Nikah Organizasyon Fiyatları 2023

Nikah Organizasyon Fiyatları 2023
0

Nikah Organizasyon Fiyatları 2023

Nikah organizasyon fiyatları 2023 yılında ne kadar oldu, nerede daha ucuz ve benzer sorular oldukça yoğun şekilde araştırılıyor. Nikah organizasyon fiyatlar tercih edeceğiniz firmaya, organizasyon kapsamına göre değişiyor. 

Genelde organizasyon malzemeleri de fiyatların değişmesinde etkin rol oynuyor. 

  • 2023 yılında en düşük 350 TL’den başlayarak 2000 TL civarına kadar yükseldiğini söylemek mümkündür. Bu fiyata arka fon, masa, şamdanlar, masa üzerinde olması gereken aksesuarlar dahildir.

Düğün Organizasyon Paket Fiyatları

Düğün organizasyon paket fiyatları illere ve organizasyon firmasının paket içeriklerine, fiyat politikalarına göre değişiyor. 2023 yılında bazı organizasyon firmalarının sunduğu örnek paket fiyatları şu şekilde yansıyor;

  • Alpha Events Paket Başlangıç Fiyatı: 1000 TL
  • Tu Desso Paket Başlangıç Fiyatı: 1500 TL
  • SYM Event Organizasyon Başlangıç Fiyatları:1000 TL 
  • Marşandiz Paket Başlangıç Fiyatları: 2000 TL

Listemizde yer verdiğimiz fiyatlardan da anlayacağınız üzere genel olarak fiyatlar en düşük 1000 TL civarından başlıyor. Organizasyonun kapsamında göre de 5000 TL seviyelerine kadar çıkabiliyor.

Masa Süsleme Organizasyon Fiyat

Masa süsleme organizasyon fiyat detayları 2023 yılında güncellendi. Organizasyon denince akla her şey gelebilir. Ancak paketler içerisinden bütçenize hitap edeni ya da sadece ihtiyacınız olanı seçebilirsiniz. 

  • Klasik nişan, söz veya nikah masası süsleme fiyatları düşüktür. Örneğin düğün için plastik masa ve sandalyelerin giydirilmesi süslenmesi masa başına ortalama 20-50 TL gibi cüzi rakamlardan başlıyor.

Düğün Organizasyon Ne Kadar Tutar?

Düğün organizasyon ne kadar tutar sorusuna genel geçer bir rakam vermek mümkün değildir. Çünkü bu davetli sayısına, ne tarz aksesuarlar istediğinize göre değişiyor.

  • Tam paket düğün organizasyonu için en az 2.500 TL ile 15.000 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Alan büyüklüğü, masa sandalye sayısız ve davetli sayısına bağlı olarak bu rakam çok daha yükseğe de çıkabiliyor.

Düğünsüz Nikah Organizasyonu

Düğünsüz nikah organizasyonu son dönemde artan maliyetler nedeniyle yeni çiftler tarafından yoğun olarak tercih ediliyor. Sadece bir nikah ve az davetli ile düğününüzü yapabilirsiniz.

  • Bunun için yer kiraladıktan sonra organizasyon şirketleri ile görüşerek detaylı fiyat almanız mümkündür. Genel olarak organizasyon şirket ve firmaları en düşük 2.500 TL gibi fiyat teklifleri sunuyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir