Halkbank Özel Sektör Çalışanlarına Devrim Yapıyor: 100.000 TL Anında Onaylı Kredi!

Halkbank Özel Sektör Çalışanlarına Devrim Yapıyor: 100.000 TL Anında Onaylı Kredi!
0

Özel sektörde çalışıyorsanız, bankalardan kredi almak için gelir belgesi, kredi notu gibi özellikleri taşımanız gerekir. Yani kısacası kredi almanız bir hayli zordur. Özellikle son dönemlerde yaşanan pandeminin ekonomiye olumsuz etkileri, pek çok bankanın kredi faiz oranını yükselttiği gibi bankaların kredi verme konusunda seçici davranmasını da beraberinde getirdi. Çünkü insanlar artık aldıkları krediyi geri ödeyemez duruma geldi ve çok sayıda insan hacizlik oldu. Halkbank bu duruma çözüm getirerek özel sektör çalışanlarına devrim niteliğinde bir kampanya sundu. Eğer özel sektörde çalışıyorsanız ve acil nakit ihtiyacınız varsa, en uygun geri ödeme seçenekleriyle bütçenizi yormadan, Halkbank’tan kredinizi alabilirsiniz. Nasıl mı? İşte detaylar…

Halkbank Özel Sektör Çalışanlarının Yanında

Kredi notum düşük diye üzülmek ya da aldığım krediyi nasıl ödeyeceğim diye düşünmek gibi dertleriniz, Halkbank özel sektör çalışanlarına kredi kampanyası ile sona eriyor. Artık 100.000 liraya kadar dilediğiniz miktarda olan krediyi hemen alabilir ve geri ödemelerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik kredi notu, aylık gelir gibi koşulları dert etmenize de gerek yok. Siz yalnızca krediyi tahsis ücreti ödeyip ödemeyeceğinizi belirleyin yeter. Buna göre belirlenecek olan faiz oranından kredinizi hemen alabilir ve hemen harcamaya başlayabilirsiniz.

Kredi Özellikleri Nasıl?

Halkbank özel sektör çalışanlarına özel olarak sunduğu bu kredi kampanyası ile tüm müşterilerinin nakit ihtiyaçları için aylık %1,61’den başlayan oldukça uygun faiz oranları sunuyor. Üstelik bütçenize uygun geri ödeme seçeneklerinden de faydalanabiliyorsunuz. Krediyi 50.000 liraya kadar 36 ay vadeyle, 50.000 – 100.000 lira arasında ise 24 ay vadeyle kullanabiliyorsunuz.

Bu kredinin en önemli avantajı tahsis ücreti ödeyerek ya da ödemeyerek alabilme seçeneği sunması. Pek çok müşterinin şikayet ettiği tahsis ücretini ödemek istemiyorsanız kredinizi aylık %1,66 faiz oranıyla alırsınız. Eğer tahsis ücreti ödemek benim için sorun değil diyorsanız da krediyi %1,61 faiz oranıyla alabilirsiniz.

Bu kredinin size sağlayacağı diğer bir avantaj ise geri ödeme seçenekleridir. Bütçenizi yormadan aylık gelirinize göre ödeme yapmak istediğinizde, banka tarafından size sunulan ödeme planı seçeneklerinden size en uygun olanı değerlendirebilirsiniz. Bu sayede geri ödemelerinizi zorlanmadan yapmanın keyfini de çıkarabilirsiniz.

Ödeme Planım Nasıl Belirlenecek?

Esnek ödeme planı, Halkbank’tan bu krediyi almak isteyen tüm özel sektör çalışanlarına sunuluyor. Bu seçenekleri şöyle açıklayalım;

  • Eğer kredi geri ödemenizi her ay düzenli olarak yapmak isterseniz, aylık eşit taksitli ödeme planından,
  • Kredi geri ödemelerinizi en başlarda düşük, daha sonra yüksek tutmak isterseniz artan taksitli ödeme planından,
  • Kredinizi en başlarda yüksek daha sonra düşük taksitler halinde ödemek istiyorsanız azalan taksitli özeme planından,
  • Ger ödemelerinizi 3 ayda bir yapmak isterseniz 3 ayda bir eşit taksitli ödeme planından,
  • Ödemelerinizi gelirinizin olduğu dönemlere göre yapmak istediğinizde ve bazı dönemlerde ödeme yapmak istemediğinizde ise serbest ödemeli ödeme planından faydalanabilirsiniz.

Nasıl Başvuru Yapmanız Gerekiyor?

Halkbank’ın özel sektör çalışanlarına devrim niteliğinde sunduğu bu kredinin tam size göre olduğunu düşünüyorsanız, başvurunuzu vakit kaybetmeden yapmalısınız. Henüz Halkbank müşterisi değilseniz başvuru için size en yakın Halkbank şubesine gidebilirsiniz. Eğer banka müşterisiyim diyorsanız ve kredinizi dilediğiniz zaman hemen almak istiyorsanız, Mobil veya İnternet şubeden başvuru yapabiliyorsunuz.

Evraksız, kefilsiz, teminatsız ve imza dertleri olmadan bu krediyi kullanabilmek için mobil ya da internet şubeyi 7/24 kullanabiliyorsunuz. Onay alan krediyi de dilediğiniz zaman hesabınıza aktarıyor ve hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Halkbank’tan 100.000 Lira Alırsam, Ne Kadar Öderim?

Halkbank’ın özel sektör çalışanları için yapmış olduğu bu kampanyadan 100.000 lira için 24 ay vadede ve tahsis ücreti ödeyerek faydalanmak istiyorsanız, aylık olarak ödeyeceğiniz taksitin tutarı 5.246,47 lira oluyor. Bu tutar, %1,61 faiz oranına göre belirleniyor. Tahsis ücreti olarak da 525 lira alınıyor. Eğer tahsis ücretini ödemek istemiyorum diyorsanız da aynı tutar ve vade için faiz oranı %1,66 oluyor. Bu durumda aylık olarak 5.282,32 lira ödüyorsunuz.

Eğer bu krediden 50.000 liraya kadar ve 36 ay vadede faydalanmak istiyorsanız da tahsis ücreti ödeyerek yine %1,61 faiz oranından aylık olarak 1.940,28 lira ödüyorsunuz. Tahsis ücretiniz 262,50 lira oluyor. Tahsis ücreti ödemek istemiyorsanız da aynı tutar ve vade için faiz oranı %1,66 oluyor. Bu durumda aylık olarak 1.959,12 lira ödüyorsunuz.

Peki bu faiz oranları değişiyor mu? Bu sorunun cevabı evet. Ancak faiz oranları kredi notunuza göre değil, bankadan alacağınız ürünlere göre değişiyor. Eğer Halkbank’tan kredi tutarı kadar açık hesap açtırırsanız, kredi kartı başvurusu yaparsanız, en az iki adet otomatik ödeme talimatı verirseniz, hayat sigortası yaptırsanız ve mobil, internet ya da dioalog üyeliklerinden en az birine sahip olursanız, kredi faiz oranları yukarıda belirtiğimiz gibi uygulanıyor.

Eğer bu saydığımız ürünleri almayı ya da bunlara başvuru yapmayı kabul etmeseniz de tahsis ücreti ödeyerek krediyi aylık %1,73 faiz oranından, tahsis ücreti ödemeyerek ise aylık %1,78 faiz oranından alabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir
Denizbank İletişim

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir