Trendyol Kurye Maaşları 2023 

Trendyol Kurye Maaşları 2023 
0

Trendyol Kurye Maaşları 2023

Trendyol kurye maaşları 2023 yılında güncellenmiştir. Ortalamaya bakıldığında kurye maaşlarının 5 bin TL ile 10 bin TL arasında değişmektedir.

Bu mesleği yapan kişiler genellikle teslim etmiş oldukları paket sayılarına ve saat başlarına göre ücret almaktadır.

Trendyol kuryelerinin belli çalışma günleri veya saatleri de bulunmamaktadır. Ne kadar saat çalışırlarsa o oranda ücret alırlar. Çalışma saatlerinin artması maşalarına olumlu yansır. 

Trendyol Motorlu Kurye Maşları Ne Kadar?

Paket getir götürü işinde çalışacak kişiler kendi araçlarıyla bu işi yapabiliyor. Trendyol motorlu kurye maaşları ortalama 8 bin TL civarındadır.

Aynı zamanda Trendyol araçlı kurye maaşları söz konusu olduğu zaman aylık ortalama 7 bin TL ile 12 bin TL arasında bir kazanç miktarı karşımıza çıkmaktadır. Buna ek olarak bazı saat aralıkları daha kazançlı olabilmektedir.

Kazançlı saatlerde kuryeler çalışırsa taşıdıkları paket başına 1,5 TL ek ödeme alacaktır. Trendyol kapsamında kazançlı saatler ise saat 18.00 ile 20.30 arasıdır. 

Trendyol Araçlı Kurye Nasıl Olunur? 

Kurye olmak için ilk olarak iş başvurusu gerçekleştirmek gerekiyor. Kendi aracınız varsa belirlemiş olduğunuz günlerle yine belirlediğiniz bölgelerde iş yapma imkanına kavuşabilirsiniz.

Basit ve hızlı bir başvuru yapmak yeterli olacaktır. Bunun için de yapılması gereken şey onay alması yüksek bir başvuru hazırlamaktır. Trendyol resmi internet adresinden başvuruları yapmak mümkündür.

Trendyol iş başvurusu için TIKLAYIN!

Site içinde şimdi başvur butonu bulunmaktadır. Oraya tıklayarak gerekli alanları doldurmanız gerekiyor. 

Trendyol Motorlu Kurye Nasıl Olunur? 

Kurye başvurularınızın değerlendirilmesi ve kabul edilmesi için en önemli nokta size verilecek eğitimi almak ve bu eğitimden başarılı bir şekilde çıkmaktır.

Bunu yapmanın da bazı koşulları vardır. Başvurular değerlendirilirken bu şartları kişinin taşıyıp taşımadığına bakılır. Öncelikle kişinin ehliyeti ve psikoteknik ve src4 belgesine sahip olması gerekir.

Ayrıca temiz bir sabıka kaydının olması da önemsenen konulardandır. Yaş sınırı bakımından ise on sekiz yaşını doldurmuş olan herkes için bu kadroya başvuru açıktır. 

Trendyol Kurye Maaşları 

Özelikle Trendyol kurye maaşları farklı durumlardan etkilenmektedir. Teslim edilen paket sayının ve çalışılan saatlerin maaşları belirdiğini söylemek mümkündür.

Adaylar kendi motosikletleriyle motorlu kurye olabilir ya da özel araçları varsa araçlı kurye olabilirler. Çok çalışmak çok kazanç anlamına gelmektedir. Daha fazla ücret için kazançlı saatlerin tercih edilmesi yaygındır.

Bir kurye günde ortalama iki yüz paket taşırsa 225 TL günlük kazanç elde eder. Taşınan paket sayısı arttıkça günlük ücret de artış gösterir. Aylık performanslarına bağlı olarak kazançlar farklılaşır. 

Trendyol Kurye Çalışma Saatleri 

Günümüz koşullarında Trendyol çalışma saatleri söz konusu olduğunda karşımıza farklı seçenekler çıkmaktadır. Bu meslekte çalışma saatlerinin değişken olduğunu söylemek mümkündür.

Yani her kurye için farklı olacaktır. Araçlı kurye olmak esnek çalışma saatlerine uyum gerektirir. Çalışılan gün ve saate göre daha fazla para alındığı için bu husus önemlidir. Bu sebeple Trendyol kuryelerinin belli tatil günleri bulunmaz.

Aynı şekilde işe başlama ve paydos saatleri de yoktur. İstedikleri günde ve saat aralıklarında çalışabilirler. Maaşları hesaplanırken paket sayısı göz önünde tutulur. 

Trendyol Kurye Olma Şartları 

Taşıma işlemleri hangi araçla yapılacaksa o aracı kullanabilir olduğuna dair ehliyete sahip olmak ve aracı etkili düzeyde sürmek.

Ayrıca dağıtıma çıkılacak aracın beş yaşından küçük olması şartı vardır. Takım çalışmasına yatkınlık da elamanlar için aranan bir özelliktir.

Ek olarak paketleri trafik kurallarına uyarak hızlı ve düzgün bir şekilde teslim etme yeterliliğine sahip olmak gerekir. 

TrendyolGo Kurye Maaşları 

Trendyol Go kurye maaşları; taşınan paket sayısına göre maaşlar değişir. Maaşları aylık değil, saatlik olarak yani 24 TL ile 35 TL arasında hesaplanır.

Aradaki fark yoğunluğa göre yükselmektedir. Yani yoğun olan günlerde saatlik ücret 35 TL’ye kadar yükselmektedir.

Bir Trendyol Go kuryesi ortalama olarak 9.000 ile 12.000 TL arasında maaş almaktadır. Haftalık çalışma süresini 70 saat üzerine çıkaran bir kurye 15.000 TL kazanabilmektedir. 

TrendyolGo Başvuru Şartları 

Elbette ki Trendyol Go başvuru şartları söz konusu olduğu zaman karşımıza birbirinden farklı kriterler çıkmaktadır. İşe alınmak için bazı özelliklere sahip olunması gerekmektedir. On sekiz yaşını doldurmuş olmak en önemli özelliklerden biridir.

Daha küçük yaştaki bireylerin başvuruları kabul edilmez. Erkek kuryelerin askerlikle ilişiklerinin olmaması gerekir.

Temiz bir sabıka önemsenmektedir. Asgari eğitim düzeyi olarak ise lise ve denge okullardan mezuniyet gereklidir.

Trendyol Go Başvuru Şartları;

  • Motorlu kuryeler için A1, A2 ehliyetleri, araçlı Trendyol Go kuryeleri için B sınıf ehliyet,
  • Psikoteknik ve SRC 4 belgeleri,
  • Ehliyet, ruhsat ve Trafik sigortası fotokopileri,
  • Trendyol GO araçlı kuryelerin aracı mutlaka hafif ticari araç olmalıdır,
  • Trendyol Go motorlu kuryeler için tek tip motosiklet zorunlu değildir,
  • Sabıka kaydı, (sabıka kaydınız varsa işe alınmaz mümkün olmayabilir),
  • Eğitim durumunu belgeleyen evrak.
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir