Kalıcı Dudak Dolgusu Fiyatları 2023

Kalıcı Dudak Dolgusu Fiyatları 2023
0

Kalıcı Dudak Dolgusu Fiyatları 2023 

Kalıcı dudak dolgusu fiyatları 2023 yılında en çok merak edilen estetik işlemler arasında yer alıyor. Dudak yapısı küçük ve ince olan kadın-erkek pek çok kişi dudak olgusu işlemine başvuruyor. Dudak dolgusunda istediğiniz dudak ölçülerine göre dolgu malzemesinin miktarı ayarlanır. 

Bu miktara bağlı olarak da fiyatları değişiyor. Aynı zamanda miktarın yanı sıra işlemi uygulayacak yere göre de fiyatlar oldukça değişkenlik gösterir. Sektörde sunulan ortalama fiyatlar ise şu şekildedir;

  • 1 ml dudak dolgusu fiyatı 1000 TL civarından başlamaktadır.

Ml arttıkça fiyat da doğru orantılı olarak artış gösteriyor. Bu noktada net fiyatları öğrenmek üzere doğrudan işlem yapacak yerle ön görüşme yapabilirsiniz.

Kalıcı Dudak Dolgusu Devlet Hastanesinde Yapılıyor Mu?

Kalıcı dudak dolgusu devlet hastanesinde yapılıyor mu sorusuna sıkça yanıt aranıyor. Eskiden dudak dolgusu işlemleri isteğe bağlı estetik işlem olduğu için devlet hastanelerinde yapılmıyordu.

Ancak artık devlet hastanelerinde de dudak dolgusu işlemleri yapılmaya başladı. Sadece bu işlemler hala isteğe bağlı estetik operasyon niteliğinde olduğu için devlet hastanelerinde de ücretle uygulanıyor.

Permalip Kalıcı Dudak Dolgusu Fiyatları 

Permalip kalıcı dudak dolgusu fiyatları 2023 yılında çok tercih edildiği için merak ediliyor. Diğer dolgulara kıyasla kalıcılık açısından daha güçlüdür. Bu nedenle de fiyatları da diğer dudak dolgusu işlemlerine nazaran bir tık daha yüksektir.

  • Ortalama olarak fiyatları 2023 yılında 1500 TL ile 4000 TL arasında değişiyor diyebiliriz.

Juvederm Dudak Dolgusu Fiyatları

Juvederm dudak dolgusu fiyatları 5-6 aya kadar kalıcı olduğu için merakla araştırılıyor.  Fiyatları ise 2023 yılında 1000 TL’den başlayarak artıyor.

Dudaklarınız için kaç ml uygulama yapılacağına bağlı olarak fiyatın yükseliş gösterdiğini söylemek mümkündür.

Baby Lips Dudak Dolgusu Fiyatları

Baby lips dudak dolgusu fiyatları 12 ile 15 aya kadar kalıcılık sağlama açısından yüksektir. Diğer kalıcı olmayan ya da hemen sönen dudak dolgusu işlemlerinin fiyatı buna nazaran daha caziptir.

Baby lips dudak dolgusu için fiyatlar ml miktarı ve uygulama yapacak merkezin fiyat politikası çerçevesinde belirleniyor.

  • Piyasadaki ortalamayı baz alacak olursa da 2000 TL civarından başladığını söyleyebiliriz.

Afrodit Dudak Dolgusu Fiyatları

Afrodit dudak dolgusu fiyatları kalıcılık süresine ve dolgu malzemesine göre değişiyor. Genel olarak en kalıcı ve estetik açıdan güzel görünen seçenek olduğunu söyleyebiliriz. Dudaklarınızın şekline ve ihtiyacına göre kaç ml kullanılacağı fiyatları etkiliyor.

  • Ortalama fiyatları ise en düşük 1500 TL olarak yansıyor. 

Geçici Dudak Dolgusu Fiyatları

Geçici dudak dolgusu fiyatları 12 aya kadar kalıcılık sağladığı için sıkça araştırılan konulardan biridir. Her ne kadar adı geçici de olsa yaklaşık 1 yıl kadar sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Ayrıca iğnesiz olarak uygulandığı için de pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

  • Fiyatları ise 1000 TL üzerinden başlayarak ml miktarına göre artış gösteriyor.

Russian Dudak Dolgusu Fiyatları

Russian dudak dolgusu fiyatları sıklıkla değişiyor. Özellikle de 2023 yılında dolgu malzemelerine gelen zamlar uygulama fiyatlarını da doğrudan etkilemiştir. Russian dudak dolgusu hyaluronik asit içeriklidir.

Bu noktada da sağlığa zararı olmayan doğal bir yapıda olduğunu söyleyebiliriz.

  • Uygulama fiyatlarını etkileyen birden fazla unsur olsa da net fiyatları 1000 TL olarak başlıyor.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dudak dolgusu nasıl yapılır, ağrılı mı gibi sorular yaptıracak herkes tarafından araştırılıyor. Dudak dolgusu işlemleri çok ağrılı işlemler değildir.

Dolgu aşamasında çapraz bağ içeren doğal hyalüronik asit içerikli dolgu malzemeleri dudağa enjekte ediliyor. İnce bir iğne sızısı dışında hiçbir ağrı hissi oluşturmaz.

Dudak Dolgusu Kalıcı Mı?

Dudak dolgusu kalıcı mı sorusuna direk evet demek mümkün değildir. Bildiğiniz üzere dudak dolgu malzemeleri cilde ve sağlığa zarar vermemesi adına doğal hyalüronik asit içeriklidir. Tamamen kalıcı olmayıp yaklaşık 1 yıl kadar kalıcılığı vardır. 

Dolgu malzemesinin içerdiği hyalüronik asit zamanla vücut tarafından emildiği için dudak eski haline geri gelir. Ancak isteyen kişiler yeniden dolgu yaptırarak dudaklarını eski haline getirebilir.

İğnesiz Dudak Dolgusu Ne Kadar Kalıcı?

İğnesiz dudak dolgusu ne kadar kalıcı sorusuna yanıt aranıyor. İğnesiz dudak dolgusu işlemi Afrodit dudak dolgu işlemi olarak da adlandırılıyor.

  • Bu işlemin maksimum kalıcılık süresi ise 12 ay olarak aktarılıyor. Nadir olmakla beraber 18 aya kadar da kullanılabilir.
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir