Bim Hamburger Ekmeği Fiyatı 2023 – (Güncel Fiyat)

featured
0

Bim Hamburger Ekmeği Fiyatı 2023 

Bim hamburger ekmeği fiyatı 2023 yılında ne kadar oldu sorusu sık bir şekilde araştırılıyor. Çünkü 2023 yılı itibariyle tüm ekmek guruplarında ciddi oranda zam uygulandı.

Bu zamlar kapsamında BİM market şubelerinde satışa sunulan hamburger ekmeklerinin fiyatları da sürekli değişmeye devam ediyor. BİM market şubelerinde satışa sunulan güncel hamburger ekmeği fiyatları 2023 yılında şu şekildedir;

  • BİM Market Ekmekcik Marka 432 Gram Klasik Hamburger Ekmeği Fiyatı: 9 TL
  • BİM Market Ekmekcik Marka 432 Gram Susamlı Hamburger Ekmeği Fiyatı: 10,5 TL

Hamburger ekmeği markası BİM market şubelerinde Ekmekcik olarak yansıyor. Markanın susamlı ve susamsız klasik hamburger ekmeği çeşitleri mevcuttur.

Yukarıda yer verdiğimiz fiyatlar güncel olsa da dönemsel olarak değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle en yakın BİM market şubesini ziyaret ederek fiyat detaylarına güncel olarak bakabilirsiniz.

Bim Hamburger Ekmeği Kaç Gram? 

Bim hamburger ekmeği kaç gram sorusu merak ediliyor. Ekmekcik markasının sunduğu bir adet hamburger ekmeği net 150 gram olarak yansıyor.

Her paket içerisinde 2 adet hamburger ekmeği yer alıyor. Tek bir ambalajda sunulan 2 adet hamburger ekmeği toplamda 300 gramdır.

Bim Hamburger Ekmeği Kaç Kalori?

Bim hamburger ekmeği kaç kalori, kilo aldırır mı ve içeriğinde neler var gibi sorular satın almak isteyenler tarafından merak ediliyor. Kısaca içeriği ve kalori değeri hakkında detayları aktarmak gerekirse de;

Tam boy Ekmekcik hamburger ekmeği 264 oranında kalori içerir. Kalori dağılı ise şu şekildedir;

  • %14 oranında yağ içerir.
  • %70 oranında karbonhidrat içerir.
  • %16 oranında protein içerir.

BİM market şubelerinde satılan Ekmekcik marka hamburger ekmeğinin içeriğinde yer alan kalori ve diğer besin değerleri yukarıda yer verdiğimiz şekildedir.

Beyaz un ile yapılan her ekmekte olduğu gibi bu hamburger ekmeğinde de yüksek oranda kalori mevcuttur. Bu nedenle kilo alımını ciddi oranda tekikler.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap