Stanley Termos Fiyatları 0.35 ml, 0.75 ml, 1 LT, 1.3 LT, 1.9 LT

Stanley Termos Fiyatları 0.35 ml, 0.75 ml, 1 LT, 1.3 LT, 1.9 LT
0

Günümüzde en çok beğenilen ve satılan termoslardan biri stanley termoslardır. Bu ürünler genel olarak farklı hacim boyutlarında üretilmektedir.

Burada ürünün modeline ve kullanım özelliğine göre farklı seçenekler karşımıza çıkmaktadır.

Stanley Termos Fiyatları 

Ürün hacimleri ise 0.35 ml, 0.75 ml, 1 lt, 1.3 lt ve 1.9 lt’dir. Bu ürünlerin fiyatları ise doğrudan hacim boyutlarına göre belirlenmektedir. Dolayısıyla 0.35 ml’lik stanley termosun fiyatları oldukça uygun fiyatlara sahip olmaktadır. Stanley Termos fiyatları en düşük 299 TL en yüksekse 1399 TL

Bu markanın termosları sadece aç veya su gıdaları için üretilmemiştir. Genel olarak modeller; yiyecek termosu, su termosu, sürahi termos, vakumlu termos ve kulplu termos olmak üzere 5 çeşittir.

Stanley Termos Fiyatları;

0,35 ML : 380 TL

0,75 ML: 430 TL

1 LT: 590 TL

1.3 LT: 590 TL

1.9 LT 870 TL 

Fiyatlar ise bu modeller arasında değişiklik göstermektedir. En uygun modeller su ve yemek termosları olup en pahalı modeller ise vakumlu ve kulplu modellerdir. Bu markanın termosları çok çeşitli renk seçeneklerine sahip olmaktadır. Ancak renk çeşitlikleri fiyatları etkilememektedir. 

Öte yandan termosun yanında bir de bardak modelleri bulunmaktadır. Bardaklar termos ile beraber satışa sunulmamaktadır.

Bardakların da satın alınması durumda fiyatlar bir miktar artmaktadır. Stanley Termos fiyatları söz konusu olduğu zaman; Unisex Master – 0.7 Litre Vakumlu Kulplu Kırılmaz Yemek Termosu modeli için 1.399 TL gibi bir rakam karşımıza çıkmaktadır.

Stanley Termos Ne Kadar Sıcak Tutar? 

Bu termoslar piyasada ki diğer modeller kıyasla farklı özelliklere sahiptir. Piyasada ki çoğu termos tek kat yalıtım özelliğine sahiptir.

Ancak stanley termoslar çift kat yalıtıma sahip olmaktadır. Bu durumda termosun içinde ki gıdaların daha uzun süreler sıcak kalmasını sağlamaktadır. 

Ortalama olarak bu ürünlerin sıcak tutma süresi 45 saattir. Öte yandan sıcak tutma süresi kullanıma bağlı olarak da değişiklik gösterebilir. Termostan en iyi verimin alınabilmesi için soğuk gıdalar ile aynı alanda bulunmaması gerekmektedir. Öte yandan gıdaların mümkün olduğu kadar ısıtılıp ürüne yerleştirilmesi gerekmektedir. 

Stanley Yemek Termosu Nereden Satılır? 

Stanley yemek termosu ülkemizde tüm e ticaret sitelerinde yer almaktadır. Öte yandan birçok perakende marketlerde de yer almaktadır.

Genel olarak bu ürünü almak isteyen kullanıcılar gitti gidiyor ve hepsi burada gibi mağazalardan satın almaktadır.

Tüm bu satış noktaları dışında markanın resmi Türkiye internet sitesinden de satışlar yapılmaktadır. Ancak resmi siteden yapılan alımlarda ki kargo ücretleri diğer satış noktalarına göre daha pahalı olmaktadır. Bu nedenle bu alım yöntemi çok fazla tercih edilmemektedir. 

Stanley Hangi Ülkeye Ait? 

Stanley markası Amerikalı iş adamı William Stanley’e aittir. Marka ilk oluştuğu zamanlar Amerikan markası olup tüm üretim tesisleri Amerika’da bulunmaktaydı.

Ancak zaman içerisinde marka Pacific şirketi tarafından satın alındı. Sonrasında ise tüm üretim tesisleri Çin’ yerleştirildi. Dolayısıyla şu an için Stanley markası Çin’ ait bir markadır. 

Stanley Termos Hangi Marketlerde Var?

Genel olarak stanley termos modelleri A101 market ve Bim marketlerde satılmaktadır. Öte yandan çok nadirde olsa Şok marketlerde de zaman zaman satılmaktadır. Ancak kullanıcılar daha çok A101 marketlerden almayı tercih etmektedirler. 

Marketlerde satılan tüm Stanley termosları garanti belgeleri ve lisansları ile satışa sunulmaktadır. Yani her ürün orijinal olarak raflara yerleştirilmektedir. Ayrıca hiçbir üründe ek fiyat uygulaması bulunmamaktadır. Orijinal fiyatlar ile marketlerde ki fiyatlar birbiri ile aynı olmaktadır. 

A101 Stanley Termos 

A101 marketin resmi internet sitesi üzerinden bu ürünler kolaylıkla satın alınabilir. Market stokçuluğun önlenmesi için en fazla iki adet sipariş kabul etmektedir. Yani 2’den fazla ürün teslimatı yapılmamaktadır. Ürünün satın alınabilinmesi için müşterilerin ilk olarak A101 markete kayıt olması gerekmektedir.

Bu ürünlerin teslimat süreleri ise ortalama olarak 3 veya 4 iş günü kadar sürmektedir. 

Müşteriler üründen memnun kalmaz ise 14 gün içinde ürün iadesi de yapabilmektedirler. A101 market bu ürünlere özel PTT ücretsiz gönderi kodu vermektedir.

Bu kod ile hızlı bir şekilde iade yapıla bilinmektedir.

Son olarak ise market Stanley markasına 2 yıl garanti vermektedir. 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir