Gazipaşa Hal Fiyatları

Gazipaşa Hal Fiyatları
0

Akdeniz bölgesinde bulunan Gazipaşa ilçesinde birçok sebze ve meyve yetişmektedir. Bu bölgede yetişen ürünler Gazipaşa halinde tüketicisi ile buluşur. Gazipaşa hal fiyatları da ürünlerin çeşitliliğine ve zam durumlarına göre değişmektedir. Kaliteli ve uygun fiyatlar ile alışveriş yapmak isteyen birçok tüketici Gazipaşa halini tercih etmektedir. Sebze ve meyve çeşitliliğine sahip olan Gazipaşa hali, kalite bakımından oldukça avantajlı bir yerdedir. Peki, Gazipaşa halinde hangi meyve ve sebzeler satılmaktadır? Bu ürünlerin fiyatları nelerdir? Sorularını bu yazımızda cevaplayacağız. Gazipaşa hal fiyatları şöyledir:

Kapya Biber 15.00 TL
Salatalık 14.00-15.00 TL
Çarliston Biber 12.00 TL
Şeker Fasulye 30.00 TL
Kıl Biber 25.00 TL
Çalı Fasulye 25.00 TL
Çilek(Dökme) 0.00 TL
Sarı Muz 8.00 TL
Yerli Muz 6.50 TL
Beyaz Kabak 0.00 TL
Sivri Patlıcan 17-18 TL
Dikenli Salatalık 10.00 TL

Gazipaşa Hal Fiyatlar Online

Gazipaşa hal fiyatlar online olarak internet sitesinde Pazar günleri hariç yayınlanmaktadır. Bu sebze ve meyveler içerisinde bulunan silor ve çileğin fiyatları genel olarak öğleden sonra belirlenmektedir. Online olarak satılan Gazipaşa hal fiyatları, günlük olarak güncellenen ve değiştirilen ürünlerdir.

Bu ürünlerin satışı Gazipaşa Belediyesi tarafından fiyat durumlarına göre hazırlanmaktadır. Ekonomik durumlar meyve ve sebzelerdeki fiyat oranlarını değiştirebilmektedir. Gazipaşa halinde satılan ürünler, en düşük, en yüksek, kilogram ve birim fiyat olarak belirlenmiştir.

Fiyatlar düzenli aralıklar ile değişmekte olduğu için günlük yayınlanan meyve ve sebze listesi takip edilmelidir. Ancak genel hatları itibari ile Gazipaşa hal fiyatlar online şekillerde satıldığında daha uygun ücretlere gelebilmektedir. Gazipaşa hali, sağlıklı ve organik ürünlerden oluşmaktadır. Üretici ve tüketici için bütçe dostu olan halden arzu edilen meyve ve sebzeler alınabilir.

Güncellenen Gazipaşa hali meyve ve sebze fiyatları şunlardır:

Dikenli Kilogram Fiyat:  0,00 TL
Silor Kilogram Fiyat:  0,00 TL
Kapya Kilogram Fiyat:  0,00 TL
Domates Kilogram Fiyat:  8,00 TL
Sivri Patlıcan Kilogram Fiyat:  18,00 TL
Topa Patlıcan Kilogram Fiyat:   15,00 TL
Kristal Patlıcan Kilogram Fiyat:   16,00 TL
Kabak (Siyah) Kilogram Fiyat:    0,00 TL
Çalı Fasulye Kilogram Fiyat:    25,00 TL
Sivri Kilogram Fiyat:    15,00 TL
Kıl Sivri Kilogram Fiyat:    25,00 TL
Kılçık Sivri Kilogram Fiyat:    0,00 TL
Köy Biberi Kilogram Fiyat:    20,00 TL
Çarliston Kilogram Fiyat:    12,00 TL
Dikenli Kilogram Fiyat:    10,00 TL

Gazipaşa Muz Fiyatları

Gazipaşa halinde satılan bu sebze ve meyvelerden ilçede yaşayan kişilerin yanı sıra şehir dışından da birçok kişi faydalanmaktadır. Hatta Gazipaşa hali bununla da sınırlı kalmayıp yurtdışına da açılmıştır. Gazipaşa halinde pek çok meyve ve sebzeyi bulabilmek mümkündür. Bu meyve ve sebzeler arasında birçok ürün bulunmaktadır. Bu ürünler şunlardır;

  • Salatalık
  • Domates
  • Dikenli salatalık
  • Şeker ve çalı fasulye
  • Langa salatalık
  • Kapya biber, sivri biber ve dolma biber
  • Kıl biber
  • Sivri patlıcan, topak patlıcan
  • Çilek
  • Sera muzu ( yeşil), sera muzu (sarı), muz açık yeşil, muz açık sarı

Muz çeşitleri yerli ve grand muz olarak ikiye ayrılmıştır ve fiyatları da birbirinden farklıdır. Gazipaşa muz fiyatları kategorisine bakacak olursak şunları söyleyebiliriz:

Yerli Muz 6,50 TL
Yerli Muz (Sarı) 8,00 TL
Grand Muz 8,00 TL
Grand Muz (Sarı) 9,50 TL
assorted fruits and vegetables

Alanya Toptancı Hal Fiyatları

Antalya’nın ilçesi olan Alanya bölgesi elverişli topraklara sahiptir. Bu bölgede birçok sebze ve meyve yetiştirilir. Ayrıca en lezzetli muzlar bu yöreden diğer bölgelere gönderilir. Alanya’da en çok yetiştirilen meyvelerden birisi narenciyelerdir. Sıcak bir iklimin özelliklerini gösteren Alanya’da narenciye üretimi oldukça fazla yapılmaktadır. Bu özelliklerinin yanı sıra seracılıkta iklim şartlarına göre yapılır.

Birçok insan meyve ve sebzeleri satın alırken yüksek fiyatlar vermemek için Alanya halini tercih etmektedir. Çünkü Pazar ve manav fiyatları ile karşılaştırıldığında hal fiyatları daha uygun denilebilir. Alanya haline gelen ürünler günlük olarak yenilenmektedir ve taze meyve ve sebzeye ulaşmak oldukça kolaydır.

Hal fiyatları da belirli aralıklar ile belirlenmiştir. Uygun fiyatlara alabileceğiniz Alanya toptancı hal fiyatları şöyle sıralanmıştır:

Salatalık 14,00-15,00 TL
Topak Patlıcan 15,00 TL
Sivri Patlıcan 18,00 TL
Siyah Kabak 8,00 TL
Beyaz Kabak 9,00 TL
Uzun Fasulye 0,00 TL
Sırık Fasulye 0,00 TL
Domates 0,00 TL

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir