ürünleri satın almadan hemen önce yerinde fiyat analizi yapmanız daha doğru sonuç verecektir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir