WhatsApp Çevrimiçi Takip Ücretsiz 2023

WhatsApp Çevrimiçi Takip Ücretsiz 2023
0

WhatsApp Çevrimiçi Takip Ücretsiz 2023

WhatsApp çevrimiçi takip ücretsiz 2023 yılında hangi uygulamalar ile nasıl yapılır? Bu ve benzeri soruların yanıtlarını araştırıyorsanız en doğru adrestesiniz.

WhatsApp uygulamasından biri sizi engellediği zaman ne zaman çevrimiçi olduğunu bazı uygulamalar üzerinden kolayca görüntüleyebilirsiniz. Ücretsiz hizmet veren ve sıkça tercih edilen bu uygulamalardan bazıları kısaca şu şekildedir;

  • WaLog: Çevrimiçi Takip İşlemleri İçin
  • WaRadar Uygulaması: Online Kullanım Süresini Takip Etmek İçin
  • Mspy Uygulaması: Whatsapp Çevrimiçi Takip

Yukarıda yer verdiğimiz tüm uygulamaların ücretsiz deneme süreleri mevcuttur. Bu deneme süreçleri bittikten sonra dilerseniz daha detaylı takip ve raporlama alabilmek adına paket satın alabiliyorsunuz. Uygulamaların indirdikten sonra ayrıntılı fiyat tarifelerini görüntüleyebilirsiniz.

WhatsApp Online Takip

WhatsApp online takip yapmak istiyorsanız WhatsApp web uygulamasını kullanmanız yeterli olacaktır. Bir başkasının WhatsApp’ını web üzerinden nasıl takip edebilirim sorusuna hızlıca yanıt vermek gerekirse de;

  • Karşı tarafında telefonundan WhatsApp hesabına girin.
  • Sağ üst kısımdaki üç nokta simgesine dokunup WhatsApp web alanına tıklayın.
  • Bu alanda çıkan QR kodunu kendi telefonunuzdan WhatsApp web sitesini açarak okutun.

Bu adımları takip etmeniz halinde karşı tarafın tüm WhatsApp yazışmalarını anlık bazda okuyabilirsiniz. Sadece karşı tarafın bunu fark edip çıkış yapması halinde mesajları almamaya başlarsınız.

WhatsApp Online Takip Ücretsiz APK

WhatsApp online takip ücretsiz APK seçenekleri olarak sunulan uygulamalar virüslü olabiliyor. Bu nedenle de kesinlikle tavsiye edilmez. Bunun yerine WaLog, WaRadar ve Mspy gibi ücretli/ücretsiz takip uygulamalarını kullanmanız daha sağlıklı olacaktır.

WhatsApp Son Görülme Takip Ücretsiz

WhatsApp son görülme takip ücretsiz hizmet sunan uygulamalar üzerinden yapılabilir. Bu uygulamalar WaLog, WaRadar ve Mspy uygulamalarıdır.

İlk etapta sizden herhangi bir ücret talep etmeden deneme sürümünü kullanmanızı sağlıyorlar. Kısa bir süre sonra ise devam etmek isterseniz bütçenize uygun paketi satın alarak son görülme takibi yapmaya devam edebiliyorsunuz.

Whatsapp’ta Çevrimiçi Olduğunu Gösteren Uygulama

Whatsapp’ta çevrimiçi olduğunu gösteren uygulama hangisidir, ücretli midir diye merak edenler için hemen yanıtlayalım. WhatsApp takip için tercih edilen en popüler uygulamalar şu şekildedir;

  • WaLog Uygulaması
  • WaRadar Uygulaması
  • Mspy Uygulaması

Bu uygulamaları kullanarak istediğiniz herhangi birinin WhatsApp’ta ne zaman çevrim içi olduğunu, son görülmesini görebilirsiniz.

En İyi WhatsApp Çevrimiçi Takip Programı Hangisi?

En iyi WhatsApp çevrimiçi takip programı hangisi diye merak ediliyor. Aslında bunun içi en iyi yöntem WhatsApp web kullanmanızdır.

Takip etmek istediğiniz telefonu sadece bir kez elinize alabilirseniz kolayca QR kodunu okutup WhatsApp webe bağlanabilirsiniz. Ancak bunu yapamıyorsanız WaLog ya da Mspy takip uygulamalarını kullanabilirsiniz.

Haton WhatsApp Takip Ücretli Mi?

Haton WhatsApp takip ücretli mi sorusuna direk hayır şeklinde yanıt verebiliriz. Haton uygulaması sadece Android işletim sistemli cihazlarda kullanılabiliyor demek yanlış olmayacaktır.

Yaşam tarzı kategorisinde yer alan bu uygulamayı hemen indirip ücretsiz olarak takip işleminizi yapabilirsiniz. Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Ne Zaman Çevrimiçi Olduğunu Gösteren Uygulama Ücretsiz?

Ne zaman çevrimiçi olduğunu gösteren uygulama ücretsiz hangisidir diye merak edenlere Haton uygulamasını önerebilir.

Tabi bu ücretsiz uygulamayı kullanabilmeniz için cihazınızın Android işletim sistemli olması gerekiyor. Haton ücretsiz takip uygulaması henüz İOS için sunulmuyor. Android kullanıcıları direk cihazlarına indirim kullanmaya başlayabilir.

 

 

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir