Trendyol’dan Nasıl Para Kazanılır 2023?

Trendyol’dan Nasıl Para Kazanılır 2023?
0

Trendyol’dan Nasıl Para Kazanılır 2023?

Trendyol’dan nasıl para kazanılır 2023 yılında en sık araştırılan konu olarak dikkat çekiyor. Trendyol bildiğiniz üzere ülkemizin en büyük online pazaryerlerinin başında yer alıyor. Artık sadece ülkemizde değil çeşitli dünya ülkelerinde de hizmet vermeye başlamıştır. 

Ülkemizdeki büyümesinin yanı sıra pek çok kişiye de para kazanma seçenekleri sunuyor. Bunlardan ilki elbette ki Trendyol’da kendi mağazanızı açıp satış yapmaktır. Ancak bunun dışında da para kazanma seçenekleri mevcuttur. Kısaca hepsini sıralamak gerekirse de;

  • Trendyol Instagram’da kazan ile para kazanmak
  • Trendyol koleksiyonu oluşturarak para kazanmak 
  • Trendyol Influencer iş birliği ile para kazanmak 
  • Trendyol reklam yönlendirmeleriyle para kazanmak  
  • Trendyol yükle kazanla para kazanmak 
  • Trendyol yükle-kazan ile para kazanmak 
  • Trendyol araçlı kurye olarak para kazanmak 

Tüm bu iş fırsatları Trendyol tarafından sunuluyor. Herhangi birine başvuruda bulunarak kriterleri karşılıyorsanız siz de hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Trendyol Paylaş Kazan 150 TL Kazan

Trendyol paylaş kazan 150 TL kazan seçeneği her zaman sunulmuyor. Yaklaşık olarak ayda bir kez sunulan para kazanma seçeneklerinden biridir. Süreç hakkında biraz daha detay vermek gerekirse de;

  • Trendyol paylaş kazan Trendyol uygulamasında takip ettiğiniz mağazaları paylaşarak kazanç elde etmektir.
  • Örneğin takip ettiğiniz 1 Trendyol mağazasını paylaşmanız haline, paylaştığınız linkten 50 adet takipçi kazanırsa siz de 25 TL kazanç elde ediyorsunuz.

Bu yöntemle kazanç elde etmeyi istiyorsanız süreci takip etmeniz gerekiyor.

Trendyol Satış Ortaklığı ile Para Kazanma

Trendyol satış ortaklığı ile para kazanma en popüler ve sık tercih edilen seçeneklerde biridir. Bu nedenle de detayları yoğun olarak merak ediliyor.

Trendyol satış ortaklığı en yalın tanımıyla paylaştığınız ürünler satın alınınca sizin de komisyon almanızdır. 

Trendyol ürün linklerini Instagram, Facebook ya da Youtube gibi mecralarda paylaşarak kendi takipçilerinizin o ürünleri satın almasını sağlamanız gerekiyor.

Takipçileriniz ne kadar ürün alırsa siz de ürün başına ortalama % 10 ile %15 arasında gelir elde ederseniz.

Trendyol Influencer Olup Para Kazanma

Trendyol influencer olup para kazanma oldukça cezbedici geliyor. Eğer Instagram hesabınız organik takipçilere sahipse siz de bu yöntemle kazanç elde edebilirsiniz.

Instagram’daki takipçi kitlenize sürekli kullandığınız Trendyol linklerini sunarak onları satın almaya sevk etmeniz gerekiyor.

Takipçileriniz sizin linklerinizden ürün satın aldıkça siz de kazanç elde edersiniz.

Trendyol Araçlı Kurye Olup Para Kazanma 

Trendyol araçlı kurye olup para kazanma bu yıl oldukça revaçta. Eğer kendi aracınız varsa haftanın 6 günü (Pazar hariç) Trendyol ürünlerini adrese teslim ederek güzel kazanç elde edebilirsiniz.

Örneğin günde ortalama 100 adet teslimat yaparsanız günlük kazancınız 600 TL civarında olacaktır.

Nitekim yemek, araç masrafı, KDV ve diğer tüm giderler araçlı kurye tarafından karşılanıyor. Trendyol sadece teslimat sayınıza göre size aylık hak ediş ödemesi sağlıyor.

Trendyol Link Vererek Para Kazanma 

Trendyol link vererek para kazanma sosyal medya hesaplarında takipçi sayısı çok olanlar için iyi bir para kazanma yöntemidir.

Eğer sosyal medya hesaplarınızda ciddi bir takipçi kitleniz varsa kitlenize hitap eden Trendyol ürünlerinin linklerini paylaşarak kazanın.

Takipçileriniz sizin paylaştığınız linklerden alışveriş yaptıkça siz da buna göre kazanç elde edersiniz.

Trendyol’da Yorum Yaparak Para Kazanmak Nedir?

Trendyol’da yorum yaparak para kazanmak nedir ve nasıl yapılır soruları çok araştırılıyor. Trendyol’da yer alan mağazaların yorumları satıcı puanları ve müşteri güveni kazanmak açısından çok önemlidir.

Ürünlerin altında ne kadar olumlu ve doğru yorum varsa, müşterilerin ürüne talebi de aynı oranda yüksek oluyor.

Bu noktada Trendyol’da mağazası olan pek çok kişi hazır ancak organik yorumlar satın alıyor. Siz de olumlu yorumlar yaparak, yorum başına güzel ücretler kazanabilirsiniz.

Trendyol Linkinden Ne Kadar Para Veriyor?

Trendyol linkinden ne kadar para veriyor sorusuna sıklıkla cevap aranıyor. Trendyol ürün linklerini paylaşarak satış ortaklığı çerçevesinde kazanç elde ediliyor.

Örneğin bir Trendyol ürününün linkini paylaşırsanız ve o ürün satın alınırsa satın alınan ürün başına size %10 ile %15 oranında komisyon ödemesi yapılır.

Eğer kaliteli ve organik bir takipçi kitleniz varsa ayda 25 Bin TL ile 30 Bin TL civarında gelir elde edebilirsiniz.

Trendyol Infulencer Kazanç Tablosu 

Trendyol infulencer kazanç tablosu takipçi kitlesine göre değişiyor. Instagram’da yer alan her infulencer Trendyol üzerinden iyi kazanmıyor.

Sadece takipçileri gerçek olup sundukları linklerden alışveriş yapanlar karlılık elde ediyor. İyi bir infulencerin kazanç tablosu aylık bazda 30 Bin TL civarlarına kadar yükselebilir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir