Kwelleda Losyon Ne İşe Yarar? Kwelleda Losyon Fiyatı 2023

Kwelleda Losyon Ne İşe Yarar? Kwelleda Losyon Fiyatı 2023
0

Kwelleda Losyon Ne İşe Yarar 2023?

Kwelleda losyon ne işe yarar 2023, ne için kullanılır gibi sorular sıkça merak ediliyor.

  • Kwelleda losyon uyuz durumlarında reçete edilen bir ilaçtır.

Derinin deforme olmadan eski sağlıklı haline kavuşmasını hedefler. Uyuz rahatsızlığıyla görülen parazitlerin ölerek kaşıntı yapmasını önler. Doktor tarafından reçete edilmediği sürece kullanılması da tavsiye edilmez.

Kwelleda Losyon Fiyat 2023

Kwelleda losyon fiyat 2023 yılında ilaç fiyatlarına gelen zamla birlikte güncellendi. Eczanelerde sunulan güncel satış fiyatı 2023 yılında şu şekildedir;

  • Kwelleda %5 120 ml şampuan fiyatı: 72,70 TL

Bu fiyat reçeteli ancak sağlık güvencesi olmayan hastalar için geçerlidir. Eğer sosyal sağlık güvenceniz varsa fark ödemeden reçetenizle tüm eczanelerde losyonunuzu hemen alabilirsiniz.

Kwelleda Losyon Hangi Hastalıklara İyi Gelir?

Kwelleda losyon hangi hastalıklara iyi gelir diye merak ediliyor. Kwelleda losyon uyuz hastalığının tedavisinde kullanılan bir ilaçtır.

  • Uyuz hastalığında uyuza neden olan zararlı bakterilerin etkisiz hale gelmesini kısa sürede sağlar. Uyuzu tamamen iyileştirirken aynı zamanda uyuz kaynaklı şiddetli kaşıntıyı da hemen kesme özelliği taşıyor.

Uyarı: Sitemizde paylaşılan her sağlık ürün fiyat bilgisi amaçlı paylaşılmaktadır. Sadece doktorunuzun reçete ettiği şekilde kullanınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir