Tupperware Nasıl Para Kazanılır 2023?

Tupperware Nasıl Para Kazanılır 2023?
0

Tupperware’den Nasıl Para Kazanılır?

Tupperware’den nasıl para kazanılır, ne kadar kazanılır sorusu sıkça merak ediliyor. Bu sorunun yanıtını aktarmadan önce Tupperware hakkında detaylara yer verelim. Tupperware Amerika merkezli, çok uluslu bir pazarlama şirketidir.

 • Şirketin ana odak noktası ise mutfak ve ev ürünleri şeklinde yansıyor. Tupperware üyesi olduktan sonra danışman olup para kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra uygulamada tarif günü ürünlerini alarak kendi tarif günlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.
 • Böylece uygulama üzerinden yaptığınız toplam satışlar için komisyon ödemesi alıp para kazanırsınız.

Güncel yorumlar yukarıdaki gibidir. Daha detaylı bir araştırma ise kullanıcı yorumlarınım detaylarını inceleyebilirsiniz.

Tupperware Üyelik Şartları 2023

Tupperware üyelik şartları 2023 yılı içerisinde çok merak ediliyor. Tupperware sitesine üye olarak danışman olabilirsiniz. Danışman olmak için sizden herhangi bir özel şartı karşılamanız talep edilmiyor.

 • Hızlıca danışman ol kısmından üyelik formunu doldurmanız ve üyelik sözleşmesini detaylı olarak okumanız yeterli olacaktır.

Tupperware Üye Geliş Fiyatları 

 • Tupperware üye geliş fiyatları merak ediliyor. Eğer Tupperware sitesinde danışman olarak üyeliğiniz varsa %20 oranında ürün alımlarında indirim fırsatından faydalanırsınız.

Bunun yanı sıra kargo ücreti de ödemezsiniz. Çünkü ücretsiz kargo fırsatı danışman olan üyelere özel olarak sunuluyor.

Tupperware Danışmanı Nasıl Sipariş Verir?

Tupperware danışmanı nasıl sipariş verir, nereden verilir gibi soruların yanıtlarını hemen aktaralım. Bunun için izlemeniz gereken adımlar sırasıyla şu şekildedir;

 • Bencetupperware.com sitesine erişim sağlayın.
 • Danışman ol kısmından üyeliğinizi oluşturmanız gerekiyor. 
 • Ardından site üzerinden istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyip siparişlerinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Sepete eklediğiniz ürünler için danışman indirimleri otomatik olarak sepetinize yansıyor.

Tupperware Üyelik Ücretli Mi?

 • Tupperware üyelik ücretli mi sorusuna direk hayır şeklinde yanıt verebiliriz. Tupperware sitesine erişim sağlayıp anında ücretsiz şekilde üyelik formunu doldurmanız yeterli olacaktır.
 • Üyelik formuna sitenin ana sayfasının alt kısmında yer alan ‘’danışman ol’’ kısmına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tupperware Ödeme Nasıl Yapılır?

Tupperware ödeme nasıl yapılır sorusuna hızlıca cevap verelim.

 • Öncelikle üyeliğinizi oluşturup istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin. Sepetinize ekledikten hemen sonra ise ödeme aşamasına gelin.
 • Ödeme sayfasında kredi ya da banka kartı bilgilerinizi girmeniz istenir. Bu bilgileri girdikten sonra ödeme girdiğiniz kartınızdan tahsil edilir.

Tupperware Üye Geliş Fiyatları 

Tupperware üye geliş fiyatları değişkenlik gösteriyor.

 • Eğer danışman üyeliğiniz varsa satın alacağınız ürünün fiyatı ne kadar olursa olsun, her ürün başına %20 indirim alırsınız.

Bu indirim oranı siparişinizi oluştururken sepetinize otomatik şekilde yansır. Bazı ürünlerde özel kampanyalar kapsamında daha fazla indirim de alma fırsatı yakalamak mümkündür.

Tupperware Üye Olanların Yorumları

Tupperware üye olanların yorumları yeni üye olacak herkes tarafından sıkça merak ediliyor. Genel olarak bu şirket üzerinden para kazanma ve satış yapma hedefi olan kullanıcılar mevcut kullanıcı yorumlarını inceliyor. Tupperware üyelerine it bazı kısa yorumları aktarmak gerekirse de;

 • Tupperware üyeliğimi sildirmek istiyorum ama kesinlikle ilgilenmiyorlar. Benim T.C numarama ulaşan biri hesabımı kullanıyor ve kapatmıyor.
 • Ben henüz yeni tanıştım ancak amacım satış yapıp güzel para kazanmak. Çevremde yapan birkaç arkadaşın tavsiyesiyle geldim.
 • Ev kadınları için şahane bir gelir kapısı…
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir