ŞOK 5 Litre Yağ Ne Kadar? 2023 Fiyatları

ŞOK 5 Litre Yağ Ne Kadar? 2023 Fiyatları
0

Şok marketleri şubat aylarında ve diğer aylarda indirim günleri yapmaktadır. Bu indirim günlerinde Ayçiçek ve zeytinyağları için de indirimler olabilmektedir. Özellikle KDV indirim oranları nedeni ile birçok ürünün fiyatlarında değişiklikler yaşanmıştır. Şok’ta satılan yağ fiyatları da litrelerine göre farklı fiyat aralıkları ile satılmaktadır.

Şok 5 litre yağ fiyatları da zam ve enflasyon durumlarından etkilenen temel gıdalardandır. Şok mağazaları bu gıda ürünlerini uygun fiyatlarda satın almak isteyen müşteriler için indirim günleri hazırlamaktadır. Bu sayede 1, 2 ve 5 litrelik yağları indirimden alabilmek ve ev ekonomisinden tasarruf etmek mümkün hale gelebilmektedir. Şok marketlerde satılan birden fazla yağ çeşidi bulunmaktadır. Bu yağ çeşitlerinin neler olduğuna göz gezdirelim.

Şok 5 litre yağ fiyatları ile 1 ve 2 litrelik olarak satışı yapılan yağlar arasında boyutsal olarak farklılıklar mevcuttur. Özellikle kalabalık ve bol yağ kullanımını tercih eden aileler için 5 litrelik yağlar ön plana çıkmaktadır. Ancak ekonomik olarak uygun gördüğünüz yağları alabilirsiniz. Şok mağazalarda satışı gerçekleşen yağları şöyle sıralayabiliriz;

ŞOK 5 LT YAĞ FİYATLARI

  • Evin Ayçiçek yağı 1 litre 26,90 TL
  • Evin Ayçiçek yağı 2 litre 50,90 TL
  • Evin Ayçiçek yağı 5 litre 108,95 TL
  • Lio Riviera 1 litrelik yağlar 43,90 TL
  • Lio natürel sızma zeytinyağı 1 litre 48,90 TL
  • Lio sızma zeytinyağı 2 litrelik yağlar 97,75 TL

Şok Sıvı ve Zeytinyağı Ürünleri

Yemeklerde sıvı yağ ve zeytinyağı çeşitlerine önem verenler için şok mağazalarında birçok seçenek bulunmaktadır. Şok marketlerde yağ çeşitlerini uygun fiyatlara bulabilmeniz mümkündür. Bu mağazalarda diğer marketler gibi aktüel ürün satışları yapmaktadır. Sıvı ve zeytinyağlarının yanı sıra mısır ve fındık yağları da aktüel ürün kataloglarında kendilerine yer bulmuşlardır.

Marka çeşitliliğine önem veren mağazalardan birisi olan Şok marketler, sıvı ve zeytinyağı ürünleri içinde bu özelliğini korumaktadır. Şok marketlere gittiğinizde yağ reyonlarında Evin ve Lio markalarını görebilmeniz mümkündür. Ayrıca aktüel ürünlerin yanı sıra şubat aylarında yapılan indirimlerde de yağ çeşitlerini görebilirsiniz.

Şok 5 litre yağ fiyatları ve diğer litre yağları arasında bazı ölçülere göre farklılıklar bulunmaktadır. Bu farklılıklardan birisi markalar diğeri ise yağ çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır. Sıvı yağ ve zeytinyağı arasında bulunan içerik ve marka farklılıklarından dolayı fiyatlarda değişmektedir. Özellikle markalara göre fiyatlarda değişiklikler göze çarpmaktadır. Bunun dışında Şok’ta bulunan sıvı yağları uygun bir bütçe ile alabilmeniz mümkündür.

Şok Sıvı ve Zeytinyağı Fiyatları 2023

Yemeklere lezzet katmanın yanı sıra insan vücudu içinde birçok yararı bulunan sıvı ve zeytinyağı, değişik şekillerde satışlara sunulmaktadır. Teneke, litre ve yemeklik olarak satılan bu yağların fiyatlarında farklılıklar olabilmektedir. Şok marketlerde 1, 2 ve 5 litre olarak satışı yapılan sıvı ve zeytinyağları müşterilerin bütçelerine uygun olarak satılmaktadır.

Marketlerdeki güncel yağ oranları sürekli olarak değişebilmektedir. Şok 5 litre yağ fiyatları ve diğer yağ çeşitlerini tercih edebilir ve satın alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir