Protez Saç Fiyatları 2024

Protez Saç Fiyatları 2024

Protez Saç Fiyatları 2024
0

Protez Saç Fiyatları 2024

Protez saç fiyatları 2024 piyasada her yıl değişkenlik göstermektedir. 2024 yılı itibari ile protez saç fiyatları aşağıda maddeler halinde belirtilmiştir:

  • WellHair Protez Saç Merkezi NanoFilament teknolojisi ile saç protezi işlemleri gerçekleştirmektedir. Protez saç fiyatları ortalama olarak 3.750 TL ile 6.600 TL arasında farklılık göstermektedir.
  • HDC Protez Saç Merkezi fiyatları ise 2024 tarihi itibari ile 4.500 TL’den başlayarak 12.750 TL’ye kadar yükseliş gösterecektir

Sizlerde bütçenize uygunluk gösteren protez saç fiyatlarını tercih edebilirsiniz.

Protez Saç Fiyatları Erkek

Yazımızın bu bölümünde protez saç fiyatları erkek fiyat listesini sizler ile paylaşmak isteriz.

  • Standart protez saç fiyatları erkek ücreti: 2.925 TL (BAŞLANGIÇ FİYATI)
  • Kişiye özel üretim erkek ücreti: 10.500 TL

Arasında değişkenlik göstermektedir.

Protez Saç Fiyatları Kadın

 Yazımızın bu bölümüne Protez saç fiyatları kadın kategorisini değerlendirmeye alalım.

  • Standart protez saç fiyatları kadın ücreti: 3.600 TL
  • Kişiye özel üretim kadın ücreti: 11.100 TL

Belirtilen fiyatlar güncel rakamlardır. Nitekim yeni zam oranlarına bağlı olarak farklılık gösterebileceğini de unutmamalısınız.

Protez Saç Ne Kadar Kalıcı?

Protez saç ne kadar kalıcı sorusunu bir hayli merak edilerek araştırılıyor. Protez saç eğer doğru bir şekilde kullanılırsa yaklaşık olarak 4-5 yıl kalıcılığını korur.

2 El Protez Saç Fiyatları

Piyasada 2. El protez saç fiyatları sık sık değişkenlik göstermektedir. Aşağıda 2. El protez fiyatları belirtilmiştir.

  • Perukhane shop Erkek- kadın Protez Saç fiyatı: 3.750 TL ile 4.125TL

Arasında değişkenlik gösterir.

Protez Saç Ömrü Ne Kadar?

Yazımızın bu bölümünde protez saç ömrü ne kadar sorusunun cevabını sizler için ele almak isteriz. Eğer saç dökülmesi ve seyrelmesi problemi ile karşı karşıya kaldıysanız protez saç kullanabilirsiniz. Fakat özellikle ifade edilmesi gerekir ki protez saç uzmanlar tarafından yapılmalıdır.

Genelde saç dökülmesi sorunu ile karşı karşıya kalan kadın ya da erkeklere uygulamaktadır. Protez saç tıbbi uygulaması yalnızca sorun yaşanan bölgeye yapılmaktadır.

Protez Saç Çekince Çıkar Mı?

Kişiler protez saç çekince çıkar mı sorusunun cevabını oldukça fazla merak etmektedirler. Gelin bu sorunun cevabını sizlere aktaralım. Protez saç özel yapıştırıcılar ile oldukça kuvvetli bir şekilde yapıştırılan bir saç tabakası çeşididir.

Denizde ya da havuzda yüzerken, banyo yaparken çıkartmanıza kesinlikle gerek yoktur.  Bu sebepten dolayı kuvvetli bir şekilde çekmediğiniz sürece kolay kolay protez saç gevşemez.  Protez saçın çıkması için çekilmemelidir.

Saç çekildiği taktirde kişinin canı yanar fakat kesinlikle protez saç çıkmamaktadır. Eğer kişi protez saçı çıkarmak istiyorsa uzmanlar ile görüşerek uzmanlara çıkarttırması gerekmektedir.

Protez Saç Her Gün Çıkarılır Mı?

Protez saç kullanmayı tercih eden kişiler özellikle protez saç her gün çıkarılır mı sorusunun cevabını arama motorlarına sıklıkla aratmaktadırlar. Protez saç genelde kaşıntı gibi durumlarda düzenli olarak çıkarılmalıdır.

Fakat her gün çıkarılması uzmanlar tarafından pek tavsiye edilmemektedir.  Çünkü sık sık çıkarılan protez saç zamanla yapışkanlık özelliğini kaybeder ve saçınızdan düşebilir. Bu sebepten dolayı mümkün olduğu kadar zamanı geldiği zaman düzenli aralıklar ile uzmanlar tarafından protez saçın çıkarılması gerekmektedir.

Protez Saç mı Saç Ektirmek Mi?

Kişiler protez saç mı saç ektirmek mi sorusunun cevabını bir hayli merak etmektedir. Bu bağlamda saç ekimi ömür boyu kullanım açısından daha fazla avantajlıdır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir