Van Kedisi Fiyatları 2023 – Yavru Van Kedisi Fiyatı

Van Kedisi Fiyatları 2023 – Yavru Van Kedisi Fiyatı
0

Van Kedisi Fiyatları 2023

Van kedisi fiyatları 2023 yılında ne kadar olur, fiyatları nereden araştırılabilirim gibi sorular sıkça merak ediliyor. Eğer siz de bu soruların yanıtlarını arıyorsanız en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz.

Van kedisi bildiğiniz üzere özel bir kedi cinsidir. İki göz rengi birbirinden farklı olan bu kediler için sunulan fiyatlar farklılık gösteriyor. Genel olarak 2023 yılında ortalama fiyatları;

  • Van kedisi yavrusu fiyatı en düşük 2500 TL civarından başlıyor.
  • Yetişkin Van kedisi fiyatları 1500 TL ile 6000 TL arasında değişiyor.

Yer verdiğimiz bu fiyatlar satıcıların fiyat politikalarına bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Bu nedenle de satın almadan önce detaylı bir şekilde araştırmanızı öneriyoruz.

Yetişkin Van Kedisi Fiyatları

Yetişkin Van kedisi fiyatları oldukça değişkendir. Çeşitli ilan sitelerinde farklı fiyat seçenekleri bulabilirsiniz. Ancak özel olan bu kedi türü için 2023 yılında sunulan ortalama satış fiyatları şu şekilde yansıyor diyebiliriz;

  • Yetişkin Van kedisi fiyatları 1500 TL ile 6000 TL arası

Bu fiyatlardan daha düşük ya da daha yüksek seçenekler de bulabilirsiniz.

Van Kedisi Yavru Fiyatı

Van kedisi yavru fiyatı yetişkin seçeneklerine kıyasla çok daha uygundur. Çok zor bulanan bir kedi türü olan Van kedisi yavrusu fiyatları 2023 yılında şu şekilde yansıyor;

  • Van kedisi yavrusu fiyatı en düşük 2500 en yüksek 8000 TL civarındadır.

Van kedisi satışına dair ilan açan bazı sitelerde yer alan güncel fiyatlar yukarıda yer verdiğimiz gibi yansıyor. Ancak fiyatların satıcıya ve kedinin sağlık durumuna, yaşına göre değiştiğini de göz önünde bulundurmanızı öneriyoruz.

Van Kedisi Nereden Bulabilirim?

Van kedisi nereden bulabilirim diye sıkça araştırılıyor. Çünkü Van kedisi özel ve az görülen nadir bir tür olarak dikkat çekiyor.

Satın almak ya da sahiplenmek istiyorsanız çeşitli siteleri incelemeniz gerekiyor. Sahibinden.com gibi ilan sitelerinde bulmanız mümkündür. Bunun yanı sıra kedipet.com sitesinde de çeşitli Van kedisi ilanlarının detayları mevcuttur.

Van kedisi fiyatlarına dair tüm detayları aktardık. İçeriğimiz boyunca yanlış ya da eksik bilgi verdiğimizi düşünüyorsanız bunları hemen yorum alanı üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir