Takibi Bırakanları Bulma Instagram 2023 (iPhone – Samsung – Huaweii – Oppo) 

featured
0

Özellikle Türkiye’de en çok kullanılan sosyal medya uygulaması Instagramdır. Bu uygulamanın amaçlarından bir tanesi de kullanıcı takip etmektedir. Bazı kullanıcılar takip ettiği kişilerin kendilerini takip etmediğini bilmek istemektedirler.

Takip bırakmaları ya da kimlerin takip etmediğini öğrenmek artık çok kolay bir işlem haline gelmiştir. Bu hizmeti veren çok sayıda mobil uygulama ve internet sitesi bulunmaktadır. En çok tercih edilen ise mobil uygulamalardır. 

Bu uygulamalar hem IOS hem de Android işletim sistemleri için özel olarak tasarlanmaktadır.

Ayrıca uygulamaların büyük bir çoğunluğu ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Öte andan ücretli olan takip analizi uygulamaları da bulunmaktadır. Ancak bu hizmeti veren internet sitelerinin tamamı ise ücretsiz üyelik özelliğine sahip sitelerdir. 

Instagram Takipten Çıkanları Nasıl Bulurum?

Instagram kullanıcılarının büyük bir kısmı özel internet siteleri aracılığı ile kendilerini takip etmeyen kullanıcıları tespit etmektedir. Bu siteler aracılığı ile takip çıkan kişileri bulmak oldukça kolay ve hızlı bir şekilde olmaktadır.

Genel olarak sitlerin kullanım aşamaları şu şekildedir. İlk olarak siteye giriş yapılması gerekmektedir. Siteye giriş yapıldıktan sonra kendi kullanıcı adınızı arama bölümüne yazmanız gerekiyor. 

Eğer ite sizden kullanıcı adını istemezse o zaman da sayfa URL adresini yazmanız gerekmektedir. Sonrasında ise arama yap butonuna basılması gerekiyor. Butona basıldığında anlık olarak kullanıcıların karşısına bir liste çıkmaktadır. Bu liste sizin takip ettiğiniz ama sizi takip etmeyen kullanıcıların listesidir. 

Instagram Takibi Bırakanlar Hangi Uygulama? 

Eğer internet sitesi yerine uygulama aile takibi bırakanları bulmak istiyorsanız o zaman Twitly uygulamasını ile bunu kolay bir şekilde yapabilirisiniz. Bu uygulama hem IOS hem de Android işletim sistemi için iki şekilde üretilmiştir.

Öte yandan ücretli bir uygulama olmamasından dolayı oldukça fazla kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu uygulamanın diğer bir avantajı ise reklamsız oluşudur. 

Bu sayede takip edenler listesine kolay bir şekilde ulaşa bilinmektedir. Bu uygulamanın kullanımı ise şu şekildedir. İlk olarak uygulamayı cep telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : INSTAGRAM STORY GİZLİCE BAKMA

Daha sonrasında uygulamayı Instagram adresiniz ile bağlamanız gerekiyor. Aslında tüm işlemler bu kadar. Uygulama otomatik olarak her girişte siz takibi bırakanların listesini gösterecektir. Ayrıca ani bir takip bırakma durumunda da kullanıcılara bildirim vermektedir. 

Instagramda Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur Programsız? 

Takip etmeyen kişiler, programsız ve uygulamasız bir şekilde de tespit edile bilinmektedir. Ancak bu işlem diğer yöntemlere göre daha uzun ve zahmetli olmaktadır.

Programsız şekilde takip analizi yapmak için ilk olarak uygulamaya giriş yapılması gerekmektedir. Sonrasında kişisel ana sayfaya gelinir. Bu kısımda takip edilenler yerine tıklanır. Burada kişinin tüm takip ettiği kullanıcılar tek tek yazmaktadır.

Merak edilen kişiye tıklanarak kişinin sayfasında ki takipçiler kısmına bakılarak kendinizi aramanız gerekmektedir. Eğer bu listede yok iseniz bu kişi sizi takip etmeyi bırakmıştır. 

Takibi Bırakanlar Uygulamasına Ne Oldu? 

Takibi bırakanlar uygulaması ilk olarak 2018 yılında popüler olmaya başlamıştır. Günümüzde halen kullanılan ve takip bildirimi konusunda en iyi hizmeti veren programdır. Ancak uygulamalar ilerleyen zamanlarda ücretli olarak yayınlanmaya başladı.

Bu durumda uygulama kullanıcı sayılarının bir miktar azalmasına neden oldu. 

Öte yandan önceden reklamsız olan uygulama günümüzde reklamlı bir hale gelmiştir. Böylece uygulama hızı önceki gibi hızlı değildir. Öte yandan uygulama da yeni güncellemeler olmuştur. Bu uygulama sayesinde sadece takip etmeyenleri değil, profil görüntülemeleri, beğeni istatistikleri gibi bilgilerde öğrenile bilinmektedir. 

Instagram Hayalet Mod Nasıl Yapılır?

Hayalet mod Instagram hesabı olunmadan kullanıcı profillerini görüntüleme ve canlı yayınları izlemeye imkân veren özel bir moddur. Birçok kullanıcı tarafından bilinmemesine rağmen günümüzde oldukça araştırılan konulardandır. Öncelikle hayalet mod Instagram uygulamasının bir özeliği değildir. Hesap açmayan hiçbir kullanıcı diğer kullanıcıların hesaplarını göremezler. 

Hayalet mod sadece özel yazılımlar ile yapıla bilinmektedir. Hayalet modu en kolay şekilde bu hizmeti veren internet siteleri tarafından yapılır. Bu sitelere Instagram hesaplarının bağlanması durumunda artık hayalet hesaba geçmiş olursunuz.

Bu sayede yaptığınız hiçbir şey diğer kullanıcılar tarafından görüntülenemez. Android sistemli bir cihaza sahip iseniz bütün bu işlemleri çok kolay ve sorunsuz olarak yapabilirsiniz. Teknolojinin geliştiğini en çok bu cihazları kullananlar görmektedir. 

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap